Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Корректировка налоговых накладных

Відправлено користувачем saponic76 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Шустрик
Quote
TamiA
а мне кажется, продавец должен сам ее регить.

НН да, а РК на зменьшення покупатєль drinking smiley
помнится мне, что ранние регистрации делал только продавец и это сохранилось по старым налоговым, но могу и ошибаться, надо пробовать.
Добрый день. Народ подскажите, как зерегистрировать РК к НН 12.2014 года, которая не была зарегистрирована. Отправляю на регистрацию НН, квитанция №1ДОКУМЕНТ ЗБЕРЕЖЕНО, АЛЕ НЕ ПРИЙНЯТО.
ДОКУМЕНТ БУДЕ ПРИЙНЯТО У РАЗІ ВИКОНАННЯ НАВЕДЕНИХ НИЖЧЕ УМОВ.


Виявлені помилки:
Попередження - податкову накладну виписано за минулий період (880 днів від дати реєстрації).
Попередження - для прийняття документу, Вам необхідно надати розрахунок коригування податкової накладної до 0:00 23.05.2017.
Після цього терміну Ви отримаєте повідомлення про прийняття або неприйняття документу
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.12.12


приходит вместе с квитанцией №2 ( отклонено). Если отправить РК до прихода квитанции №1 - отклоняют оба документа, какой то замкнутый круг. Звоню на горячую линию, отвечают, отправляйте РК после прихода квитанции №1(которая приходит на следующий день утром.)

Кто регистрировал? Как получить квитанцию № 1 в тот же день, чтоб успеть отправить РК
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028899999999998