Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 139    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
Quote
Vladeks
Quote
nikon
Quote
Vladeks
Quote
nikon
Quote
anita
Підкажіть будь-ласка, як показувати ліцензію, якщо термін закінчився 26.04., а нова ліцензія з 27.04? Дякую
Моё мнение - показывать ту лицензию, которая актуальна на день подачи отчёта.
отчет месячный... соответственно реализация продукции в течении месяца велась не по одной лицензии а по двум...не могли продавать алкоголь 4.04 по лицензии с 27.04..
Как Вы считаете?
smiling smiley Я считаю, что это форменное издевательство над бухгалтерами, эти оба дебильных отчёта.
Я Вас щиро підтримую у Вашому бачені вказаних звітів smiling smiley
Вот сижу вся злая-презлая (из-за этих дебильных отчётов!) и думаю : надо ИМ подсказать, чтобы усовершенствовали эти отчёты....Чтобы следующий раз мы бы расписывали КОМУ МЫ ПРОДАЛИ каждую бутылку....каждую пачку сигарет....Фамилия, имя, отчество.....копия паспорта не помешает....отпечатки пальцев.....анализ мочи и кала....(вдруг нельзя было ему продавать, а мы, бяки эдакие, продали...)angry smileyangry smileyangry smiley
Я думаю, этот отчёт придумали не для того, что бы отменять, а что бы наказать за не доплату акцизного податка. И никто нас не защитит, потому, что алкоголь и табак это же не конфетки, а отрава для людей.
Quote
Vasin
Я думаю, этот отчёт придумали не для того, что бы отменять, а что бы наказать за не доплату акцизного податка. И никто нас не защитит, потому, что алкоголь и табак это же не конфетки, а отрава для людей.
Как говорят наши соседи-поляки "Цо забардзо, то не здрово".
Конфеты в больших количествах тоже есть отрава.
Кстати, витамины в больших количествах тоже есть отрава....


Моя думка - звіт потрібен податковій для застосування санкцій при здійсненні фактичних або інших перевірок у розмірах подвійної вартості необліковуваних товарів згідно законодавства по РРО. Наприклад, ви відзвітувалися по залишках про одну кількість алкоголю, а при наступній за звітом перевірці у вас виявлено нестачу або надлишок алкоголю по окремих позиціях.От на цю різницю, помножену у вартості на два і застосовується санкція.Звичайно, не варто перейматися тим у кого вся бухгалтерія біла, але таких напевно мало.В іншому випадку потрібно автоматизовано вести прихід і розхід по офіційній бухгалтерії і коригування поступлень товарів по "білому" і "чорному" для уникнення суттєвого дисбалансу по залишкам.
Аналізуючи усі події, що передували цим звітам можу сказати лише одне... Усе зроблено таким чином щоб швидко наповнити бюджет за рахунок штрафів...
Quote

у вас виявлено нестачу або надлишок алкоголю по окремих позиціях.От на цю різницю, помножену у вартості на два і застосовується санкція.
Там проще, за несдачу или несоответствие сразу 17000.

Quote

неподання чи несвоєчасного подання звіту або подання звіту з
недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в
тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та
тютюнових виробів до органу виконавчої влади, уповноваженого
Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії, - у
розмірі 17000 гривень;
Quote

Аналізуючи усі події, що передували цим звітам можу сказати лише одне... Усе зроблено таким чином щоб швидко наповнити бюджет за рахунок штрафів...

Согласен, похоже этот отчёт придуман осознано под конкретные статьи:
З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового,
коньячного і плодового, алкогольних напоїв
та тютюнових виробів
\\\Там проще, за несдачу или несоответствие сразу 17000.\\\
Вот я думаю, что практически у каждого из нас можно найти "несоответствие" в этих отчётах. Если проявить некоторое служебное рвение.
Quote
nikon
\\\Там проще, за несдачу или несоответствие сразу 17000.\\\
Вот я думаю, что практически у каждого из нас можно найти "несоответствие" в этих отчётах. Если проявить некоторое служебное рвение.
я вот пытаюсь представить как они мое пиво проверят )))) у нас стоит бочка разливайка ))) они будут сцеживать все пиво с бочки или взвешивать её, чтобы понять сколько в магазине литров пива на остатке smiling smiley
Добрый день! У кого нибудь есть какие-то коды по тютюну, интересуют сигары, табак
Взвесить бочку - отличный вариант для проверки, вот только они придут проверять после сдачи отчета, например 15 числа, а в отчете остатки на 1 число. Чтоб проверить, нужно еще приход и расход за текущий месяц пересчитать, да и текущий переучет сделать с закрытием торговой точки. Они это будут делать? Ладно еще если одно пиво, а если весь ассортимент, они просто в этом всем завязнут.
Quote
Vladeks
Quote
nikon
\\\Там проще, за несдачу или несоответствие сразу 17000.\\\
Вот я думаю, что практически у каждого из нас можно найти "несоответствие" в этих отчётах. Если проявить некоторое служебное рвение.
я вот пытаюсь представить как они мое пиво проверят )))) у нас стоит бочка разливайка ))) они будут сцеживать все пиво с бочки или взвешивать её, чтобы понять сколько в магазине литров пива на остатке smiling smiley
ОНИ ничего делать не будут ! ОНИ заставят Вас сцеживать/сливать/разливать...А сами будут стоять над душой, прикалываться и колупаться в носу. Пардон за французский.
У нас так проверяли РРО, им нужны были контрольные ленты за ....год. Мы принесли огроменный ящик с контрольками и говорим, вам надо - вы и ищите (кстати, контрольки в этом ящике не внасыпку, они помесячно в пакетах и всё подписано).
Догадайтесь с первого раза, что ОНИ нам сказали....Да, НАМ надо, но искать будете вы, причём молча и быстро.
в 2009 году у меня в кафе сделали переучет с приходом и расходом не то что за 15 дней , а за полгода и ушло у них не более трех часов ,по результатам - санкция на 8000 грн.Так что для них это не проблема
Подскажите, кто знает почему Коньяк Легенда Армении 5* - 68 код(бренди), а коньяк Коблево 5* - 67 (коньяк). Это по прайсу Баядеры. Какой же тогда код у коньяка ЛеСаж?
а у Тиграна вообще код не коньяка а напитка "плодово-ягідного"... уточните про код у Вашего поставщика
Найдите : Додаток до наказу Міністерства фінансів України 11.02.2016 № 49 - там есть все коды.Сигары-76,а табак с 77-82
Хто має якісь таблички по кодам від постачальників,скиньте milko26m@ya.ru
Буду дуже вдячна!
Quote
Vladeks
а у Тиграна вообще код не коньяка а напитка "плодово-ягідного"... уточните про код у Вашего поставщика

Уже обзвонила. Выяснилось, что если коньяк импортный, то это 68-бренди, а если наш-67 коньяк. Это у Баядеры и СавСервиса. Значит ЛеСаж-это бренди. Оказывается
Quote
artur2013
[vladeks.in.ua]коди_продукції
Добавив в запис ще одну табличку ІБТ http://vladeks.in.ua/wp-content/uploads/2016/05/Sscan16042016130.rar

(Спасибі Вікторії)
Как считать табак, если на остатке 1 пачка табака , то в отчет 0,000001записывать?
Quote
foxyLLL
Как считать табак, если на остатке 1 пачка табака , то в отчет 0,000001записывать?
А разве единица измерения табака в этом долбаном отчёте - пачка???
ЗВОНИТЕ ВСЕ НА ГАРЯЧУЮ ЛИНИЮ УРЯДУ

Т. 0800-507-309

МОЖЕТ ТАМ ХОТЬ УСЛЫШАТЬ....................НАС......................

ЧТОБЫ ОТМЕНИЛИ ЭТОТ ДОЛБАНЫЙ ОТЧЕТ
Сигареты в млн.штук /после запятой 6 знаков),а табак -в тоннах
До какого числа сдавать отчет, 10 можно сдать??? 9 то пнд., будет выходной, праздничный день?
ДФСУ роз'яснила, що госпcуб’єкти, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами, подають звітність щомісяця до 10 числа (9 число – останній термін подачі)


Податківці в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 115.03) повідомили, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами, подають звітність щомісяця до 10 числа (9 число – останній термін подачі).
Звіти про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та/або тютюнових виробів у роздрібній мережі подаються засобами електронного зв’язку у порядку, передбаченому для податкової звітності, до органу ДФС за місцем реєстрації такого суб’єкта господарювання.
Перший звітний період – квітень 2016 року. Останній день подання звіту за квітень 2016 року – 10 травня. Адже, як відомо, 9 травня є святковим (вихідним) днем. А згідно з п. 5 ст. 254 ЦКУ, якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку є першим за ним робочий день.
Докладніше про ключові нюанси подання алкогольно-податкової звітності читайте в аналітичному матеріалі від "ДК" (для передплатників).
Quote
artur2013
Сигареты в млн.штук /после запятой 6 знаков),а табак -в тоннах
точно, СПАСИБО!
Люди хто куди Котовськ ставив:
1. Вино Кагор Український дес. сол. черв. шт. 0,7л.???
2. Ніпй Плодово - ягідний Добра вишня зброджений 0,5л.??
Обновление Единое окно 1.22.5 (тест)
Автор файла: sfs.gov.ua E-Mail автора Домашняя страница Рейтинг: 0.00/0Средняя оценка: 0
Размер файла: 3.62 MB Дата публикации: 29.04.2016
Версия: 1.22.5 Скачали: 134
Обновление Единое окно 1.22.5 (тест)
(дослідна експлуатація)

Програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"», версія 1.22.5 (станом на 28.04.2016 р.)
Дане програмне забезпечення використовується ВИКЛЮЧНО для оновлення Єдиного вікна версії 1.22.1.



Скачать файл : Обновление Единое окно 1.22.5 (тест)
Коллеги есть вопрос по этим кодам продукции, в приказе 49, есть код продукции, а есть код продукции согласно УКТ ЗЕД, какой код указывать в отчете??
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 139    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000556