Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не правильно создала налоговую накладную

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите кто сталкивался, не правильно сделала налоговую накладную за 16.05.16 и зарегистрировала на меньшую сумму, могу ли я сегоднешним числом эту ошибку исправить? Или же можно на разницу сделать за 16 число и сегодня отправить!?
делаете РК к НН от 16.05.16 и регистрируете. по срокам же еще успеваете.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
а на разницу можно сделать 16-м числом или обязательно надо делать корректировку?


Я бы выписала РК от 16.05.16 на ошибочную сумму, главное чтобы Ваш покупатель же подтвердил ее, и выписала от 16.05.16 на правильную сумму, РК "нулевую" можно не отображать в декларации, и вроде как все красиво будет)
а у вас оплата или отгрузка - первое событие? Если отгрузка, и возможно разбить ее под Ваши суммы "ошибочная+разница", то можно выписать и 2 НН от 16.05.16, одна уже есть + на разницу
у меня общепит-отримувач Неплатник (проводим торговую выручку), сделала РК-отправила, не приняли: пише Документ не може бути прийнятий-порушення вимог порядку заповнення ПН та РК до податкової накладної. а саме рядок 0 відсутній в ПН, що коригується.
А податкову правильну створила під тим же номером і датою що було до цього теж не прийнято!
Quote
v_kov1982
у меня общепит-отримувач Неплатник (проводим торговую выручку), сделала РК-отправила, не приняли: пише Документ не може бути прийнятий-порушення вимог порядку заповнення ПН та РК до податкової накладної. а саме рядок 0 відсутній в ПН, що коригується.
А податкову правильну створила під тим же номером і датою що було до цього теж не прийнято!
если неплательщик, то сделайте на разницу НН от 16.05.16 зарегистрируйте и не заморачивайтесь, это Ваши НО , в дод.5 попадет общая сумма правильная, никто их не снимет)
а судя по ошибке, то номер рядка видимо указали неправильно, если корректируете строчку 1 в НН, то и в РК указываете номер 1
и НН с тем же номер от той же даты, нельзя регистрировать
а какой тогда ставить? текущий получается?
Quote
ksushasmile
Quote
v_kov1982
у меня общепит-отримувач Неплатник (проводим торговую выручку), сделала РК-отправила, не приняли: пише Документ не може бути прийнятий-порушення вимог порядку заповнення ПН та РК до податкової накладної. а саме рядок 0 відсутній в ПН, що коригується.
А податкову правильну створила під тим же номером і датою що було до цього теж не прийнято!
если неплательщик, то сделайте на разницу НН от 16.05.16 зарегистрируйте и не заморачивайтесь, это Ваши НО , в дод.5 попадет общая сумма правильная, никто их не снимет)
а судя по ошибке, то номер рядка видимо указали неправильно, если корректируете строчку 1 в НН, то и в РК указываете номер 1
+1
РК на разницу

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
v_kov1982
а какой тогда ставить? текущий получается?
выходит текущий, но в Вашем случаи делайте НН на разницу!!!
я уже накарулесила. РК сделала 16.05 на ВСЮ сумму та что была, а новую налоговую выписала 16.05.16 на сумму та что нужно и поставила новый номерhot smiley
Quote
v_kov1982
я уже накарулесила. РК сделала 16.05 на ВСЮ сумму та что была, а новую налоговую выписала 16.05.16 на сумму та что нужно и поставила новый номерhot smiley
ну, можно и так...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
спасибо вам за терпение и за помощь! А штрафа за такую ошибку не будет?
це ж неплатнику, спіть спокійно)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо, успокоили! А то я уже разволновалась. У меня первый раз такой косяк!thumbs down
пожалуйста помогите и мне у меня в налоговой от 10/05/16 не правильно одиниця виміру в налоговой шт ,2009 а нужно грн,2454 как это исправить через розрахунок ?
То зробіть РК нульовий - з мінусом на шт. і з + на грн.
і самі реєструєте, і штрафу нема з чого платить, от тільки
це виходить виправлення з порушенням терміну, тому
покупець зможе включити в деку тільки в червні...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ой не дуже поняла, податкова в мени є від 10/05 напр на суму 1000грн, мені роблять розрахунок коригування 25/05/16 до податкової від 10/05/16 рядок 1 = причина коригування виправлення помилки , номенклатура ,одиниця виміру шт,2009, обсяг постачання -1000грн, рядок 2 = виправлення помилки номенклатура,одиниця виміру грн,2454, обсяг постачання +1000грн, так буде вірно? я покупець і мені прислали РК я повина його підписати і відправити
Аааа... так це вам прислали і шо тільки сьогодні?!?!?!
То ви провірте можливо РК вже зареєстрований... Якшо ні,
то звісно реєструйте - хоча вроді ж нульовки реєструє
сам постачальник...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Віка
ой не дуже поняла, податкова в мени є від 10/05 напр на суму 1000грн, мені роблять розрахунок коригування 25/05/16 до податкової від 10/05/16 рядок 1 = причина коригування виправлення помилки , номенклатура ,одиниця виміру шт,2009, обсяг постачання -1000грн, рядок 2 = виправлення помилки номенклатура,одиниця виміру грн,2454, обсяг постачання +1000грн, так буде вірно? я покупець і мені прислали РК я повина його підписати і відправити
на погодження наверное прислали
только номерки рядков будут 1 и 1
А от мені цікаво, якщо помилка в Пн є і виправлення не роботи, ПЗ не занижено, контрагент не вимагає правильну ПН і в кредит її взагалі не включали і включати не планують (взагалі не знаю як вони декларацію подають)... І виявлять цю помилку при перевірці, чим це грозить, крім штрафів згідно з п.120.1 та адмінки на посадових осіб? Декларацію можуть визнати не вірною? При перевірці податківці ж можуть і не виявити... От думую як вчинити?
Quote
konta
А от мені цікаво, якщо помилка в Пн є і виправлення не роботи, ПЗ не занижено, контрагент не вимагає правильну ПН і в кредит її взагалі не включали і включати не планують (взагалі не знаю як вони декларацію подають)... І виявлять цю помилку при перевірці, чим це грозить, крім штрафів згідно з п.120.1 та адмінки на посадових осіб? Декларацію можуть визнати не вірною? При перевірці податківці ж можуть і не виявити... От думую як вчинити?
если это Ваши НО, то Вам ничего не будет. ну админ - да

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Подскажите, пожалуйста, выписала налоговые накладные и ошиблась в номенклатуре (указала не тот тип товара). Период - с 05.05.16 по 16.05.16. Хочу составить нулевые РК, какая должна быть дата? Можно ли это сделать датой 31.05 (мол, ошибку нашли в этот день)?
Quote
karina
Подскажите, пожалуйста, выписала налоговые накладные и ошиблась в номенклатуре (указала не тот тип товара). Период - с 05.05.16 по 16.05.16. Хочу составить нулевые РК, какая должна быть дата? Можно ли это сделать датой 31.05 (мол, ошибку нашли в этот день)?
да , делайте 31.05 и Нк не пострадает у покупателя
Quote
Oxi
Quote
karina
Подскажите, пожалуйста, выписала налоговые накладные и ошиблась в номенклатуре (указала не тот тип товара). Период - с 05.05.16 по 16.05.16. Хочу составить нулевые РК, какая должна быть дата? Можно ли это сделать датой 31.05 (мол, ошибку нашли в этот день)?
да , делайте 31.05 и Нк не пострадает у покупателя
Спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041099999999999