Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 139    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
nikon

А я тока-тока начала отличать ординарные вина от креплёных.....grinning smiley

Ага))))))))))))))))))))
Quote
Ovcharuk
Quote
nikon

А я тока-тока начала отличать ординарные вина от креплёных.....grinning smiley

Ага))))))))))))))))))))

На вкус - чи как?!?!?!drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Ovcharuk
Quote
nikon

А я тока-тока начала отличать ординарные вина от креплёных.....grinning smiley

Ага))))))))))))))))))))

На вкус - чи как?!?!?!drinking smiley

Нє, Шустрик, я слава Богу не п"ю, але в маркіровках розібратися - те ще удовольствие))) Біла сухе, напівсухе, кріплене, солодке, десертне і т.п.

Я, коли починала зі своїм магазином, то перед тим, як вперше робити акцизний звіт, сіла писати по стовпчикам, шо у мене де. І який же був подив, коли я дізналася, що джин-тонік, наприклад, відноситься до горілки, а коньяк - до вина)))


Коллеги! Давайте все звонить и писать на урядову горячу линию,Вдруг поможет! Номер телефону
урядової «гарячої лінії»:
0 800 507 309
Для мешканців м. Києва міський номер телефону:
(044) 284 19 15
А я написала обращение в министерство финансов zvernennya@minfin.gov.ua
Информацию взяла: [www.minfin.gov.ua]
Завтра у нас в налоговой собирают по этому долбаному отчету.....схожу...хотя надежды, что они что-то прояснят мало....потом маякну
Quote
Иногда могу
Завтра у нас в налоговой собирают по этому долбаному отчету.....схожу...хотя надежды, что они что-то прояснят мало....потом маякну
У нас сьогодні збирали, правда мені не получилось попасти, самій цікаво що вони проповідували??
Обовязково відпишіть, якщо вам не важко!
Сходила....что я могу сказать.....как обычно....зачитали то , что мы сто раз уже читали...а на все вопросы - сдвигают плечами... Короче..за апрель сдаем по-любому и причем получается 6 мая последний день (в связи с выходными).
Спиртное в декалитрах, после запятой оставляем четыре знака, табак - в миллионах штук, после запятой, так же четыре знака., По кодам- ставим те двухзначные, вид продукции переписываем, что написано согласно этого кода.
Задавала вопрос: если поставщик в накладной поставил код продукции н-р 57 (сидр и перри), а на мой взгляд это 52 (винни напои плодово- ягод) - то я пишу как поставщик. Если в накладных поставщика нет кодов ( а у меня у половины поставщиков их нет) и мы не можем определиться с кодом (например вина разные) то используем, так сказать общий код, н-р 33-вина выноградни. На мой взгляд уже пересорт с поставщиком. Задавала вопрос о цели отчета - ответ был - борьба с левой водкой, которая идет от производителя smiling smiley, они якобы будут приходить на точку, брать отчет и смотреть, что реально у тебя в торговой точке.
По лицензии - если одна, заполняем №, срок..., если несколько пишем просто кол-во лицензий, № и сроки не пишем.
Ну о штрафах, мы знаем - 17000грн. Сдаем только в электронке (бумажных - нет), уточненка и коректировка -нет.
Ну вот как то так.
вот только ступила...не спросила за округление....если после запятой четыре знака, то:
например продажа 0,5л виски- это 0,05 декалитров, для отчета я использую тысячи декалитров, следовательно это 0,00005, учитывая четыре знака после запятой, что пишу в отчет? 0,0000 или 0,0001?
це, звичайно, тупість, заставити подавати звіт дрібних роздрібних торговців в показниках, які продають оптовики... Потім буде оце непорозуміння в заокругленнях. Получається, що 0,00005 тис.декалітрів треба заокруглювати якраз до 0,0001 і потім доказуй, що у тебе 1 штука 0.5 віскі, а не 1,0л або 2 по 0,5л....
Голосуем за петицию! По наказу №49. Регистрируйтесь правильно и подписывайтесь! [petition.president.gov.ua]
в строку поиска вводите "Скасувати наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення" від 11.02.2016 року №49"
У нас в жодній прихідній накладній немає оцих вигаданих кодів продукції. Так що перший раз по-любому треба догадуватись самому, який вид продукції поставити до тої чи іншої позиції.
До речі, оптовиків зобов'язали подавати цей звіт в розрізі контрагентів. І якщо коди однієї і тієї ж продукції будуть відрізнятися, то відразу ж виникне підозра про "недостовірні дані"(штраф 17000!!!). Це що, зараз прийдеться обдзвонювати всіх постачальників з питанням, а що ви по нас показали в звіті???
Quote
ptasja068
Голосуем за петицию! По наказу №49. Регистрируйтесь правильно и подписывайтесь! [petition.president.gov.ua]

За апрель сдавать 100%, но надо не останавливаться и добиваться, а то нас не понятно за кого считают....Обязательно надо писать
Девочки, а куда ликёры?
В лик-гор выробах (код 58) в том числе ликёров нет.....confused smiley
А лікьор це не настоянка хіба?!?!?! confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Люди,ну перейдите ж вы по ссылке.Давайте подписывать петицию.Всего 7 чел.подписало,а нужно 25 000.
Повторіть силку будь ласка я підпишу за цей маразм двума руками
не можу зарееструватись за посиланням якась дурня
вимагають мої персональні дані від банку з якої радості для реестрації
Петиція №22/023473-еп. Подана 28.04.2016



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Что писать в поисковике петиции.Пишу; скасування Наказу Мінфіну від 11.04.16 р.№ 49,пишут такого нет
Спасибо,нашла.Теперь написали,что будут проверять 2 дня.
Подскажите пожалуйста что подразумевается под кодом продукции "18- лікарські засоби", к аптеке ето относится?
Quote
nikon
Девочки, а куда ликёры?
В лик-гор выробах (код 58) в том числе ликёров нет.....confused smiley

я думаю - 59
В том-то и дело,что поставщики сдают оптовый отчет с указанием каждого получателя. Капец!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 139    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053700000000001