Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

заяву про реєстрацію платником акцизного податку з реалізації пального

Відправлено користувачем Александра_Н 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
даже если подарите, тоже регистрироваться нужно
Quote
Oxi
даже если подарите, тоже регистрироваться нужно

А тем кто покупает для своих машин топливо?
ШОСТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР. «АДМІНІСТРУВАННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ»
З 01.03.2016 р стартувала СЕА РП. Ви не можете розібратися, як діяти в умовах нововведень? Вам допоможе вебінар від розробника «M.E.Doc», програми, в якій реалізовані всі функції для роботи в СЕА РП. Ідеальне поєднання теорія + практика зроблять вас підкованим фахівцем і позбавлять від усіх страхів перед прийдешніми змінами!

Зареєструйтеся на вебінар і отримайте можливість:
-попередньо поставити своє питання лекторам і вплинути на формування остаточної програми;
-отримати на електронну скриньку нагадування і посилання на трансляцію вебінару;
-після закінчення вебінару отримати на e-mail пряме посилання на його запис.
Дата проведення: 10.03.2016 р.
Час проведення: 16:00-17:30


Quote
Oxi
...
другий варіант: придбали в лютому і продали всю кількість в лютому, нічого ніде не реєструємо (крім ПН)
я вірно розумію?

Вірно, тільки це стосується лютого. В березні так не пройде.
Quote
atlantplus
Quote
Oxi
даже если подарите, тоже регистрироваться нужно

А тем кто покупает для своих машин топливо?

Ну Ви ж купуєте з метою особистого використання а не перепродажу. Нічого Вам реєструвати не потрібно!
Добрый день, кто получил вытяг об откритые счета в СЭА РТ, и как подать акт инвентаризации если его не где нет?
Quote
natalka_l
Quote
Oxi
...
другий варіант: придбали в лютому і продали всю кількість в лютому, нічого ніде не реєструємо (крім ПН)
я вірно розумію?

Вірно, тільки це стосується лютого. В березні так не пройде.
так и провернули в феврале
Відеозапис вебінару «Адміністрування акцизного податку» та відповідей на питання.

[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
Quote
Lelka1703
Добрый день, кто получил вытяг об откритые счета в СЭА РТ, и как подать акт инвентаризации если его не где нет?
Ну почему же нет? В Медке давно есть. Есть даже видеоинструкция по заполнению.
Да, модуль стоит денег. Но и бензин нынче не дешевsad smiley
пересмотрела вебинар . такой вопрос - акт инвентаризации по состоянию на 01.03, а мне вернули топливо 04.03, отпущенное в феврале. как тут быть? оно так же "упадет" на остаток?
больше вопросов чем ответов
2000 модуль на акциз???!!! охренеть... бензин не дешевый ..ну и по 2000,00 на перепродаже мы с литры не получаем...а, наверняка, его нужно как и ЕДО каждый год оплачивать.. итого только на обновления программ сколько денег уходит...
Quote
Tanx
пересмотрела вебинар . такой вопрос - акт инвентаризации по состоянию на 01.03, а мне вернули топливо 04.03, отпущенное в феврале. как тут быть? оно так же "упадет" на остаток?
больше вопросов чем ответов

Теоретично, Ви в своєму акті не враховуєте, а Ваш покупець враховує і має подати свій акт. А 04.03 має він має зареєструвати акцизну накладну і тоді ці літри доплюсуються Вам в системі СЕАРП до тих що у Вас були в Акті. Тут тільки нюанс з поверненням (теоретично він мав би виписати не акцизну накладну а коригуючу, але оскільки самої первинної накладної в системі немає то так як я написала буде по-чесному і логічно smiling smiley )
я так понимаю, что без этого модуля -нет работы в СЭА РГ??!!
мне в медке сказали что не чего не сделаете без этого модуля, или берите дешевые программы и работайте там
Quote
natalka_l
Quote
Tanx
пересмотрела вебинар . такой вопрос - акт инвентаризации по состоянию на 01.03, а мне вернули топливо 04.03, отпущенное в феврале. как тут быть? оно так же "упадет" на остаток?
больше вопросов чем ответов

Теоретично, Ви в своєму акті не враховуєте, а Ваш покупець враховує і має подати свій акт. А 04.03 має він має зареєструвати акцизну накладну і тоді ці літри доплюсуються Вам в системі СЕАРП до тих що у Вас були в Акті. Тут тільки нюанс з поверненням (теоретично він мав би виписати не акцизну накладну а коригуючу, але оскільки самої первинної накладної в системі немає то так як я написала буде по-чесному і логічно smiling smiley )
а мій покупець "останній отримувач" .. реєструватися йому через одну коригуючу... щось я запуталась ))) Ви все логічно розписали ,дякую. тепер як змусити покупця зареєструватися та виписати нам акцизну накладну...
ото понапридумували ))
Quote
natalka_l
Quote
Tanx
пересмотрела вебинар . такой вопрос - акт инвентаризации по состоянию на 01.03, а мне вернули топливо 04.03, отпущенное в феврале. как тут быть? оно так же "упадет" на остаток?
больше вопросов чем ответов

Теоретично, Ви в своєму акті не враховуєте, а Ваш покупець враховує і має подати свій акт. А 04.03 має він має зареєструвати акцизну накладну і тоді ці літри доплюсуються Вам в системі СЕАРП до тих що у Вас були в Акті. Тут тільки нюанс з поверненням (теоретично він мав би виписати не акцизну накладну а коригуючу, але оскільки самої первинної накладної в системі немає то так як я написала буде по-чесному і логічно smiling smiley )
оо - а ще їм модуль купувати ))) точно не погодяться.. і так фермерське господарство.
напевно включу це паливо в акт інвентаризації. ну зроблю я його в себе на 04.03 - думаю ніхто не вб"є
Доброго дня.

маю наступну ситуацію: підприємство діяльності не веде, як виявилося на залишках має 1000л пального придбаного ще у 2014р.
Чи потрібно реєструватися платниками акзизу та яким чином заповнити акт інвентаризації пального, яка є безкоштовна програма для його створення та подання?

Буду дуже вдячна за відповідь.
якщо ви його не будете продавати, то і реєструватись вам не потрібно, подають акт інвентарізації ті хто купує і реалізую пальне
Quote
Lelka1703
якщо ви його не будете продавати, то і реєструватись вам не потрібно, подають акт інвентарізації ті хто купує і реалізую пальне

якщо, наприклад, через деякий час вони вирішать всеж таки реалізувати його, як бути тоді?
кто уже пробовал заполнить акт инвентаризации? особенно те, у кого остатки на ответ хранении у поставщика? где же нам блин брать все данные емкостей????
кінцевий споживач не реєструється, в разі коли ви захочете продати його то за 3 дні до продажі ви реєструєтесь
Quote
Lelka1703
кінцевий споживач не реєструється, в разі коли ви захочете продати його то за 3 дні до продажі ви реєструєтесь

Зареєструватись не проблема - але якщо є залишки пального не проінвентаризовані то тоді можна "попасти" на акциз, бо в СЕАРП не буде "вхідного" акцизу
Если нет остатков на 1 число ,акт отправлять не нужно?
Люди а у меня проблема - растаможили хладоген, заплатили на таможне акц. сбор, будем продавать его оптом дальше, код есть в ст. 215.3.4, получается что нам нужно зарегистрироваться плательщиком акцизного сбора?
Вообще не могу понять как заполнить заявление, т.к. точки/пункта продажи у нас нет - мы продаем его оптом, по безналу, привозим под заказ и обычно в тот же день машиной отвозим заказчику. В этот раз зависли на складе, так что этот склад и писать в заявлении? Но по факту это не пункт реализации топлива, а просто пункт хранения.
Буду благодарна за советы, может у кого-то похожая ситуация((
чи треба здавати Акт інвентаризації обсягів залишку пального, якщо залишків немає на 01.03.16??
Кто уже регистрировал акцизные накладные?
подала акт инвентаризации еще на прошлой неделе, он принят
сегодня делаю запрос о кол-ве топлива, а вытяг пустой пришел..
и вообще - какие сроки регистрации акцизных накладных?
По срокам регистрации пока ничего не понятно, в проекте порядка регистрации было про 15 дней, но в окончательно варианте пишут что регистрировать нужно в течении операционного дня до 19,00(( про 15 дней убрали почему-то((
Подскажите кто знает - растаможили газ, оплатили акцизный налог, куда его включаем - в себестоимость товара или отдельно учитываем как ндс??
в расходных накладных и НН акцизный налог отдельной строкой же не выделяется? голова кругом
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042300000000001