Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

С 1 апреля 2016 года - новая форма налоговой накладной

Відправлено користувачем bukAlen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 13 з 15    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415Наступна
Quote
Svetulya
подскажите, пж, если заказчик перечислил "лишние" деньги по счету (больше. чем выписано), написал письмо на возврат, в тот же день ошибочно излишне перечисленные деньги ему вернули, нужно ли выписывать ему налоговую накладную на "лишние" и РК на возврат?
спасибо
не нужно
спасибо,
а у Вас нет, случайно, разъяснений по этому поводу, в ЗИРе нашла, что если существуют договорные отношения, то НО нужно начислять?
при договорных тоже могут быть ошибочые деньги. нет объекта налогообложения в данном случае


Ребята как зарегистрировать корректировку к НН в мае ?
у меня была строка 1 с минусом и следующая строка пустая с плюсом, так выдало ошибку :
Документ не може бути прийнятий - порушення вимог порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної, а саме: рядок 0 відсутній в податковій накладній, що коригується
Мені здаєцця треба було обидва рядки з одиничкою...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Зарегистрировала нн. А покупатель потом ее случайно отклонил.
Что теперь? В ЕРН нн учтена нормально...
Я выслала почтой клиенту нн в xml-формате,чтоб они ее втянули в Медок.И предложила еще попытаться втянуть нн через Витяг.
Якшо вона зареєстрована, хай ваш покупець просто
зробить по ній витяг і втягне її собі знову...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Отклонение покупателем НН - это заморочки Медка, ни на что не влияет.
Ну да вона скоріш за все булаь отримана по ЕДО від постачальника,
а тепер хай отримають витягом і сплять спокійно)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я тоже когда-то случайно отклонила НН от облэнерго, но в реестре первичных документов она осталась. Только в реестре НН в не внесенных в реестр ее не было, поэтому не смогла ее автоматически внести в реестр. Подумав, сделала запись в реестре вручную и все. Позже видимо медковцы что-то переделали и эта НН стала отображаться в не внесенных в реестр. Так что в принципе не понимаю, в чем там проблема у покупателя.
Quote
Blick
Отклонение покупателем НН - это заморочки Медка, ни на что не влияет.
+1
Вообще не понятно, зачем они это сделали.....и на основании чего....confused smiley
Це було зроблено для можливості перевірки покупцем
чи з права наліво написаний адрєс, чи всі плюсікі,
галочки, хрестики поставляні, перед реєстрацією - щоб
уже навєрняка було тіпа правільно...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nikon
Quote
Blick
Отклонение покупателем НН - это заморочки Медка, ни на что не влияет.
+1
Вообще не понятно, зачем они это сделали.....и на основании чего....confused smiley
Для раздутия важности модуля ЭДО.
Quote
Blick
Quote
nikon
Quote
Blick
Отклонение покупателем НН - это заморочки Медка, ни на что не влияет.
+1
Вообще не понятно, зачем они это сделали.....и на основании чего....confused smiley
Для раздутия важности модуля ЭДО.
grinning smiley
Спасибо))Вы меня утешили.Пойду успокою клиента)
Добрый день.
Вчера зарегистрировала и отправила контрагенту НН. Сегодня увидела, что контрагент ее отклонил. Позвонила спросила причину - "Нам не подходит "Фізична особа підприємець Іванов Іван Іванович" сделайте корректировку на "Іванов Іван Іванович". Воспрос - так правильно? Разве можно не указывать ФОП?
Сегодня последний день регистрации НН. Помогите, плз, не знаю что делать...
Quote
Inna0708
Сегодня последний день регистрации НН. Помогите, плз, не знаю что делать...

Вам же квитанция пришла,что НН зарегистрирована,в налоговой ее приняли? если да,то я бы ничего не делала.А если так хочется контрагенту,то сделайте РК сегодняшним числом,там в шапке только указывается правильное наименование и не заполняется табличная часть.Регистрируете Вы.
Quote
Inna0708
Сегодня последний день регистрации НН. Помогите, плз, не знаю что делать...

А ведь Ваш контрагент прав!!!!!

Стаття 201. Податкова накладна
01.1. На дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:
.................................
д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;
Спасибо! Даже и подумать не могла, что правильно просто ФИО указывать... До этого случая все НН регистрировала на ФОП и ФИО и все норм было...
Добрый день! Подскажите пожалуйста, с какого дня идет отсчет 15 дней для регистр. НН ,по выписаной РН? У нас была погрузка 30 мая,РН от 30 мая(первое событие) 15 дней истекает 13 июня?
15 днів за днем виписки - значить 14 червня останній день реєстрації)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
таке питання. є договірна ціна на виконання робіт (роб+матер), підписана нами і замовником на суму 80 000,00 грн. Замовник перерах. аванси 20 000,00 грн і 40 000,00 грн . Акт викон робіт закриваємо на суму 65 000,00. Мене цікавить 6, 7 графа ПН.
1) ПН на суму 20 000,00 грн: гр.6=0,3; гр. 7=66 666,67
2) ПН на суму 40 000,00 грн: гр.6=0,5; гр.7=66 666,67
3) ПН на суму 5 000,00 грн: гр. 6=0,1; гр.7=54 166,67
Датою акту складаємо РК до ПН на суму:
1) 20 000,00 де гр.6=0,3; гр.7=54 166,67
2) 40 000,00 гр.6=0,6; гр. 7=54 166,67
Скажіть, так правильно?
Не знаю как правильно, у меня аналогичная ситуация, но по товару, но точно нельзя выписывать РК на 20 тыс и 40 тыс. Все РК должны быть нулевами, где будет изменена сумма и количество. Мой покупатель настаивает, чтобы я выписала РК на разницу количества и цены, что как буд-то на сайте налоговой в базе знаний есть разъяснение по поводу заполнения РК при изменении цены и количества.
Если кто-то уже с эти сталкивался- подскажите.
Спасибо
дякую! і , справді, в моєму випадку РК будуть нульовими так, як коригування кількісних тa вартісних показників у підсумкy не змінює суму компенсації. Прочитала різні статті, але всеодно нічого не розумію! Складаю РК до ПН №2 на суму 40 000 грн, у гр 7 вказую +0,1, тобто це різниця к-сті (40 000/65 000=0,6-0,5). Гр. 8 заповняється автоматично і проставляє старі дані, тобто 66 666,67 і донараховує суму ПДВ у розмірі 1333,33 грн. Хоча має бути 0. Вказати скориговану ціну одиниці не можна, так як дозволяє коригувати або ціну, або к-сть.
Хто як складає? Піскажіть, будь ласка!
да покажите минусом старую строчку и ниже правильную, в итоге ноль
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 13 з 15    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048400000000004