Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

расчет компенсации за неиспользованный отпуск

Відправлено користувачем LILU_777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
ну хоть погугглить-то можно. Вот я могу, почему Вы не можете?
[sfs.gov.ua]
[www.kadrovik.ua]
[news.dtkt.ua]
==
Так, з урахуванням наведених вище норм, зокрема абз. 3 п. 2 Порядку №100, середньомісячна заробітна плата за час вимушеного прогулу працівника обчислюється виходячи з виплат за останні два календарні місяці роботи, що передують події, з якою пов’язана виплата, тобто ті, що передують дню звільнення працівника з роботи.
==

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ляля - Оля вибачте, що так Вас рознервувала!
Та й Гуглила я. А потім радилась зі знайоми бухгалтером, вона казала що не стикалась, але радила б розрахувати як відпускні або по окладу із усіма податками. От я й вирішила перепитати, можливо хтось був в такій ситуації і знає як це робити правильно.

Тай на рахунок того що враховувати в розрахунку середньої і чкі податки нараховувати я однозначної відповіді не знайшла.

Quote
Ляля - Оля
ну хоть погугглить-то можно. Вот я могу, почему Вы не можете?
[sfs.gov.ua]
[www.kadrovik.ua]
[news.dtkt.ua]
==
Так, з урахуванням наведених вище норм, зокрема абз. 3 п. 2 Порядку №100, середньомісячна заробітна плата за час вимушеного прогулу працівника обчислюється виходячи з виплат за останні два календарні місяці роботи, що передують події, з якою пов’язана виплата, тобто ті, що передують дню звільнення працівника з роботи.
==
Бог с вами, чего мне нервничать.
Одно дело, когда задаешь вопрос из разряда "думаю, что надо сделать так-то, но вот тут сомневаюсь", а другое дело, когда просто вынь и положь информацию.
гуггл-то не отключили, слава БОгу.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029700000000002