Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 139    Сторінки: ПершаПопередні1112131415161718192021НаступнаОстання
Quote
UkrAnn
Quote
sim
Quote
lena_ryabchenkomailua
кто может проверить, пожалуйста !!!!
88,43л - в отчет пишу- 0,008843 ?
2 пачки сигарет (по 20шт) - в отчет - 0,000040 ?
Я думаю, что так. Во всяком случае, я так тоже считаю. Литры делю на 10 000, штуки сигарет делю на 1 млн
в інтернеті нашла калькулятор перевода в декалітри то буде 8,843 і в налоговій мені казали що 1 декалітр =10 літрів
Да, в Медке с4-мя знаками после запятой,значит, 0,0088 нужно ставить,я так думаю

Я в медке делаю, у меня 6 знаков после запятой
ТОЧНО, спасибо
Яку звітність про обсяги роздрібної торгівлі подають СГ, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами, який граничний термін подання такої звітності та за який звітний період вона подається вперше?

Коротка:
Суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами щомісяця до 10 числа (9 число – останній термін подачі) засобами електронного зв’язку у порядку, передбаченому для податкової звітності, подають до органу ДФС за місцем реєстрації такого суб’єкта господарювання звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та/або тютюнових виробів у роздрібній мережі за встановленою формою.
Перший звітний період – квітень 2016 року, останній день подачі звіту за квітень 2016 року – 10 травня.
Повна:
Відповідно до частини третьої ст. 16 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» із змінами і доповненнями (далі – Закон № 481) суб’єкти господарювання, які отримали передбачені Законом № 481 ліцензії, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою, встановленою цим органом.
Роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій (частина дванадцята ст. 15 Закону № 481).
Пунктом 5 наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» (далі – Наказ № 49) встановлено, що Наказ № 49 набирає чинності через 30 днів з дня його офіційного опублікування (Офіційний вісник України № 21 за 22.03.2016).
Наказом № 49 затверджено, зокрема Форму звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та порядок її заповнення (далі – Порядок 1-РА); Форму звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» та порядок її заповнення (далі – Порядок 1-РТ).
Згідно з п. 5 Порядку 1-РА та п. 6 Порядку 1-РТ звіт складається окремо за кожний місяць та до 10 числа місяця, що настає за звітним, подається до органу ДФС за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.
Звіт в електронній формі подається засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності (п. 2 Порядку 1-РА та п. 2 Порядку 1-РТ).
Відповідно до ст. 530 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 43-IV зі змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) якщо у зобов’язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Разом з тим, згідно з п. 5 ст. 254 ЦКУ, якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є першим за ним робочий день.
Також ст. 51 Господарського процесуального кодексу України від 06 листопада 1991 року № 1798-ХІІ зі змінами та доповненнями визначено, що у випадках, коли останній день строку припадає на неробочий день, днем закінчення строку вважається перший наступний за ним робочий день.
Таким чином, суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами щомісяця до 10 числа (9 число – останній термін подачі звіту) засобами електронного зв’язку в порядку, передбаченому для податкової звітності, подають до органу ДФС за місцем реєстрації такого суб’єкта господарювання звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та/або тютюнових виробів у роздрібній мережі за встановленою формою.
Перший звітний період – квітень 2016 року, останній день подачі звіту за цей період – 10 травня 2016 року.



Так значит можно 10 мая еще подать? :-/
Quote
sim
Quote
nikon
Quote
olga680521
По "в том числе" объяснение горячей линии ДФС графа 33 должна быть больше или равняться гр. 34-39, графа 59 больше или равняться 60-63
Блин....вот чуяло моё сердце, что вот эти "у тому числі" вылезут....боком....
А не подскажете ссылочку на эту горячую линию? Или это устно кому-то объяснялось?
[zakon2.rada.gov.ua] так и тут указано
Вы меня извините, ради Бога, но я в упор не найду...
В Порядке заповнення ничего нет...
Или я не туда читаю?confused smiley
Плиз, если не трудно, ткните носом...


Quote
nikon
Quote
sim
Quote
nikon
Quote
olga680521
По "в том числе" объяснение горячей линии ДФС графа 33 должна быть больше или равняться гр. 34-39, графа 59 больше или равняться 60-63
Блин....вот чуяло моё сердце, что вот эти "у тому числі" вылезут....боком....
А не подскажете ссылочку на эту горячую линию? Или это устно кому-то объяснялось?
[zakon2.rada.gov.ua] так и тут указано
Вы меня извините, ради Бога, но я в упор не найду...
В Порядке заповнення ничего нет...
Или я не туда читаю?confused smiley
Плиз, если не трудно, ткните носом...

Мне тоже этот вопрос непонятен. А также пункт 30 "Напої алкогольні" для чего предназначен? Его можно не заполнять? Или как?
Quote
nikon
Quote
sim
Quote
nikon
Quote
olga680521
По "в том числе" объяснение горячей линии ДФС графа 33 должна быть больше или равняться гр. 34-39, графа 59 больше или равняться 60-63
Блин....вот чуяло моё сердце, что вот эти "у тому числі" вылезут....боком....
А не подскажете ссылочку на эту горячую линию? Или это устно кому-то объяснялось?
[zakon2.rada.gov.ua] так и тут указано
Вы меня извините, ради Бога, но я в упор не найду...
В Порядке заповнення ничего нет...
Или я не туда читаю?confused smiley
Плиз, если не трудно, ткните носом...
+1
я тоже в танке, покажите, где читать confused smiley
ну написано, код 33- Вина виноградні
код 34- у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні.
поэтому и в том числе
Quote
UkrAnn
Quote
lena_ryabchenkomailua
в інтернеті нашла калькулятор перевода в декалітри то буде 8,843 і в налоговій мені казали що 1 декалітр =10 літрів
1 дал - это 10 литров, но отчет то надо подать в тысяча дал
Хто знає чи можна кидати звітну нову.Я із-за тих 33 кодів виявляється нетак подала (((
Quote
katinka777111
Хто знає чи можна кидати звітну нову.Я із-за тих 33 кодів виявляється нетак подала (((

А Вы ставили строку 30, где указана общая сумма по всему алкоголю?
Я тоже 33,40 и 59 строчку провтыкала, а теперь думаю, что надо ж и 30 по такому же принципу заполнить.

Буду подавать новый, там же есть такая клеточка)
Quote
nikon
Quote
olga680521
По "в том числе" объяснение горячей линии ДФС графа 33 должна быть больше или равняться гр. 34-39, графа 59 больше или равняться 60-63
Блин....вот чуяло моё сердце, что вот эти "у тому числі" вылезут....боком....
А не подскажете ссылочку на эту горячую линию? Или это устно кому-то объяснялось?

Ну и по логике "в том числе"как ещё понимать.
Я мыслю так:код 59- 0,7(сумма кодов 60-63 плюс сюда же вошли ликёры,текилы,и проч.,что никуда не вписывается)
60-0,2
61-0,1
62- 0,1
63- 0,2
Цифры,ясное дело,для примера



Редаговано разів: 1. Востаннє 06/05/2016 13:09 користувачем МарГГо.
Что им сказали на горячей линии?
Quote
UkrAnn
Quote
katinka777111
Хто знає чи можна кидати звітну нову.Я із-за тих 33 кодів виявляється нетак подала (((

А Вы ставили строку 30, где указана общая сумма по всему алкоголю?
Я тоже 33,40 и 59 строчку провтыкала, а теперь думаю, что надо ж и 30 по такому же принципу заполнить.

Буду подавать новый, там же есть такая клеточка)
А 30 зачем?
Бухгалтер 911 Форум :Я ДОЗВОНИЛАСЬ НА ГОРЯЧУЮ ЛИНИЮ! ВСЕ ВЕРНО! КОД 33 И 59 ЭТО СУММА ПОДКОДОВ (те которые "в тому числі")
33 и 59 = сумме подкодов или превышают ее!
Quote
artur2013
Бухгалтер 911 Форум :Я ДОЗВОНИЛАСЬ НА ГОРЯЧУЮ ЛИНИЮ! ВСЕ ВЕРНО! КОД 33 И 59 ЭТО СУММА ПОДКОДОВ (те которые "в тому числі")
33 и 59 = сумме подкодов или превышают ее!
На предыдущей странице
По "в том числе" объяснение горячей линии ДФС графа 33 должна быть больше или равняться гр. 34-39, графа 59 больше или равняться 60-63
"Специально для пробы заполнила форму в медке, суммирования по коду 33, 59 машина не делает, воспринимает отдельной строкой, ошибку не выдает, подписи накладывает. Исходя из этого вывод - что этот код не сумма 34+35+36+37+38+39, а все, что не вошло в них."

А может так правильный вариант?
Quote
olga680521
и 40-ю ?
По логиге 30-ю не надо, это самостийная строка.
А 40-я - получается, туда с 41-й по 46-ю ?confused smiley
Дебилизм.....нигде ни одного официального разъяснения....
Но тогда фраза "в том числе" логически не вписывается. Хотя чему удивлятся...Где логика,а где ДФС
Quote
nikon
Quote
olga680521
и 40-ю ?
По логиге 30-ю не надо, это самостийная строка.
А 40-я - получается, туда с 41-й по 46-ю ?confused smiley
Дебилизм.....нигде ни одного официального разъяснения....

Аааа...точно-точно,ещё ж и 40-я.Не доглядела...
Так можна подавати звітну нову?Хтось знає?
Quote
olga680521
Quote
UkrAnn
Quote
katinka777111
Хто знає чи можна кидати звітну нову.Я із-за тих 33 кодів виявляється нетак подала (((

А Вы ставили строку 30, где указана общая сумма по всему алкоголю?
Я тоже 33,40 и 59 строчку провтыкала, а теперь думаю, что надо ж и 30 по такому же принципу заполнить.

Буду подавать новый, там же есть такая клеточка)
А 30 зачем?
Я не знаю, зачем, в том и мой вопрос) Может эта строка подразумевает собой общую сумму - не знаю.
А 40 строка - такая же, как 33,и 59 - с подразделами...
Quote
katinka777111
Так можна подавати звітну нову?Хтось знає?

На сайте написано: "Незрозуміло, яким буде алгоритм дій з боку податківців та платників податків, якщо звіт подано з помилками. Причому помилки бувають різні: від тих, що свідомо спотворюють показники у звітності, до суто технічних. Чи можна якимось чином внести зміни до уже поданого звіту за формами №1-РА, №1-РТ, наразі невідомо."
smiling smiley
Надо в налоговую звонить, спрашивать, не будут ли задваиваться данные, если они вообще что-то знают там.
Quote
olga680521
Но тогда фраза "в том числе" логически не вписывается. Хотя чему удивлятся...Где логика,а где ДФС
Угу!
Я сделала в ОПЗ , ещё когда только черновик делала - обратила внимание, что если не суммировать в 33-ю графу
гр.34+35+36+37+38+39
получается диковато.
Ни с того, ни с сего появляется гр.34 "у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні", а перед ней шло шампанское (ну, у меня нет таких вин, которые бы вошли только в гр.33).
Понимаете, чисто визуально неграмотно
31 -Шампанське та ігристі вина
34 -у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні

Так что вроде как логично образовать графы 33 и 59 с последующим расписыванием по кодам , ну и 40-ю, её у меня типа нет.
Quote
UkrAnn
[.........Надо в налоговую звонить, спрашивать, не будут ли задваиваться данные, если они вообще что-то знают там.
Они ничего толком не скажут, потому что нет ОФИЦИАЛЬНЫХ разъяснений.
И программы (Медок, ОПЗ, Фри) тоже именно поэтому не заложили в алгоритм отэто суммирование.
Никто не хочет брать на себя ответственность толковать законодавство....
А крайними будем мы ......т-т-т..........
Quote
nikon
Quote
olga680521
Но тогда фраза "в том числе" логически не вписывается. Хотя чему удивлятся...Где логика,а где ДФС
Угу!
Я сделала в ОПЗ , ещё когда только черновик делала - обратила внимание, что если не суммировать в 33-ю графу
гр.34+35+36+37+38+39
получается диковато.
Ни с того, ни с сего появляется гр.34 "у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні", а перед ней шло шампанское (ну, у меня нет таких вин, которые бы вошли только в гр.33).
Понимаете, чисто визуально неграмотно
31 -Шампанське та ігристі вина
34 -у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні

Так что вроде как логично образовать графы 33 и 59 с последующим расписыванием по кодам , ну и 40-ю, её у меня типа нет.
Согласна с Вами, логика есть в Ваших словах smiling smiley
Единственный вопрос у меня по 30-ой строке. Если это самостоятельный раздел, то что в него входит? Если все,что не подходит под перечисленные коды, то зачем тогда строка 83 confused smiley
Quote
nikon
Quote
olga680521
Но тогда фраза "в том числе" логически не вписывается. Хотя чему удивлятся...Где логика,а где ДФС
Угу!
Я сделала в ОПЗ , ещё когда только черновик делала - обратила внимание, что если не суммировать в 33-ю графу
гр.34+35+36+37+38+39
получается диковато.
Ни с того, ни с сего появляется гр.34 "у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні", а перед ней шло шампанское (ну, у меня нет таких вин, которые бы вошли только в гр.33).
Понимаете, чисто визуально неграмотно
31 -Шампанське та ігристі вина
34 -у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні

Так что вроде как логично образовать графы 33 и 59 с последующим расписыванием по кодам , ну и 40-ю, её у меня типа нет.

Ага.значит опз-шка сама "подсказывает".А девчонки в Медке сдавали-совсем не так считает.Вот чо пишут:

"Специально для пробы заполнила форму в медке, суммирования по коду 33, 59 машина не делает, воспринимает отдельной строкой, ошибку не выдает, подписи накладывает. Исходя из этого вывод - что этот код не сумма 34+35+36+37+38+39, а все, что не вошло в них."
У нас был семинар в налоговой. Задали этот вопрос по 33 коду и т.д. Сказали так " Хотите пишите все вина в 33 код, хотите расписывайте по 34,35,36,37" 33 код не может быть общим или больше. И не ищите логики "у тому числі...." Я не писала 33 код вообще, а расписала по всем кодам-видам вина
Quote
UkrAnn
Quote
nikon
Quote
olga680521
Но тогда фраза "в том числе" логически не вписывается. Хотя чему удивлятся...Где логика,а где ДФС
Угу!
Я сделала в ОПЗ , ещё когда только черновик делала - обратила внимание, что если не суммировать в 33-ю графу
гр.34+35+36+37+38+39
получается диковато.
Ни с того, ни с сего появляется гр.34 "у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні", а перед ней шло шампанское (ну, у меня нет таких вин, которые бы вошли только в гр.33).
Понимаете, чисто визуально неграмотно
31 -Шампанське та ігристі вина
34 -у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні

Так что вроде как логично образовать графы 33 и 59 с последующим расписыванием по кодам , ну и 40-ю, её у меня типа нет.
Согласна с Вами, логика есть в Ваших словах smiling smiley
Единственный вопрос у меня по 30-ой строке. Если это самостоятельный раздел, то что в него входит? Если все,что не подходит под перечисленные коды, то зачем тогда строка 83 confused smiley

Та что Вам дался этот 30 код.Наверняка какая-то фигня алкогольная неведомая.(вон их сколько напридумывали производители).
Quote
UkrAnn
Единственный вопрос у меня по 30-ой строке. Если это самостоятельный раздел, то что в него входит? Если все,что не подходит под перечисленные коды, то зачем тогда строка 83 confused smiley
Ну....grinning smiley (нет слов, одни выражения....причём, только нецензурные)
Я думаю, что в перелику есть и ветеринарные засобы, и биопаливо....куча всего засунута в один перелик...А вдруХ ОНИ что-то недозасунули? ВдруХ ОНИ не знают о существовании чего-либо, что ещё можно было бы засунуть?
Вот для этого"вдруХ" и придумали гр.83...
Моё мнение
И простите за флуд, просто уже нервы не выдерживают....хочется кого-то покусАть...
Quote
olga680521

Ага.значит опз-шка сама "подсказывает".А девчонки в Медке сдавали-совсем не так считает.Вот чо пишут:

"Специально для пробы заполнила форму в медке, суммирования по коду 33, 59 машина не делает, воспринимает отдельной строкой, ошибку не выдает, подписи накладывает. Исходя из этого вывод - что этот код не сумма 34+35+36+37+38+39, а все, что не вошло в них."

Я бы на их месте такой вывод не делала, если честно) То,что в медке формула не забита - еще ничего не значит)
Если не ошибаюсь, когда-то в отчете по акцизу тоже не считало общую сумму, потом исправили...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 139    Сторінки: ПершаПопередні1112131415161718192021НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043199999999999