Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Допоможіть! Перерахування коштів на ФОП, який уже закрився!

Відправлено користувачем Natik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня, колеги. Прошу допомоги, може хтось знає, як вийти із ситуації з найменшими втратами.
Юридична особа - єдинник замовила послугу у ФОПа, оплатила її з розрахункового рахунку, отримала саму послугу, оригінал рахунку та акт виконаних робіт з мокрими печатками і скан копії свідоцтва про реєстрацію, витягу та довідки з ДПІ про перебування на обліку. Витяг та довідка датовані 2012-2013 роками. Каюсь, не перевірила по базі ДПІ відразу. Сіла робити 1-ДФ, стала перевіряти цього ФОПа і вилізло, що він закрився як ФОП ще у липні 2014 р! А кошти я перерахувала у червні цього року!
Виходить, я перерахувала гроші просто фізичній особі? Які це наслідки матиме для підприємства? Може, треба зараз донарахувати ПДФО і ЄСВ 22%? Що зі звітністю?
А цей ФОП виписує Вам документи як ФОП тепершнім часом?

Якщо в ідеалі він ФОПом вже точно не являється, то потрібно заплатити з суми платежу ПДФО, ВЗ, показати в звіті 1 ДФ, а сам ваш несправжній ФОП має подати за квартал Декларацію про майновий стан і доходи.
Так, документи теперішнім часом. І, найдивніше, що банк провів платіж на його рахунок фопа


А у звіті з ЄСВ показувати як договір ЦПХ?
А на какой счет в ему перечисляли на 2600? Если он не закрыт, то и Фоп наверное не совсем закрыт
Quote
Фекла
А на какой счет в ему перечисляли на 2600? Если он не закрыт, то и Фоп наверное не совсем закрыт[/quot Согласна. Не закроют ФОПа при открытом 2600... Если он подавал регистратору на закрытие, то это не означает, что он закрыт в налоговой..
щас фоп закрывается за один день, думаю счет даже не проверяют закрыт ли
Quote
Котег :-)
щас фоп закрывается за один день, думаю счет даже не проверяют закрыт ли
Ага,,если бы...в этом году закрывала...процедура со всеми проверками в налоговой длилась месяца 4
при чем тут процедура? она может и 5 лет длиться.
я говорю о том, что фоп считается закрытым в день подачи заявления. почитайте 755й закон.
Quote
Natik
А у звіті з ЄСВ показувати як договір ЦПХ?


а у вас з ним був договір цпх підписаний? на виконання робіт якихось ?

тоді вам і єсв потрібно платити, і звіті показувати
Так, на 2600 в Приваті. По базі ДПІ і Мін"юсту стоїть, що реєстрація припинена. Чого банк не закрив рахунок - питання до банку
Quote
rainy_days
Quote
Natik
А у звіті з ЄСВ показувати як договір ЦПХ?


а у вас з ним був договір цпх підписаний? на виконання робіт якихось ?

тоді вам і єсв потрібно платити, і звіті показувати

Ні, ніякого ЦПХ я з ним не підписувала. Мені був виставлений рахунок і підписані акти з ФОПом. В базі Мін"юсту і на сайті Міндоходів стоїть "реєстрація припинена 10.07.2014р."

Сьогодні мені знайома із податкової сказала, що ніяких наслідків для підприємства не буде, адже він сам надав такі документи і він за них відповідає. А у мене немає обов"язку перепровіряти реєстрацію. Проблеми будуть у ФОПа, що він отримує доходи по коду 157, а реєстрації не має
Quote
Котег :-)
как это нема. есть обовязок.

Який обов"язок? У кого? Не зовсім вас зрозуміла
Quote
Котег :-)
у налогового агента есть обовязок

Тобто я, отримавши від контрагента копії свідоцтва про держреєстрацію і про взяття на облік в ДПІ, повинна була ще й додатково перевірити в реєстрі? А підкажіть, будь, ласка, де це прописано
Леш давай уже определимся... при выплате фопу источник выплаты является агентом по отношению к фопу или нет?))))

Quote
Ветка
Леш давай уже определимся... при выплате фопу источник выплаты является агентом по отношению к фопу или нет?))))

Як на мене - нєт, не являєцця - но убідицця істочніку виплати в цьом обізатільно надо)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Ветка
Леш давай уже определимся... при выплате фопу источник выплаты является агентом по отношению к фопу или нет?))))

Як на мене - нєт, не являєцця - но убідицця істочніку виплати в цьом обізатільно надо)))

Причом на момєнт виплати...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
теоретически - своими глазами видела, что числился. На момент проверки - раз и нежданчик...что тогда? мое слово против факта?

ну там сказано, если надано документ, по сути наверно мы не обязаны проверять
Код...да проверить не штука....доказать что на момент выплаты в базе был ФОП как???

не будешь же смотреть в базу при каждой выплате
Распічатать з бази))) tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
меня взволновал кстати момент, что можно иметь счет 2600, не будучи предпринимателем
Натик...мое ИМХО - НЕ ПОКАЗЫВАЙТЕ вы этих фопов в 1 дф! вообще!

Шустер)))) ага...а там шо дата есть когда распечатали? я конечно со скриншотами извращалась)))

Котя...мож не закрыли?

Дати нєтуті - но хто мішає поставить дату і завірить пічаттю,
ми ж магьом - шо пічатів в тумбочці нєтуті...hot smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в 1дф то не показывать, само собой. но факт остается фактом.. счет 2600, а уже не фоп
Quote
Ветка
Натик...мое ИМХО - НЕ ПОКАЗЫВАЙТЕ вы этих фопов в 1 дф! вообще!

Шустер)))) ага...а там шо дата есть когда распечатали? я конечно со скриншотами извращалась)))

Котя...мож не закрыли?

Та якось не того, весь час показували, а тут раз, і перестати їх показувати. І наша ДПІ каже "показуйте". До того ж, уже звіт здала, хіба новий звітний.
Стосовно не закрили - не думаю. Я вже рік тому була з таким ФОПом мала справу - він пів року як закрився, а магазин дає чеки з його печаткою і старі доки. Там простіше було - не встигла ще звіт здати і по готівці мені чек на нормального переписали.

Дійшли до думки, що показую його як ФОПа і сиджу тихо - нічого не знаю - документи з мокрими печатками є, банк провів платіж smoking smiley А якщо у податкової будуть питання, то хай розбираються з ним
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00071100000000002