Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 139    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Vasin, не путайте, пример приведен в тысячах декалитров. 462 литра будет 0,046 тыс.дал. А вот сколько знаков после запятой в этом отчете, еще неизвестно.


Quote
Dimona777
Quote
Blick
Не помню где бланк качала, но у меня он неправильный, без упоминания о лицензии.
Более дебильного отчета еще не встречала, даже ИНН покупателя в додатке 2 к НДС отдыхает. Вот взять к примеру АТБ, где на один торговый зал штук 10 РРО. Им что, 10 отчетов по каждому магазину сдавать? И как разделить приходы и остатки на каждый РРО? Бред.
якщо суб’єкт господарювання має більше 1 ліцензії, то у графі «Реєстраційний номер ліцензії» зазначається загальна кількість ліцензій, графа «строк дії ліцензії» не заповнюється.
А это откуда? Из порядка заполнения?
Quote
Blick
Quote
Dimona777
Quote
Blick
Не помню где бланк качала, но у меня он неправильный, без упоминания о лицензии.
Более дебильного отчета еще не встречала, даже ИНН покупателя в додатке 2 к НДС отдыхает. Вот взять к примеру АТБ, где на один торговый зал штук 10 РРО. Им что, 10 отчетов по каждому магазину сдавать? И как разделить приходы и остатки на каждый РРО? Бред.
якщо суб’єкт господарювання має більше 1 ліцензії, то у графі «Реєстраційний номер ліцензії» зазначається загальна кількість ліцензій, графа «строк дії ліцензії» не заповнюється.
А это откуда? Из порядка заполнения?
ссылка вверху была,це ДФС у Харківській області пояснює
Quote
Blick
Vasin, не путайте, пример приведен в тысячах декалитров. 462 литра будет 0,046 тыс.дал. А вот сколько знаков после запятой в этом отчете, еще неизвестно.
Сегодня получила свежий "Бух. тиждень" , там статья на тему этих новых отчётов.
Вот что пишут по поводу знаков после запятой :
"На наш погляд, слід зазначати стільки знаків після коми, скільки необхідно для того, щоб відобразити потрібний обсяг реалізації.Тобто, якщо за місяць роздрібне підприємство реалізувало, припустимо, 30 пачок сигарет ( по 20 шт. у кожній) - у графі 5 воно зазначає 0,0006 (600 шт. : 1 млн. шт)......Підприємство, що реалізувало 1 пляшку алкоголю(0,5л) у відповідній графі має зазначити 0,00005."
А в медке этих отчетов еще нет? Интересно, сколько знаков после запятой там будет.
Quote
Blick
А в медке этих отчетов еще нет? Интересно, сколько знаков после запятой там будет.
Да, мне тоже это очень интересно !
Как там , в поговорке "Знал бы прикуп - жил бы в Сочи" ?smiling smiley Знать бы, сколько знаков после комы "пустит" Медок - может, наполовину дурной работы пришлось бы делать....
В ОПЗ вроді вже єсць - мона провірить кількість знаків,
думаю в Медку врядлі буде інакше(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
В ОПЗ вроді вже єсць - мона провірить кількість знаків,
думаю в Медку врядлі буде інакше(((
Чичас гляну!smiling smiley
Quote
nikon
Quote
Шустрик
В ОПЗ вроді вже єсць - мона провірить кількість знаків,
думаю в Медку врядлі буде інакше(((
Чичас гляну!smiling smiley
Глянула.....
ОПЗ 1.33.4.0. не даёт сформировать за 4-й месяц.
Даний документ не діючий......
Я проверяла -4 знака после запятой в OPZ( надо на компе дату перевести на 1 мая),но пять знаков -це занадто
О, хоть какая-то ясность, значит в точности до литра.
Вот только я до новой проблемы додумалась. У меня кафе, продаются алкогольные коктейли. Это из РРО выбрать коктейли, а потом еще и из калькуляций количество спиртного в них? Ужас. А так надеялась, что знаков после запятой не будет...
Все не можу заспокоїтись, шукаю підводні камні і хоть якийсь смисл у цьому звіті.
Підніму питання знову - про достовірність даних у звіті і можливість їх перевірити. Деякі висновки:
1. кількість декалітрів спиртного ніяк не співвідноситься з сумою товару, який числиться в торг.точці на певну звітну дату;
2. жоден з постачальників не вказує у своєму звіті, скільки декалітрів якій торг.точці відвантажено спиртного
3. в контрольній стрічці РРО товар продається в штуках без прив'язки до коду УКТ ЗЕД, а тим паче до їхніх видуманих кодів продукції, а в ДФС передаються дані лише по сумах чеків.

То як його можна перевірити на певну звітну дату???
Доброго всім дня!!
Сиджу розбираю новий веселий звітangry smiley
У мене винокли запитання, можливо хтось уже розібрався хочаб чуть чуть??
Цікавить ось що:
1. Коди продукції беремо із таблиці яка прикріплена нижче, це ті двохзначні цифри ??? Товар сортувати згідно коду УКТ ЗЕТ??
2. А що тоді писати у вид продукції: Назву товару у розрізі накладних (фактичну назву виробника) чи все таки узагальнюючу згідно тої таблички в якій перелічені двохзначні коди?
1. Так, коди беремо із тої таблиці - це двозначні коди.
2. Вид продукції - найменування навпроти двозначного коду. Беремо з тієї ж таблиці.
Quote
inspirada
1. Так, коди беремо із тої таблиці - це двозначні коди.
2. Вид продукції - найменування навпроти двозначного коду. Беремо з тієї ж таблиці.
Дякую, а то чомусь думала що в розрізі асортименту товару (згідно нав по накладній).
А як далі???
припустимо у мене на залишку 20 пляшок по 0,5л. різної горілки і 70 пляшок по 0,25 також різної горілки???
Quote
Наталья К
Добрый день! Но там есть еще маленький сюрприз. Эти отчеты нужно делать под каждую ЛИЦЕНЗИЮ (там есть №лицензии и срок ее действия "с"и "до"). Вот нам поздравления с ПАСХОЙ. Завтра перезвоню на журнал ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ и уточню будут примеры заполнения этого бреда в №8, он должен выйти в печать 28.04.2016. Мне с ними нравится работать, они самые первые реагируют на ИЗМЕНЕНИЯ. До связи на ФОРУМЕsmiling smiley


ничего не на каждую лицензию.вот почитайте разъяснение как нужно поступать,когда на одного ФЛП неск.лицензий [news.dtkt.ua]



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/02/2017 14:40 користувачем DK-admin.
Ох збулася б ця задумка швидше)))

[news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
iryna12
Quote
inspirada
1. Так, коди беремо із тої таблиці - це двозначні коди.
2. Вид продукції - найменування навпроти двозначного коду. Беремо з тієї ж таблиці.
Дякую, а то чомусь думала що в розрізі асортименту товару (згідно нав по накладній).
А як далі???
припустимо у мене на залишку 20 пляшок по 0,5л. різної горілки і 70 пляшок по 0,25 також різної горілки???
Ну вот и считаете, 20*0,5+70*0,25=27,5л= 2,75дал=0,003тыс.дал. Эту цифру и ставите, если конечно в отчете будет 3 знака после запятой. Если меньше - тогда выйдет ноль.
Quote
Blick
Quote
iryna12
Quote
inspirada
1. Так, коди беремо із тої таблиці - це двозначні коди.
2. Вид продукції - найменування навпроти двозначного коду. Беремо з тієї ж таблиці.
Дякую, а то чомусь думала що в розрізі асортименту товару (згідно нав по накладній).
А як далі???
припустимо у мене на залишку 20 пляшок по 0,5л. різної горілки і 70 пляшок по 0,25 також різної горілки???
Ну вот и считаете, 20*0,5+70*0,25=27,5л= 2,75дал=0,003тыс.дал. Эту цифру и ставите, если конечно в отчете будет 3 знака после запятой. Если меньше - тогда выйдет ноль.
Вот если меньше - у меня ВСЮДУ будут нули.......Ну, разве что по горилке капелька....smiling smiley
Тогда я ИХ всех повбываю......angry smiley
Я в шоке! Сегодня только узнала-сижу и думаю с чего начать.
nikon, не нада никого вбывать, пусть сначала отчет отменят, потом вбывать будем. Не устаю удивляться нашему цирку. >grinning smiley<
Вот уж правда, чтоб сделать человека счастливым, нужно сначала сделать ему хуже, а потом как было.
Но вот почему-то даже радости нет от того, что его отменить могут. Назревает вопрос - какого хрена мы тут 3 страницы обсуждаем, и это только в одной теме? Нам что, заняться больше нечем?
Quote
380988175126
Я в шоке! Сегодня только узнала-сижу и думаю с чего начать.
Та не начинайте, уже этот идиотский отчет отменять собираются.
Quote
Blick
nikon, не нада никого вбывать, пусть сначала отчет отменят, потом вбывать будем. Не устаю удивляться нашему цирку. >grinning smiley<
Вот уж правда, чтоб сделать человека счастливым, нужно сначала сделать ему хуже, а потом как было.
Но вот почему-то даже радости нет от того, что его отменить могут. Назревает вопрос - какого хрена мы тут 3 страницы обсуждаем, и это только в одной теме? Нам что, заняться больше нечем?
Блин....
А я тока-тока начала отличать ординарные вина от креплёных.....grinning smiley
ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО МІНІСТРА ФІНАНСІВ УКРАЇНИ О.О. ДАНИЛЮКА ЩОДО СКАСУВАННЯ НОВОЇ ЗВІТНОСТІ ПРО ОБСЯГИ ПРИДБАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ І ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ
Міністру фінансів України

О.О. ДАНИЛЮКУ

Щодо скасування наказу Мінфіну
від 11.04.2016 р №49
Шановний Олександре Олександровичу!

До мене, як до народного депутата України, звертаються об’єднання підприємців та суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж підакцизних товарів, щодо подання нової ускладненої звітності про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Так, 21.04.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49 (надалі – Наказ Мінфіну №49), яким передбачено подання звітності за формою №1-РА та 1-РТ.

Відповідно до Наказу Мінфіну №49, суб’єкти господарювання незалежно від форм власності, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, повинні будуть до 10 числа місяця, що настає за звітним, подати звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у роздрібній мережі за кодами та видами такої продукції.

Наразі більшість суб’єктів господарювання не в змозі вчасно виконати вимоги Наказу Мінфіну №49, оскільки в них відсутня технічна можливість ведення обліку обсягів алкогольних напоїв та тютюнової продукції у розрізі кодів та видів такої продукції, а облік поштучної реалізації таких товарів потрібно буде робити вручну. Це потребує великих витрат часу та залучення додаткових трудових ресурсів, також існує велика ймовірність допущення помилок при «ручному» підрахунку. В свою чергу, штраф за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів становить 17000 гривень.

Зазначений звіт введений виключно для ускладнення обліку та збільшення ймовірності накладення штрафів на платників податків, адже вже сьогодні вони подають до органів Державної фіскальної служби України електронні копії розрахункових документів по реалізованим товарам.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас скасувати наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49 як такий, що не відповідає загальнодержавним принципам дерегуляції, ускладнює ведення підприємницької діяльності, збільшує фінансові затрати суб’єктів господарювання, та при цьому дублює існуючі в органах Державної фіскальної служби України дані.

З повагою,

Народний депутат України Оксана ПРОДАН
Люди ! А у кого то сейчас работает "старый" Електронний кабінет платника податків (версии 1.0.98.93)
[kpp.minrd.gov.ua]

[kpp.minrd.gov.ua]
Я пользовался им около двух лет, работал нормально, а с нового года не могу в него зайти. B нём очень удобно и просто можно было, любые отчёты, декларации заполнять, проверять и здавать в онлайн режиме. Наверное можно и нові звіти 1-РА та 1-РТ.
Quote
artur2013
ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО МІНІСТРА ФІНАНСІВ УКРАЇНИ О.О. ДАНИЛЮКА ЩОДО СКАСУВАННЯ НОВОЇ ЗВІТНОСТІ ПРО ОБСЯГИ ПРИДБАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ І ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ
Міністру фінансів України

О.О. ДАНИЛЮКУ

Щодо скасування наказу Мінфіну
від 11.04.2016 р №49
Шановний Олександре Олександровичу!

До мене, як до народного депутата України, звертаються об’єднання підприємців та суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж підакцизних товарів, щодо подання нової ускладненої звітності про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Так, 21.04.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49 (надалі – Наказ Мінфіну №49), яким передбачено подання звітності за формою №1-РА та 1-РТ.

Відповідно до Наказу Мінфіну №49, суб’єкти господарювання незалежно від форм власності, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, повинні будуть до 10 числа місяця, що настає за звітним, подати звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у роздрібній мережі за кодами та видами такої продукції.

Наразі більшість суб’єктів господарювання не в змозі вчасно виконати вимоги Наказу Мінфіну №49, оскільки в них відсутня технічна можливість ведення обліку обсягів алкогольних напоїв та тютюнової продукції у розрізі кодів та видів такої продукції, а облік поштучної реалізації таких товарів потрібно буде робити вручну. Це потребує великих витрат часу та залучення додаткових трудових ресурсів, також існує велика ймовірність допущення помилок при «ручному» підрахунку. В свою чергу, штраф за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів становить 17000 гривень.

Зазначений звіт введений виключно для ускладнення обліку та збільшення ймовірності накладення штрафів на платників податків, адже вже сьогодні вони подають до органів Державної фіскальної служби України електронні копії розрахункових документів по реалізованим товарам.

Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас скасувати наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49 як такий, що не відповідає загальнодержавним принципам дерегуляції, ускладнює ведення підприємницької діяльності, збільшує фінансові затрати суб’єктів господарювання, та при цьому дублює існуючі в органах Державної фіскальної служби України дані.

З повагою,

Народний депутат України Оксана ПРОДАН


Давайте как то поддержим (хоть одна нормальная информация по этой теме) Кто знает, куда и как нам обращаться...давайте не молчать
Читаю на других форумах - люди пишут, звонят на горячую линию (0800507309 - горяча урядова лінія)
Правильно надо забросать письмами и звонками.....а они обязаны отписаться. Просто тупо писать или на горячей линии говорить как в статье: прошу Вас скасувати наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49 як такий, що не відповідає загальнодержавним принципам дерегуляції, ускладнює ведення підприємницької діяльності, збільшує фінансові затрати суб’єктів господарювання, та при цьому дублює існуючі в органах Державної фіскальної служби України дані.
Я написала
Quote
Иногда могу
Читаю на других форумах - люди пишут, звонят на горячую линию (0800507309 - горяча урядова лінія)
Правильно надо забросать письмами и звонками.....а они обязаны отписаться. Просто тупо писать или на горячей линии говорить как в статье: прошу Вас скасувати наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49 як такий, що не відповідає загальнодержавним принципам дерегуляції, ускладнює ведення підприємницької діяльності, збільшує фінансові затрати суб’єктів господарювання, та при цьому дублює існуючі в органах Державної фіскальної служби України дані.
Я написала
куда вы написали?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 139    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056600000000007