Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 14 з 139    Сторінки: ПершаПопередні910111213141516171819НаступнаОстання
Правильно ли я понимаю, что оптовики подают так же до 10 числа такой отчет в разрезе контрагентов?
Может быть есть смысл с ними связываться и просить их поделиться данными? sad smiley Мне уже кажется, что это будет быстрее, чем сидеть и колупаться в каждой накладной.
Больше половины моих поставщиков в накладной вообще ничего не указывают, никаких кодов, это ужас
Quote
Vasin
Можно создать в ОРZ или в другой проге, а потом импортировать файл с расширением xml в электронный кабинет.

Спасибо.буду пробовать.Только возникает логический вопрос.Нах создавать на таком уровне эл.кабинет ,если он периодически глючит?Зачем придумывать новые отчёты,если все продажи по касс.апп.и так попадают фискалам.Сидите себе и выковыривайте кто чего продал.Сама понимаю что это вопросы без ответов.Просто накипело уже.
Поделитесь, кто уже сдал и в какой программе. Я набрала отчёты и в ОПЗ и в Фризвит. В обеих программах ошибка в бланке РА - единицы в млн.штук. Это не страшно?


Quote
UkrAnn
Правильно ли я понимаю, что оптовики подают так же до 10 числа такой отчет в разрезе контрагентов?
Может быть есть смысл с ними связываться и просить их поделиться данными? sad smiley Мне уже кажется, что это будет быстрее, чем сидеть и колупаться в каждой накладной.
Больше половины моих поставщиков в накладной вообще ничего не указывают, никаких кодов, это ужас
Вы все правильно понимаете. Мы для своих клиентов сделали такие отчеты ещё первого числа и сверились уже почти со всеми... Мы довольны, клиенты тоже.
Я набрала в ОПЗ импортировала в ZvitOK и отправила
Quote
svetylya_1
Я набрала в ОПЗ импортировала в ZvitOK и отправила
а в насторойках пошти що ви ставили???
Поштова скринька: ставим галочку використовувати пряме зэднання
Підкажіть а нормер ліцензії це та цифра біля реєстраційний номер чи все таки біля слів ЛІЦЕНЗІ??
Вибачте за дурацьке запитання
налаштування ЕЦП туда підтягуємо ключі
Quote
svetylya_1
так, реєстр № ліцензіі
дякую, а то зовісім уже з розуму сходжу
Доброго дня!
Є робоча обробка заповнення реквізитів к-ть в одиниці продукціїї(літри, шт в пачці, грами для тютюну) та двухзначного коду продукціїї.
Звіт, що виводить початковий залишок, прихід,розхід і кінцевий залишок в розрізі кодів продукціїї в тис дал, млн шт, тоннах відповідно.
Все це для 1С8.2 бухгалтерія для України, зміни в об'єкти конфігурації не вносяться.
Більш детально, можете звертатися на пошту shavo[at]ukr.net
Quote
shavo
Доброго дня!
Є робоча обробка заповнення реквізитів к-ть в одиниці продукціїї(літри, шт в пачці, грами для тютюну) та двухзначного коду продукціїї.
Звіт, що виводить початковий залишок, прихід,розхід і кінцевий залишок в розрізі кодів продукціїї в тис дал, млн шт, тоннах відповідно.
Все це для 1С8.2 бухгалтерія для України, зміни в об'єкти конфігурації не вносяться.
Більш детально, можете звертатися на пошту shavo[at]ukr.net
Пропоную Вам розмістити Вашу обробку в мене на сайті. Якщо ви згодні, надішліть будь-ласка на my@vladeks.in.ua з описом що це саме таке і з чим його їдять.
Дозвонилась на Горячую линию. Хотела узнать какой документ - ОБЪЯСНЯЕТ что и как делать дали: Письмо ДФС № 15535/7/99-99/12-01-01-17 от 29.04.16 (сказали все в нем написано) . Но я его найти не могу чтобы почитать этот маразм. Помогаем друг другу может у кого то он есть, БРОСЬТЕ???
Всем добрый день!

Подскажите, пожалуйста,
саке - какой код
Quote
Наталья К
Дозвонилась на Горячую линию. Хотела узнать какой документ - ОБЪЯСНЯЕТ что и как делать дали: Письмо ДФС № 15535/7/99-99/12-01-01-17 от 29.04.16 (сказали все в нем написано) . Но я его найти не могу чтобы почитать этот маразм. Помогаем друг другу может у кого то он есть, БРОСЬТЕ???

Щодо звітного (податкового) періоду виробника сільськогосподарської продукції, який з 01.01.2016 перейшов зі сплати єдиного податку четвертої групи на загальну систему оподаткування

Лист ДФС України від 22.04.2016 р. N 9143/6/99-95-42-01-15

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо звітного (податкового) періоду виробника сільськогосподарської продукції, який з 01.01.2016 перейшов зі сплати єдиного податку четвертої групи на загальну систему оподаткування, і повідомляє таке.

Відповідно до п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених п. 137.5 ст. 137 Кодексу, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду, крім:

виробників сільськогосподарської продукції, визначеної ст. 209 Кодексу, які можуть обрати річний податковий (звітний) період, який починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року.

Для цілей оподаткування податком на прибуток до підприємств, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції, належать підприємства, дохід яких від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50 відсотків загальної суми доходу (пп. 137.4.1 п. 137.4 ст. 137 Кодексу).

Пунктом 137.5 ст. 137 Кодексу встановлено, що для виробників сільськогосподарської продукції встановлено річний податковий (звітний) період.

Отже, якщо виробник сільськогосподарської продукції, який з 01.01.2016 перейшов зі сплати єдиного податку четвертої групи на загальну систему оподаткування, отримав за підсумками попереднього звітного (податкового) року дохід від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва у розмірі не менш як 50 відсотків загальної суми доходу, то такий сільськогосподарський товаровиробник може для цілей оподаткування податком на прибуток використовувати річний податковий період, який починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року.

При цьому такому платнику слід подати окремо податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за період з 01.01.2016 по 01.07.2016, а починаючи з 1 липня 2016 року можна застосовувати річний податковий період, який починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року.

Згідно з пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу об'єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III "Податок на прибуток підприємств" Кодексу.

Перший заступник Голови

С. В. Білан



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
кто может проверить, пожалуйста !!!!
88,43л - в отчет пишу- 0,008843 ?
2 пачки сигарет (по 20шт) - в отчет - 0,000040 ?
Ой - звинтіляюсь - не той тєкст копірнула...eye popping smiley

Лист ДФС України від №15535/7/99-99-12-01-01-17 від 29.04.2016 р.
Щодо подання звіту про обсяги виробництва та/або обігу ( в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою, встановленою наказом Мінфіну №49 від 11.02.16 р.

Хмільницька ОДПІ інформує, що в зв’язку з набранням чинності наказом Мінфіну України №49 від 11.02.2016 р. ДФС України прокоментувала у вищеназваному листі особливості подання нового звіту суб’єктами господарювання.

Зокрема, в листі зазначено, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії подають звіти за затвердженими формами, починаючи з 1 травня до 10 травня включно за звітний період – квітень 2016 року, у подальшому слід враховувати, що звіти складаються окремо за кожний місяць та подаються до 10 числа місяця, що настає за звітним, з перенесенням граничного строку на перший робочий день, якщо 10 число припадає на вихідний або святковий день.

Звіт приймається за основним місцем обліку суб’єкта господарювання в органах ДФС в електронній формі та реєструється в ЦБД без відображення показників в режимі «Подана звітність». Якщо суб’єкт господарювання перебуває на обліку у контролюючому органі із станом 45 ( платник до кінця року (неосновне місце обліку)), то звіт повинен прийматись саме таким контролюючим органом.

Подання уточнюючого звіту не передбачено наказом №49.

Крім цього, розроблено електроні формати за новими формами, які розміщено на офіційному веб-сайті ДФС (розділ «Електронна звітність» - «Платникам податків про електронну звітність» - «Інформаційно-аналітичне забезпечення»- «Реєстр електронних форм податкових документів») для використання розробниками систем підготовки звітності.

В цьому ж розділі будуть викладені доопрацьовані безкоштовні програмні забезпечення для можливості формування, підписання та подання нових форм, починаючи з 01.05.2016.

Також звертаємо увагу, що зазначені звіти подаються щомісячно, протягом дії відповідної ліцензії, навіть якщо не здійснювався рух алкогольних напоїв та на залишках не було продукції. Відповідно абзацу вісімнадцятого частини другої статті 17 Закону до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі неподання чи несвоєчасного подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу ( в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії , - у розмірі 17000 грн.

Даний лист підписано Директором Департаменту податків і зборів з юридичних осіб ДФС України О.Г.Лишенко.



Хмільницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
svetylya_1
Я набрала в ОПЗ импортировала в ZvitOK и отправила
Что такое ZvitOK ?
Можно ссылочку, пожалуйста ?
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как быть с чеками с МЭТРО....раньше мы выбирали, что "белое", что "черное", а теперь если они отчитаются по всем клиентам,кто дал им лицензию...то опа!!! попали на 17000.....то есть надо за апрель показать весь приход, что от них завозили(сами через кассу за наличку, без налоговых)...Так как они и название и адрес дадут в своем отчете....то есть найти, труда не составит
или , если есть оптовики на сайте, подскажите как вы отчитываться будете по нам, мелким ФОПам
Подскажите пожалуйста, КОНЬЯК БОЛГРАД поставщик дает код продукции 14 - спирт коньячный импортный, так ли это?
А кто-нибудь установил себе эту программу Zvit.OK,у меня антивирус написал троянский конь и удалил ее,и на сайт не могу зайти
Я установила успешно с сайта ОПЗ. Антивирус не реагировал.
Quote
Dimona777
А кто-нибудь установил себе эту программу Zvit.OK,у меня антивирус написал троянский конь и удалил ее,и на сайт не могу зайти

Ваш антивирус молодей ))) я тоже считаю что все что относится к налоговой это не только троянский конь но и червь, вирус и вообще зараза... smiling smiley
не знаю, по теме ли вопрос, но для меня по теме.....Если у меня в кассовом аппарате в названии товара не влазит литраж?....как они проверят реальность моих литров (продажу я имею ввиду)
А у кого-то есть какой-то материал по поводу требований к чеку (что должно быть закодировано)
Quote
foxyLLL
Подскажите пожалуйста, КОНЬЯК БОЛГРАД поставщик дает код продукции 14 - спирт коньячный импортный, так ли это?
Я бы отнесла к 67 коду - Коньяк
Quote
Иногда могу
не знаю, по теме ли вопрос, но для меня по теме.....Если у меня в кассовом аппарате в названии товара не влазит литраж?....как они проверят реальность моих литров (продажу я имею ввиду)
А у кого-то есть какой-то материал по поводу требований к чеку (что должно быть закодировано)

вы може скоратить название но литраж по идее должен быть... а проверять они будут по бутылкам если чего ))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 14 з 139    Сторінки: ПершаПопередні910111213141516171819НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044