Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ и снятие зарплаты с опозданием

Відправлено користувачем Lesya2013 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сняли сегодня 12.01.16 зарплату за декабрь.Налоги перечислили вовремя - еще 6 января. Можно в 1 дф показать ее , как "вчасно виплачену", или все по факту?
Я бы показала,как вовремя выплаченную.


и я буду показывать как вовремя (тоже сегодня снимаю, налоги оплатили вовремя 06.01)
Я тоже в таком случае показывала как выплаченную вовремя.
Підкажіть, а то ніяк не можу знайти, в 1ДФ військовий збір показуємо аналогічно до зарплати, що нараховано , те й виплачено, чи треба в графу виплачено- писати лише фактично перечислені кошти?
Официальных четких разъяснений по отражению ВС нет. Я показываю так же, как НДФЛ.
+1 , аналогічно, але щось завагалась сьогодні, бо 1с-ка в звіт переносить фактично перераховану суму smiling smiley
1С - не закон. Не верьте ей, она не всегда права. smiling smiley
а я все показіваю по факту всю жизнь. ЧТо выплачено фактически в 1 квартале, и пойдет в выплаченную в 1 кв.
Котічок коли токмо ввели оці нараховано і вилачено і формі звіту
самі інспектори пояснювали - шо при вчасній виплаті потрібно показувати
скрозь однакові суми шоб в них в карточці було видно заборгованість
єслі вдрух невчасно сплатицця ПДФО... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
нуішо smiling smiley а в мене виплата нерегулярна
На разішоwinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Яким чином заповнюється графа 4 податкового розрахунку за ф. 1ДФ, якщо сума ПДФО перераховується до бюджету у наступному місяці одночасно із виплатою заробітної плати, але цей місяць відноситься до іншого звітного податкового кварталу?
Відповідь

Відповідно до п. 3 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, зареєстрованим Міністерством юстиції України від 30 січня 2015 року за № 111/26556.
- у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.
Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітну плату було нараховано. Наприклад, до податкового розрахунку за I квартал входить заробітна плата за січень, яка нарахована у січні та виплачена в лютому, за лютий (нарахована у лютому та виплачена в березні), за березень (нарахована в березні та виплачена у квітні).
у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.
Відповідно до п.п. 168.1.2 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом.
Враховуючи викладене вище, сума податку, що перераховується у встановлені терміни до бюджету у наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за ф. 1ДФ за той період у який входить попередній місяць, за який здійснено перерахування податку.
Наприклад, до графи 4 податкового розрахунку за I квартал входить сума податку за січень, яка нарахована у січні та перерахована у лютому, за лютий (нарахована у лютому та перерахована у березні), за березень (нарахована у березні та перерахована у квітні).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039699999999998