Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

все ж знают, что не сдаем уже отчеты в несчастные случаии по розподилу чисельности

Відправлено користувачем Альонка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Саме цікаве, що подачу звіту відмінили, а штрафні санкції за його неподачу ще не відмінили...


Шевченковский, Печерский, Святошинский р-ны сказали не сдавать.
Пустомитівський район,Львівська область,звіт не здають, дзвонила 13.01.2016 року,сказали НЕ ТРЕБА.тел.227-88-99.Це так на всяк випадок.
До уваги страхувальників! Повідомляємо, що 24.12.2015 р. прийнято Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон). Вищезазначеним Законом, зокрема, внесено зміни до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та встановлено фіксований розмір єдиного внеску на рівні 22 відсотка. Також, Законом внесено зміни до статті 9 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – базовий Закон), якими виключено з основних завдань Фонду та його робочих органів віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності, проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, та виключено статтю 52 базового Закону, яка регламентувала порядок визначення класу професійного ризику виробництва та його зміну. Крім того, Законом внесено зміни до пункту 5 частини другої статті 15 базового Закону, якими з обов’язків роботодавця виключено подання інформації щодо зміни виду діяльності підприємства для переведення його до відповідного класу професійного ризику. Враховуючи вищезазначене, та відповідно до листа виконавчої дирекції Фонду від 11.01.2016 р. № 01-07-2, страхувальники з січня 2016 року не повинні подавати до робочих органів виконавчої дирекції Фонду відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за формою згідно з додатком 3 до Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний), затвердженого постановою правління Фонду від 30 листопада 2010 року за № 30, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 24 грудня 2010 року за № 1337/18632 (із змінами).



Редаговано разів: 1. Востаннє 14/01/2016 13:25 користувачем МарГГо.
Дєвочки це всьо прєкрасно - но де написано шо за 2015 рік не подавать?!?!?!
Бачу тільки - з січня 2016 року, но шо це за 2015-й сумліваюсь...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я бы подала, мне не сложно съездить. Но как быть если не принимают? Думаю, к 25-му они уже придут к общему решению. И будем в очередях стоять в последний день, если решат что нужно сдавать. >grinning smiley<
Quote
Шустрик
Дєвочки це всьо прєкрасно - но де написано шо за 2015 рік не подавать?!?!?!
Бачу тільки - з січня 2016 року, но шо це за 2015-й сумліваюсь...drinking smiley
ни где не написано,но в фонде отчет принимать не хотят eye rolling smiley
Quote
Шустрик
Дєвочки це всьо прєкрасно - но де написано шо за 2015 рік не подавать?!?!?!
Бачу тільки - з січня 2016 року, но шо це за 2015-й сумліваюсь...drinking smiley
Шустрик, вот это и смущает...Если бы написали за 2015 год подавать не надо, так все понятно. А з січня 2016 в моем понимании это за 2016год подавать не надо.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Харьковчане помогите, не могу вспомнить куда сдается этот отчет. Помню что находится на м.пр.Гагарина и на ул.Гагарина, может дом №1, не могу вспомнить куда сдается этот отчет. Кто-нибудь может подсказать адрес???

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
С января 2016 года не нужно подавать в "несчастный" Фонд ведомость распределения численности работников, годового фактического объема реализованной продукции (работ, услуг) по видам экономической деятельности 121



Редаговано разів: 1. Востаннє 14/01/2016 13:25 користувачем МарГГо.
Quote
Blick
Я бы подала, мне не сложно съездить. Но как быть если не принимают? Думаю, к 25-му они уже придут к общему решению. И будем в очередях стоять в последний день, если решат что нужно сдавать. >grinning smiley<
О-о-о-о-о!!!
Я вчера просила принять...просила поставить хоть штампик и дату, чтобы потом хоть чем-то прикрыться...доказать, что я была в Фонде и сдавала...но не взяли...
У них в комнате сидит человек 10 сотрудников, все хором сказали НІ, НЕ ПРИЙМАЄМО.
Я буду настаювать - пусть написюкають мені на звітах,
шо відмовляюцця прийнять... єслішо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
А дядька Гугл не знает?
точно, а я про него не подумала, он то все знает)

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Myami
Харьковчане помогите, не могу вспомнить куда сдается этот отчет. Помню что находится на м.пр.Гагарина и на ул.Гагарина, может дом №1, не могу вспомнить куда сдается этот отчет. Кто-нибудь может подсказать адрес???
На площади Руднева (Героев Небесной сотни)
Была сегодня на Магнитогорской. Почти поскандалили. Ни тебе ни штампика, ни писюльки, никаких отметок, что пытались сдать. НЕ ПРИНИМАЕМ !!!! Вот так!
Quote
matushkina
Была сегодня на Магнитогорской. Почти поскандалили. Ни тебе ни штампика, ни писюльки, никаких отметок, что пытались сдать. НЕ ПРИНИМАЕМ !!!! Вот так!
Точно ! Один в один!angry smiley
А листом рекомендованим відправити не можна? А там хай хоть приймають, хоть ні...smiling bouncing smiley
Quote
Тося
Quote
Myami
Харьковчане помогите, не могу вспомнить куда сдается этот отчет. Помню что находится на м.пр.Гагарина и на ул.Гагарина, может дом №1, не могу вспомнить куда сдается этот отчет. Кто-нибудь может подсказать адрес???
На площади Руднева (Героев Небесной сотни)
спасибо

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
matushkina
Была сегодня на Магнитогорской. Почти поскандалили. Ни тебе ни штампика, ни писюльки, никаких отметок, что пытались сдать. НЕ ПРИНИМАЕМ !!!! Вот так!

Та ладно, я тоже там сегодня была, в одном кабинете дядька орал на меня, что надо читать кодекс и что он мне принципиально не поставит штампик, спросила его должность - оказался всего главный специалист, я пошла к более главному - заместительнице - она не кричала, не возмущалась, а спокойной сказала - всем кто хочет мы ставим штампики и принимаем, и сказала в какой кабинет идти. Там инспектора закатывали глаза, пытались катать истерики, но я сказала, что все потом, а сначала штампик. Самое прикольное, что затребовали и себе экземпляр отчета и не смогли ответить зачем и им экземпляр отчета, если его не надо уже сдавать....
Quote
Dimaxa
даже не буду пытаться, не принимают, вот и хорошоgrinning smiley
+1 думала, я одна такая...smileys with beer
Quote
Kisulya
Quote
Dimaxa
даже не буду пытаться, не принимают, вот и хорошоgrinning smiley
+1 думала, я одна такая...smileys with beer
аналогично.
тем более этот фонд в стадии реорганизации путем присоединения к ФСС з ТВП.
Кто знает полный адрес ФСС, чтобы правильно отправить отчет по почте Шевченковский р-н? Сегодня была, ничего не приняли, типа отменен. Но все-равно хочу отправить, может заказным письмом. Кто подскажет как, а то я туда ни разу не слала. Спасибо)
Quote
OlgaS77
Кто знает полный адрес ФСС, чтобы правильно отправить отчет по почте Шевченковский р-н? Сегодня была, ничего не приняли, типа отменен. Но все-равно хочу отправить, может заказным письмом. Кто подскажет как, а то я туда ни разу не слала. Спасибо)

[www.social.org.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047999999999998