Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вопрос по индексации

Відправлено користувачем SofiLenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Если увеличивать оклад раз в 2 месяца, индексация не может быть больше суммы повышения, т.к. индексация всегда будет = 0. Индексация всегда появляется на 3-й месяц после базового, и то если порог превышен.
Ще раз підніму темку. У мене ФОП заг.система. Середньоспискова чис. 7 чол. продавців і в кожного різна ЗП. Штатний розпис взагалі не розроблений, підприємець платить стільки, скільки вважає за потрібне, але справно піднімає ЗП кожних 2 міс на 2-10 грн. Тепер запитання. Чи буде вважатись підняття окладів і відповідно мінятися базовий місяць без цього самого штатного розпису? І як розробити штатний розпис для продавців з різним окладом (різниця в ЗП до 100 грн)?
Не должна быть одна и та же должность с разными окладами, пусть премией играется. Хотя можно одного обозвать "продавец", второго "кассир", или "старший продавец". Или ввести разряды: продавец 1 разряда, продавец 2 разряда, ...
И вопрос. А в чем сложность сделать штатные расписания задним числом? Набрать в Word и распечатывать раз в 2 месяца.


та роздрукувати не проблема. Проблема придумати, чому в цьому місяці продавець А отримав 1460 грн, продавець В - 1480грн, С- 1530 грн і т.д. Це ж напевно і накази якісь придумувати треба, обгрунтовувати. Я ж не напишу, що це - воля підприємця. Хоча насправді так і є... Чи наприклад, встановити мін. оклад для всіх і якісь надбавки за інтенсивність праці, ініціативність і т.п. Так пройде?
Можно взять минимальный оклад за основу и премии выдавать, но это каждый месяц приказы рисовать нужно.
Можно разбить продавцов на разряды с разными окладами.
Можно поговорить с ФОПом, установить одинаковые оклады, а желаемую разницу пусть налом доплачивает.
дякую за увагу до моїх питань. Шось буду творить...До речі, а розрядність професій і розмір виплат по них якось регулюється законодавством? Ну. напр., якщо продавець 1 розряду буде отримувати 1460 грн, то 2 розряд може отримувати 1480 грн,? Чи має бути якийсь встановлений коефіцієнт?
не могу разобраться с этой индексацией, хоть убейте меня... 01.03.2016 повысила зп сотрудникам на 20 грн. начисляю зарплату за март - насчитывается индексация 19грн. hot smiley не могу разобраться, откуда она берется?? может у кого-то еще такая беда...
я тормоз, совсем головой поехала - не стояли галочки дата увеличения зп. извините за бестолковый вопрос
Працівники прийняті на роботу 18.11.2015 року. Всім іншим зарплата підвищилась в вересні 2015. То якуий для всіх базовий місяць вересень 2015 чи жовтень 2015 року . Я взагалі вже нічого не розумію.Допоможіть будь ласка
Для всех в 09.2015, для принятых 18.11.2015 - 11.2015
А як з цими змінами? Я думала що для працівників прийнятихх з 18.11.2015 "місяць підвищення" має бути жовтень 2015 ?

"
Змінилися й правила індексації для новоприйнятих, переведених працівників, а також працівників, які приступають до роботи після відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років і відпусток без збереження зарплати, передбачених законодавством про відпустки.

Для них ІСЦ обчислюють із місяця, наступного за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку займає працівник. Наприклад, якщо новоприйнятого працівника прийняли на роботу в грудні 2015 року, а останнє підвищення за посадою, на яку його прийняли, було у січні 2015 року, до для проведення індексації його зарплати потрібно обчислити приріст ІСЦ з лютого 2015 року."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000358