Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Попал на 2 раза НДС по уточненке (рядок 8 Довідки про стан рахунку)

Відправлено користувачем zagort 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня

Можливо хтось вже стикався на практиці з проблемою уточнених розрахунків по ПДВ та їх відображенням в ситемі електронного адмістрування і може підсказати як "обійти" проблему від'ємного значення суми на яку платник має право зареєструвати ПН після того як в 8-му рядку "сума перевищення зобов'язань по дек-ях над сумою зареєстрованих ПН" з'явилася сума в результаті подання уточненої декларації.

Тобто, подана уточнена на 94 тис ПДВ (+ штраф окремо), відповідно днем раніше ЗАПЛАЧЕНО суму недоїмки та штрафу З ПОТОЧНОГО РАХУНКУ (тобто на старий бюджетний) згідно ЛИСТА ДФС ВІД 25.11.15 №250909/10/28-10-06-11.


По картці платника "Все правильно" відобразилося.

Проте в СЕА ПДВ в рядку 8 відображаєтся сума уточнення (+- 400 грн) так як уточнена декларація збільшує зобов'язання на суму не зареєстрованих ПН (по яким відповідно і подавалася уточнена декларація)

Тепер щоб зараєструвати ПН (не тільки ті на які було уточнення) необхідно поповнити рахунок СЕА ...

Виходить що я маю заплатити ПДВ 2 рази (згідно уточнеої та на рахунок СЕА) ?
вы зарегили НН, на которые подали уточненку?


Quote
zagort
Нет не зарегистрировал

Тогда я не понимаю в чем у вас вопрос, вы должны зарегить эти НН, конечно, если у вас по этому начислению НО не было никакого НК, тогда вам нужно пополнить счет на сумму регистрации НДС
>>Тогда я не понимаю в чем у вас вопрос,

у меня на счете СЕА - 94 тис. при том что я заплатил 94 тис в бюджет

>> вы должны зарегить эти НН, конечно, если у вас по этому начислению НО не было никакого НК, тогда вам нужно пополнить счет на сумму регистрации НДС


зарегистрировать НК надо еще раз платить
НК небыло
Да, вам придется платить два раза, только потом ваша переплата на спецсчете учтется в будущих периодах в счет оплаты будущего НДС. У меня была такая же ситуация, правда сумма была намного меньше
Хорошо бы если зачтется
Но в будущем будут другие ПН и для их регистрации опять придется перечислять на счет СЕА сумы

То есть, при уточненке НДС платится два раза

Решили писать запит, может что ответят (кроме "пальцем в небо")
те суммы, которые есть на НДСном счету зачтуться по результатам деклараций (р25.1)
но если по формуле у вас не хватает рег.лимита - пополнять прийдется, даже если состояние счета=миллион
Quote
Alexey_Donetsk
а можно текст листа ДФС, не могу найти

я номер неправильно написал
нужно від 25.11.2015 р. № 25909/10/28-10-06-11

он есть тут [www.buh24.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999