Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 53 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4849505152535455565758НаступнаОстання
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Хто як вважає - можна Вермут з коньяком з різними смаками і однаковою ціною програмувати в касовий під одним кодом?
Нельзя.
Конфеты можно.....воду можно.....
Подакцизные товары кодировать в РРО, используя слова " в ассортименте", НЕЛЬЗЯ.
От бл...ін. Треба тепер окремо кодувати-абрикос,вишня і т.д.(
Quote
OlenKa77
Люди добрі! Підскажіть хто знає! Куди подіти вино Сангрія Сан Мартіно? Буду вдячна
А що на ньому пише - солодке, напівсолодке чи яке?


Quote
Vitohka
При этом пиво безалкогольное, которое указано в товарной позиции 2202 согласно УКТ ВЭД, не является подакцизным товаром.


Ще раз і ще раз,про безалкогольне пиво. Дівчатка, подивіться в податкові накладні. Там ВСЕ пиво йде під кодом УКТ ЗЕД 2203, а не 2202 (безалкогольні напої), як вказано в статті. З нього завжди рахувала 5%, його включаю в звіт 1-РА, як будь-яке інше пиво.

я безалкогольное пиво в апреле внесла.....так и май делаю



Редаговано разів: 1. Востаннє 10/06/2016 15:18 користувачем МарГГо.
Quote
Vitohka
При этом пиво безалкогольное, которое указано в товарной позиции 2202 согласно УКТ ВЭД, не является подакцизным товаром.


Ще раз і ще раз,про безалкогольне пиво. Дівчатка, подивіться в податкові накладні. Там ВСЕ пиво йде під кодом УКТ ЗЕД 2203, а не 2202 (безалкогольні напої), як вказано в статті. З нього завжди рахувала 5%, його включаю в звіт 1-РА, як будь-яке інше пиво.
Ну,в отчет по виноградарству мы точно включали пиво б/а, автоматом я стала и в акциз его включать. А вот в этом отчете... В пр месяце все сошлись на том,что не нужно,не включила. Кстати, у меня Славутич пиво б/а вкл с кодом 2202.



Редаговано разів: 1. Востаннє 10/06/2016 15:16 користувачем МарГГо.
Quote
sim
Quote
Vitohka
При этом пиво безалкогольное, которое указано в товарной позиции 2202 согласно УКТ ВЭД, не является подакцизным товаром.

Ще раз і ще раз,про безалкогольне пиво. Дівчатка, подивіться в податкові накладні. Там ВСЕ пиво йде під кодом УКТ ЗЕД 2203, а не 2202 (безалкогольні напої), як вказано в статті. З нього завжди рахувала 5%, його включаю в звіт 1-РА, як будь-яке інше пиво.
Ну,в отчет по виноградарству мы точно включали пиво б/а, автоматом я стала и в акциз его включать. А вот в этом отчете... В пр месяце все сошлись на том,что не нужно,не включила. Кстати, у меня Славутич пиво б/а вкл с кодом 2202.

Щойно перевірила по кодам все своє безалкогольне пиво ще раз. Чернігів, Рогань, Оболонь, Балтика (нульовка), і навіть Бірмікс ж/б б/а - всі приходять по коду 2203 як пиво, і пиво у нас з липня минулого року - алкогольний напій.
Славутича б/а нема в наявності, так що не знаю...



Редаговано разів: 1. Востаннє 10/06/2016 15:15 користувачем МарГГо.
Quote
Vitohka
Quote
sim
Quote
Vitohka
При этом пиво безалкогольное, которое указано в товарной позиции 2202 согласно УКТ ВЭД, не является подакцизным товаром.

Ще раз і ще раз,про безалкогольне пиво. Дівчатка, подивіться в податкові накладні. Там ВСЕ пиво йде під кодом УКТ ЗЕД 2203, а не 2202 (безалкогольні напої), як вказано в статті. З нього завжди рахувала 5%, його включаю в звіт 1-РА, як будь-яке інше пиво.
Ну,в отчет по виноградарству мы точно включали пиво б/а, автоматом я стала и в акциз его включать. А вот в этом отчете... В пр месяце все сошлись на том,что не нужно,не включила. Кстати, у меня Славутич пиво б/а вкл с кодом 2202.

Щойно перевірила по кодам все своє безалкогольне пиво ще раз. Чернігів, Рогань, Оболонь, Балтика (нульовка), і навіть Бірмікс ж/б б/а - всі приходять по коду 2203 як пиво, і пиво у нас з липня минулого року - алкогольний напій.
Славутича б/а нема в наявності, так що не знаю...
у нас поставщик Славутич, пиво Карлсберг б/а. Не с чем сравнить больше. В итоге-каждый пишет как ему хочется, наверное



Редаговано разів: 1. Востаннє 10/06/2016 15:15 користувачем МарГГо.
Ще одна запара, крім того, що з кодами біда, замітила помилку в звіті за квітень - неправильно порахувала літраж пива: 1,2 л замість 1л.
Сиджу, думаю-гадаю, виправляти правильно, чи хай вже так далі рахується??? І як виправляти???
Quote
Vitohka
Ще одна запара, крім того, що з кодами біда, замітила помилку в звіті за квітень - неправильно порахувала літраж пива: 1,2 л замість 1л.
Сиджу, думаю-гадаю, виправляти правильно, чи хай вже так далі рахується??? І як виправляти???
я б рухалася дали, тут вариант,или отменят отчет, и мы,как обычно, делаем дурную работу, или штраф 17000, а глядя на обсуждение, недостоверных данных у каждого полно,т.к. нет четких разъяснений ( вот с тем же пивом б/а)
Будемо сподіватись, що його відмінять і забудем це все як страшний сон!
4820000944274 код Сангрія Сан Мартіно. В накладній Вино червоне. А яке?
Quote
sim
Quote
Vitohka
Ще одна запара, крім того, що з кодами біда, замітила помилку в звіті за квітень - неправильно порахувала літраж пива: 1,2 л замість 1л.
Сиджу, думаю-гадаю, виправляти правильно, чи хай вже так далі рахується??? І як виправляти???
я б рухалася дали, тут вариант,или отменят отчет, и мы,как обычно, делаем дурную работу, или штраф 17000, а глядя на обсуждение, недостоверных данных у каждого полно,т.к. нет четких разъяснений ( вот с тем же пивом б/а)
+100
Тут уже писали коллеги, что если ОНИ хотели видеть нормальные данные и от нас, и от поставщиков (оптовиков имею в виду), то надо было сначала унифицировать подход к этому отчёту : ввести ВСЕМ ОДИНАКОВЫЕ коды, разработать хоть какую-то методику для всех....
А что имеем? Каждый лепит как считает нужным, разъяснений (ОФИЦИАЛЬНЫХ, блин!!!) как не было, так и нет !
А вы сдавайте, сдавайте, а мы вас оштрафуем...
Тьфу...гыдота.....
Quote
OlenKa77
4820000944274 код Сангрія Сан Мартіно. В накладній Вино червоне. А яке?
я зазвичай дзвоню до постачальника і питаю
Я дико вибачаюсь! Постачальники оказується теж змінюють свої доки і думки. Ще на початку року було одне, а зараз - друге.
Карсберг безалкогольний, Балтика нульовка - постачальник в травні відніс все-таки до напоїв. Я недобачила, що вони в податковій взагалі пусту клітинку залишають, а накл.довжелезні. За травень вже подам, як є. Від сьогодні буду продавати без 5%...
Позвоните поставщику и уточните какой код ставит он.Вас будут сверять по данным поставщика,а не кого-либо.
Quote
Vitohka
Я дико вибачаюсь! Постачальники оказується теж змінюють свої доки і думки. Ще на початку року було одне, а зараз - друге.
Карсберг безалкогольний, Балтика нульовка - постачальник в травні відніс все-таки до напоїв. Я недобачила, що вони в податковій взагалі пусту клітинку залишають, а накл.довжелезні. За травень вже подам, як є. Від сьогодні буду продавати без 5%...

Я думаю, що якщо Ви заплатили більше акцизу, ніж потрібно, то ніхто не образиться. Аби не навпаки. Треба тепер собі ритись в тому б/а. Та ну його в баню.
Quote
Ira_Sirena
Quote
Vitohka
Я дико вибачаюсь! Постачальники оказується теж змінюють свої доки і думки. Ще на початку року було одне, а зараз - друге.
Карсберг безалкогольний, Балтика нульовка - постачальник в травні відніс все-таки до напоїв. Я недобачила, що вони в податковій взагалі пусту клітинку залишають, а накл.довжелезні. За травень вже подам, як є. Від сьогодні буду продавати без 5%...

Я думаю, що якщо Ви заплатили більше акцизу, ніж потрібно, то ніхто не образиться. Аби не навпаки. Треба тепер собі ритись в тому б/а. Та ну його в баню.

я також сплачую з пива б/а 5% і не парюсь!
Скажите пожалуйста код Напиток Крепленый Блек Джек
Quote
foxyLLL
Скажите пожалуйста код Напиток Крепленый Блек Джек
59
Quote
foxyLLL
Скажите пожалуйста код Напиток Крепленый Блек Джек

тільки-тільки звірялась з постачальниками по цьому напою. Один вказує 59, а другий - як ні в чому не бувало - 66. За квітень так і подала - по двох різних кодах, щоб їм грець!
Я собі ще подумала - а не попросити в постачальників офіційного листа, на офіційному бланку, з печаткою, де б він раз і поки не зміниться законодавство, чітко встановив - чи вважати таке-сяке безалкогольне пиво алкогольним напоєм, і чи платити з нього ті 5% і включати в звіт під 84 кодом.
У мене вже голова обертом. Знайшла собі такого постач., що мені всі карти плутає, і з кодами, і з пивом, і оборот дай Боже...
Девчоночки, пожалуйста напомните, что пишем там где лицензии : по 24 мая старая лицензия, с 25 новая ???
десь надцять сторінок назад вирішили, що нову, та що діє на дату здачі звіту.

Але якщо хочете, можете погортати winking smiley
Quote
Иногда могу
Девчоночки, пожалуйста напомните, что пишем там где лицензии : по 24 мая старая лицензия, с 25 новая ???
новая конечно, зачем в отчете указывать лицензию, у которой закончился срок действия
отчеты сделаны еще с утра
"минус" по алкоголю, примерно 8-10 бутылок, откуда "ноги растут" знаю, но исправить ничего невозможно
сижу в тупике, а уже 15-50 почти вечера, работа стоит
показать меньше продажу да и все, ну вот что с этим делать??? если все-равно штраф 17000грн
хочется придушить того, кто придумал эти отчеты
Quote
buh!
отчеты сделаны еще с утра
"минус" по алкоголю, примерно 8-10 бутылок, откуда "ноги растут" знаю, но исправить ничего невозможно
сижу в тупике, а уже 15-50 почти вечера, работа стоит
показать меньше продажу да и все, ну вот что с этим делать??? если все-равно штраф 17000грн
хочется придушить того, кто придумал эти отчеты

"-" по алкоголю.....и в сумме весь код не перекрывается?
Quote
Иногда могу
Девчоночки, пожалуйста напомните, что пишем там где лицензии : по 24 мая старая лицензия, с 25 новая ???

Тільки що прочитала в Все про бух.облік №51 ст. 27 "Таким чином, навіть якщо сторк дії ліцензії скінчився 1-го числа звітного місяця, звітність за цей місяць доведеться подавати"

Тому може варто вписати 2 ліцензії......
Quote
Иногда могу
Quote
buh!
отчеты сделаны еще с утра
"минус" по алкоголю, примерно 8-10 бутылок, откуда "ноги растут" знаю, но исправить ничего невозможно
сижу в тупике, а уже 15-50 почти вечера, работа стоит
показать меньше продажу да и все, ну вот что с этим делать??? если все-равно штраф 17000грн
хочется придушить того, кто придумал эти отчеты

"-" по алкоголю.....и в сумме весь код не перекрывается?
а что значит в сумме?
по водке "минус" 5,65 литра
у меня основной поток продаж это водка - 58 код и пиво - 84, остальных кодов много, но незначительные объемы
Quote
buh!
отчеты сделаны еще с утра
"минус" по алкоголю, примерно 8-10 бутылок, откуда "ноги растут" знаю, но исправить ничего невозможно
сижу в тупике, а уже 15-50 почти вечера, работа стоит
показать меньше продажу да и все, ну вот что с этим делать??? если все-равно штраф 17000грн
хочется придушить того, кто придумал эти отчеты

пересортом не получається зробити? мінус по одному коду продукції "перекрийте" іншим, по смислу близьким. Можна приміточку для себе написати і в наступному місяці вирівняти...

Я от тільки хочу глянути в лице перевіряючим, коли вони прийдуть і зворотнім порядком будуть вираховувати кількість пляшок з показаних у звіті декалітрів...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 53 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4849505152535455565758НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047600000000003