Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Листи "щастя" з податкової

Відправлено користувачем Геля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Нова "фішка" податкової.
"За результатами співставлення показників "Собівартості реалізованої продукції", "Адміністративних витрат", "Витрат на збут" Звіту про фін. результати та обсягів придбання зазначених в Декларації з ПДВ встановлено розбіжності у сумі ....
Я не розумію, як вони "спеціалісти" можуть співставляти те, що не співставляється ... маразм
Як може декларація з ПДВ співставлятися з фін. звітами?? Тобто я повинна всі затрати заробітну плату, єдиний внесок, амортизацію показати в декларації з ПДВ...
Якщо слідувати їхній логіці, то тепер такі листи можна чекати щокварталу, після кожної здачі декларації з прибутку.

І як завжди страждають виробники, які виживають з останніх сил
а шо в Звіте про фін. результати есть такие показники ?
и да, забыла спросить, а как виробник может пострадать от такого письма ?


Податкова бере всі витрати згідно звіту про фін результати віднімає від них суму придбання згідно декларацій ПДВ та отримує суму розбіжностей з 6 нулями...

Можливо я щось не розумію, але як виробниче підприємство, де є незавершене виробництво, загальновиробничі витрати, які розподіляються вироблену продукцію, залишки матеріалів можна зіставити з декларацією з ПДВ, де придбання показується за першою подією...
карочи...судя по всему они ведут к тому, что все что показано в финрезах должно быть и в деках по ндс...т.е. услуги банка, которые не писали в деку теперь надо...иначе у них пазлы не лягут...хотя у них пазлы не лягут полюбэ

ну я такие пояснения писала еще сто лет назад, они всегда пытались скрестить коня и трепетную лань....я даже вела файлик, в который записывала расхождения между декой по ндс и декой по прибыли, чтобы не напрягаться, когда придет очередной запрос.
Quote
Ветка
карочи...судя по всему они ведут к тому, что все что показано в финрезах должно быть и в деках по ндс...т.е. услуги банка, которые не писали в деку теперь надо...иначе у них пазлы не лягут...хотя у них пазлы не лягут полюбэ

все равно никогда не сойдется, принцип комплектования данных разный
Ксенья, я не знаю как давно вы в аду бухгалтерии, но на моей памяти это уже далеко не первая волна, когда обезьяний ум налоговиков пытается сложить из кубиков шарик

раньше они сверяли реализацию с финрезов с НДС/причем проверка была в январе тоже сверяли/,а вот затраты с НДС это что-то новое
та не, очень старенькое....
Хочу у себя перепроверить,по их данным что с чем должно сойтись?
Доходную часть знаю,а затратная?
ну строки ндс НК с ндс и без должны +- сходиться с затратами по финзвиту

а если НК по авансам?
Это они так думают, что должны сойтись, а на самом деле сойтись может только если авансов нет, т.к. первого события по НДС еще никто не отменял.
так о чем и речь.... одни люди идут в кино, а другие в калошах....
меня убеждать не надо....

Фигня какая-то вышла.
так отож
так и отвечайте:
"За результатами співставлення показників "Собівартості реалізованої продукції", "Адміністративних витрат", "Витрат на збут" Звіту про фін. результати та обсягів придбання зазначених в Декларації з ПДВ встановлено розбіжності у сумі .... Фигня какая-то вышла.
А письмо пришло конкретно на Вашу фирму, с указанием названия и ЕДРПОУ? Или это просто рассылка на Медковой почте?
Лист прийшов адресно саме нам, інспектор каже, що в неї таких листів більше як на півтисячи підприємств.Ми не одні такі "щасливі", каже прийшли списки з Київа для відпрацювання.
Пишу у відповідь, що вони співствляють показники, які формуються за різними методами, згідно дійючого законодавства... десь так..

У нас виробниче підприємство, повний цикл від закупки матеріалів до реалізації на деякі вироби може сягати 4-6 місяців, тому при всьому їхньому бажанні, ці звітності ніяк не можуть співставлені
от бляди...опять Киевом прикрываются

Quote
Геля
Нова "фішка" податкової.
"За результатами співставлення показників "Собівартості реалізованої продукції", "Адміністративних витрат", "Витрат на збут" Звіту про фін. результати та обсягів придбання зазначених в Декларації з ПДВ встановлено розбіжності у сумі ...

Вам написали встановлено розбіжності, а нам написали: виявлено факти, що свідчать про недостовірність визначення даних, що містяться в деклараціях з ПДВ за (внимание ! smiling smiley) 2014 та 2015 рр. та деклараціях з прибутку за 2014 - 2015 рік. Тому що доходи зросли а податок зменшився grinning smiley
Тезисно по листу:
- кі-ть людей 10 чол. - мало щоб здійснювати експорт на мільйони )
- розрахунки з постачальниками та покупцями не проводяться (бо є кредиторка 250 тис. і дебіторка 150 тис) grinning smiley
- низький рівень співвідношення податку до доходу
- крім того в 2014 було роялті, а в 2015 вони не бачать ) просять повідомити і надати копії документів.
Також просять "одуматись" і подати уточнення )

Найцікавіше в цій ситуації, що 2014-ий рік перевірений плановою перевіркою (яка пройшла 6 місяців тому) і весь 2014-2015 та і 2016-ий перевірений по ПДВ: щомісяця проводяться позапланові виїзні по бюджетному відшкодуванню....
Quote
Геля
Пишу у відповідь, що вони співствляють показники, які формуються за різними методами, згідно дійючого законодавства... десь так..

У нас виробниче підприємство, повний цикл від закупки матеріалів до реалізації на деякі вироби може сягати 4-6 місяців, тому при всьому їхньому бажанні, ці звітності ніяк не можуть співставлені

Судя по всему им выдали методичку или написали программку, которая сопоставляет показатели.Напишите ответ типа: использованы складские остатки прошлых лет, в состав расходов включается з-та без НДС и т.д.
- низький рівень співвідношення податку до доходу-
что они считают низким уровнем соотношения???
Quote
D_Oksa
- низький рівень співвідношення податку до доходу-
что они считают низким уровнем соотношения???

це податкове навантаження - 0,015%
я бы даже не утруждалась искать разницы... переписала ла бы из НКУ объекты налогообложения для НДС и НнП...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
natalka_l
Quote
D_Oksa
- низький рівень співвідношення податку до доходу-
что они считают низким уровнем соотношения???

це податкове навантаження - 0,015%

от товарооборота ?? с НДС или без??
Quote
Ляля - Оля
я бы даже не утруждалась искать разницы... переписала ла бы из НКУ объекты налогообложения для НДС и НнП...
да и в конце приписать что-то типа "учите матчасть"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045899999999999