Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 139    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
Quote
artur2013
Ошибка
Адрес "my@vladeks.in.ua." в поле Кому не распознан. Проверьте правильность ввода всех адресов.


my@vladeks.in.ua

Крапка в кінці електроних адрес ніколи не ставиться smiling smiley
Ще раз на рахунок безалкогольного пива. Якщо виробник визначив його як напій газований з відповідним кодом УКТ ЗЕД, то це не буде алкогольним напоєм. А якщо мені приходить безалкогольне пиво з кодом 2203 - то це все-таки пиво і його включати і в звіт і в Декларацію з акцизного податку.
І я не знаю, як в інших містах, але у нас зараз тотальне скорочення кадрів в податковій. Вони зараз сердиті, некомпетентні і переймаються лише власним місцем сидіння, а не новими звітами. Так що консультуватися з нашими просто марно...
оскільки дуже багато звернень на електронку і не встигаю усім відповідати одразу виклав поки що архівом ті таблиці що є.


Коди продукції для здачі звіту 1-РА
Опубликовал Vladeks - Май 3rd, 2016 | Редактировать
Викладаю архів таблиць у тому вигляді, в якому отримав від постачальників.

Якщо цей довбаний звіт не відмінять — структурую його трішки протягом декількох днів.

Пам’ятайте що це лише довідкова інформація… Можлива ситуація коли у Ваших постачальників можуть коди відрізнятись тому перед здачею звіту уточняйте інформацію!

Усім бажаю вдало здати цей «чудовий» звіт smiling smiley

Посилання внизу.

Коди продукції


Ссилка на повідомлення http://vladeks.in.ua/коди_продукції


а ось безпосередньо ссилка на архів Скачати архів


Quote
Vladeks
Quote
olga680521
Quote
Vladeks
Вітаю усіх. Трішки розібрався з кодами. Отримав від постачальників таблички з кодами і викладу на своєму сайті ближче до вечора. Кому терміново потрібно звертайтесь на пошту my[песик]vladeks.in.ua.

Звертаю увагу на коньяки Асканелі та Тигран... там з ними путаниця у постачальника.

Адреса некорректна.Неможливо Вам написати.Як потрапита на Ваш сайт?

адреса коректна замість [песик] ставте @
smiling smiley ховаю свою електронку таким чином від ботів і спамерів.

Вам надіслав приватне повідомлення..[/quot

Дякую ще раз.Скільки всо>grinning smiley<ьго.Як ви це все здобули?
Не повірите )))) працюю одночасно у різних сферах цієї проблеми (тобто цього звіту) grinning smiley зі сторони постачальника, зі сторони клієнта і зі сторони розробника програмного забезпечення для бухгалтерів. Нажаль дуже мало вільного часу щоб структурувати дані...


До речі. Шановні колеги, якщо у вас є подібні таблиці з кодами, яких немає у мене надсилайте мені на електрону пошту.... Буду узагальнувати та додавати до того, що уже є.
Можно и мне какие есть таблички с кодами по продукции!!!!!!!!!!
katinka777111@gmail.com
Зла не хватає... за що на нас це звалилося?! Кому це потрібно?!
Quote
ptasja068
Зла не хватає... за що на нас це звалилося?! Кому це потрібно?!
Я Вам можу як мінімум 450 прізвищ назвати ))))

То katinka777111
Над вашим повідомленням пряма ссилка на архів... качайте на здоров'я
Скажіть а Рево та інші енергетичні слабоалкогольні напої куди віднести?
Quote
katinka777111
Скажіть а Рево та інші енергетичні слабоалкогольні напої куди віднести?
ЭТО 60 КОД: SHAKE, ЛОНГЕР, РОМ-КОЛА, БРЕНДІ, ДЖИН-ТОНІК, РЕВО
КОЛЕГИ, підскажіть код вино МІКАДО, а також не можу знайти код "НАПІЙ ПЛОДОВО-ЯГІДНИЙ ЗБРОДЖЕНИЙ ТИХИЙ "СТИГЛА ВИШНЯ..."???
микадо - 47, вермути та вина ароматизовані
[petition.president.gov.ua] Давайте собирем, как можно больше подписей для отмены Приказа 49!
Підкажіть, будь- ласка, коктелі алкогольні по бару куди включати?
Quote
lena_zzzzz
Підкажіть, будь- ласка, коктелі алкогольні по бару куди включати?
Моє бачення наступне:
Вам постачальник привозить не коктейлі а алкогольні напої, відповідно і ви в звіті маєте вказувати прихід, розхід і залишок алкогольних напоїв, а не коктейлів. До прикладу... Вам привезли 6 літрів горілки не залежно від того в яких коктейлях ви його використовували, ви використали 4 літри, залишок відповідно 2. Ось ці дані ви і маєте передавати....
Ще один "подарунок"! Тепер від "Сонати", заблокували безкоштовну подачу циз довбаних звітів. Без попередження.
Quote
ptasja068
Ще один "подарунок"! Тепер від "Сонати", заблокували безкоштовну подачу циз довбаних звітів. Без попередження.
Опаньки, а это что еще такое.
Quote
Vladeks
оскільки дуже багато звернень на електронку і не встигаю усім відповідати одразу виклав поки що архівом ті таблиці що є.


Коди продукції для здачі звіту 1-РА
Опубликовал Vladeks - Май 3rd, 2016 | Редактировать
Викладаю архів таблиць у тому вигляді, в якому отримав від постачальників.

Якщо цей довбаний звіт не відмінять — структурую його трішки протягом декількох днів.

Пам’ятайте що це лише довідкова інформація… Можлива ситуація коли у Ваших постачальників можуть коди відрізнятись тому перед здачею звіту уточняйте інформацію!

Усім бажаю вдало здати цей «чудовий» звіт smiling smiley

Посилання внизу.

Коди продукції


Ссилка на повідомлення http://vladeks.in.ua/коди_продукції


а ось безпосередньо ссилка на архів Скачати архів
Вы просто умничка СПАСИБО!!!!
Quote
OlenKa77
В поясненні писали, що звіт подається один, а замість номеру вказується кількість ліцензій, а період не вказується

Якщо можете скиньте будь-ласка де таке пояснення про кількість ліцензій , в нас 5 торгових точок , не знаю як правильно вказати в звіті, буду дуже вдячна
Підкажіть будь-ласка, як показувати ліцензію, якщо термін закінчився 26.04., а нова ліцензія з 27.04? Дякую
Quote
geridgen
Quote
OlenKa77
В поясненні писали, що звіт подається один, а замість номеру вказується кількість ліцензій, а період не вказується

Якщо можете скиньте будь-ласка де таке пояснення про кількість ліцензій , в нас 5 торгових точок , не знаю як правильно вказати в звіті, буду дуже вдячна
Поищите в этой теме, или в других (тут еще парочка похожих тем была), давали ссылку на разъяснение ГНИ. А вообще в порядке заполнения это есть.
Quote
Наталья К
Quote
Vladeks
оскільки дуже багато звернень на електронку і не встигаю усім відповідати одразу виклав поки що архівом ті таблиці що є.


Коди продукції для здачі звіту 1-РА
Опубликовал Vladeks - Май 3rd, 2016 | Редактировать
Викладаю архів таблиць у тому вигляді, в якому отримав від постачальників.

Якщо цей довбаний звіт не відмінять — структурую його трішки протягом декількох днів.

Пам’ятайте що це лише довідкова інформація… Можлива ситуація коли у Ваших постачальників можуть коди відрізнятись тому перед здачею звіту уточняйте інформацію!

Усім бажаю вдало здати цей «чудовий» звіт smiling smiley

Посилання внизу.

Коди продукції


Ссилка на повідомлення http://vladeks.in.ua/коди_продукції


а ось безпосередньо ссилка на архів Скачати архів
Вы просто умничка СПАСИБО!!!!
Вам конечно спасибо за приятные слова, но должен сказать, что в данной ситуации умнички как раз мои поставщики и коллллеги ))), которые помогли собрать информацию.
Quote
anita
Підкажіть будь-ласка, як показувати ліцензію, якщо термін закінчився 26.04., а нова ліцензія з 27.04? Дякую
показуйте дві ліцензії
Quote
anita
Підкажіть будь-ласка, як показувати ліцензію, якщо термін закінчився 26.04., а нова ліцензія з 27.04? Дякую
Моё мнение - показывать ту лицензию, которая актуальна на день подачи отчёта.
Quote
nikon
Quote
anita
Підкажіть будь-ласка, як показувати ліцензію, якщо термін закінчився 26.04., а нова ліцензія з 27.04? Дякую
Моё мнение - показывать ту лицензию, которая актуальна на день подачи отчёта.
отчет месячный... соответственно реализация продукции в течении месяца велась не по одной лицензии а по двум...не могли продавать алкоголь 4.04 по лицензии с 27.04..
Как Вы считаете?
У мене така сама ситуація буде в травні. Та й в кожного буде хоча б раз у рік. Я думаю, в рядку, де кількість ліцензій вони хочуть бачити інформацію про кількість торгових точок, а не самі реєстраційні номери ліцензій. У нас їх дві. Коли будуть мінятися посеред місяця - кількість поставлю теж дві.
У кого одна - думаю ставити треба діючу на момент здачі звіту.
Quote
Vladeks
Quote
nikon
Quote
anita
Підкажіть будь-ласка, як показувати ліцензію, якщо термін закінчився 26.04., а нова ліцензія з 27.04? Дякую
Моё мнение - показывать ту лицензию, которая актуальна на день подачи отчёта.
отчет месячный... соответственно реализация продукции в течении месяца велась не по одной лицензии а по двум...не могли продавать алкоголь 4.04 по лицензии с 27.04..
Как Вы считаете?
smiling smiley Я считаю, что это форменное издевательство над бухгалтерами, эти оба дебильных отчёта.
Quote
nikon
Quote
Vladeks
Quote
nikon
Quote
anita
Підкажіть будь-ласка, як показувати ліцензію, якщо термін закінчився 26.04., а нова ліцензія з 27.04? Дякую
Моё мнение - показывать ту лицензию, которая актуальна на день подачи отчёта.
отчет месячный... соответственно реализация продукции в течении месяца велась не по одной лицензии а по двум...не могли продавать алкоголь 4.04 по лицензии с 27.04..
Как Вы считаете?
smiling smiley Я считаю, что это форменное издевательство над бухгалтерами, эти оба дебильных отчёта.
Я Вас щиро підтримую у Вашому бачені вказаних звітів smiling smiley
Quote
nikon
Quote
Vladeks
Quote
nikon
Quote
anita
Підкажіть будь-ласка, як показувати ліцензію, якщо термін закінчився 26.04., а нова ліцензія з 27.04? Дякую
Моё мнение - показывать ту лицензию, которая актуальна на день подачи отчёта.
отчет месячный... соответственно реализация продукции в течении месяца велась не по одной лицензии а по двум...не могли продавать алкоголь 4.04 по лицензии с 27.04..
Как Вы считаете?
smiling smiley Я считаю, что это форменное издевательство над бухгалтерами, эти оба дебильных отчёта.
И будут издеваться ,пока им позволяют...штраф в 17000 angry smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 139    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00081600000000001