Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

звіт єсв 2 квитанція

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 8    Сторінки: 12345678Наступна
Прийшла 2 квитанція звіт єсв. Написано пакет прийнято. Виявлені помилки: Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконано вдало(перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб. На звіті в Медку пише прийнято. Як я розумію , то помилок нема????
Сейчас разговаривала с дарницким ПФ, на утро они не получили ни одного отчета и когда получат они не знают, что то мне подсказывает, что такая же история в других районах.
Спросила про повторную отправку - мне сказали и повторный отчет застрянет в том же месте, где сейчас и первый, поэтому посоветовали повторно не отправлять.
я відправляла ще 6.07. Якби були помилки, то було б написано які. А так надіюся, що все добре


Дурдом якийсь з цими нововеденнями, і собі, і нам створюють тільки проблеми
Quote
crizis
Прийшла 2 квитанція звіт єсв. Написано пакет прийнято. Виявлені помилки: Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконано вдало(перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб. На звіті в Медку пише прийнято. Як я розумію , то помилок нема????
Перевірте кожну таблицю,бо зараз якщо хоч одну не прийнято , то звіт вважається не зданим.
Quote
crizis
Прийшла 2 квитанція звіт єсв. Написано пакет прийнято. Виявлені помилки: Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконано вдало(перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб. На звіті в Медку пише прийнято. Як я розумію , то помилок нема????
а ви повтороно відправляли чи дочекались?
Вам пощастило на вихідні можете відпочити, судячи з тексту кв.№2 звіт у Вас прийнято. В мене 5-ть звітів не на один, ще не прийшли другі квитанції.Да і ПФ їх не бачать.Жесть ..
Я перший раз відправила 6.07., прийшла квитанція № 1, а друге не приходила. На наступний день знову відправила звіт. Прийшла і 1 і 2 квитанції, було написано, що все прийнято. Сьогодні знову прийшла 2 з тамим текстом - пакет прийнято. Виявлені помилки: Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконано вдало(перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб. На всіх таблицях написано прийнято.
а пишите, пож-та, какие районы и города.
11 июля отправила отчет, сегодня пришла 2 квитанция, все принялось (Дарницкий р-н г.Киев)
а от кого квитанция ? потому что в ПФ дарницкого района отчетов еще нет, они говорят, что 2-е квитанции скорее всего отправляют налоговики.
квитанция от налоговой
тогда бы я не расслаблялась, потому как отчет считается принятым после того, как его примет и проверит ПФ.
Сегодня получила кв. №2 на отчёт, отправленный 6-го числа Сонатой.
Квитанция от податковой. Новнизу написано Пакет прийнятий. Реестр. № ХХХХХ. Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
eye rolling smiley
Из 7-ми отчетов, отправленных 5-го июня, на два сегодня пришли вторые квитанции о принятии. Принят Днепровский один из трёх и Киево-святошинский. Голосеевских два и Печерский жду.
Так хочеться вже зітхнути з полегшенням, але мені ще теж не прийшли.А треба вже терміново переключатись на ПДВ чи на свято?
Полтава - принята)), Киев Печерский район - пока нет. Все отправляла 9 июля
2013svetap Звісно на СВЯТО smileys with beer
і нехай весь світ зачекає winking smiley
Quote
i_rin_ka
Из 7-ми отчетов, отправленных 5-го июня, на два сегодня пришли вторые квитанции о принятии. Принят Днепровский один из трёх и Киево-святошинский. Голосеевских два и Печерский жду.
что у Вас написано в квитанции от Днепровской ДФС Киева?
Написано: результат обробки: автоматична обробка електроного документу/ звиту выконана вдало(...) дани завантажено до реестру застрахованих осиб. Извините за укр
Quote
i_rin_ka
Написано: результат обробки: автоматична обробка електроного документу/ звиту выконана вдало(...) дани завантажено до реестру застрахованих осиб. Извините за укр
а у меня, что Перевирено ДФС
Из фри звита отправляла через Сонату
девочки, еще раз - расслабиться можно будет только когда получим квитанции от пенсионного !
могла бы в честь праздника такое не говорить, но увы ! реальность такова.
я сегодня получил

Квитанція №2
За період: Червень,2016 р.
Документ доставлено до районного рівня 2656 ДПI У ПОДIЛЬСЬКОМУ РАЙОНI ГУ ДФС У М.КИЄВI 11.07.2016
Пакет прийнято.
Виявлені помилки:
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності).
Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.thumbs upsmileys with beer
Попередження Заповніть податковий номер або серію та номер паспорта головного бухгалтера, за наявності такої посади
Державна фіскальна служба України

ДФС повідомляє про функціонування "Електронного кабінету платника", скористатись яким можна за адресою cabinet.sfs.gov.ua

Все в порядке - Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
Quote
FyDD
.[/b]

счастливый вы человек

а мы 12 отправили , а квитанции 2 нет до сих пор
Відправляла звіт по ЄСВ 2 рази....04.07 і 13.07.....в пятницю прийшла квитанція № 2 по одному звіту....а сьогодні по іншому....це означає що дані ЄСВ подвоїлися???що робити?
Quote
tina2016
Відправляла звіт по ЄСВ 2 рази....04.07 і 13.07.....в пятницю прийшла квитанція № 2 по одному звіту....а сьогодні по іншому....це означає що дані ЄСВ подвоїлися???що робити?
отправляли повторно?
рег номера одинаковые?
2 рази той самий звіт відправила, бо думала що перший раз не прийнято, тому що квитанція №2 не приходила, а тепер дві прийшло
реєстраційні номери квитанцій різні
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 8    Сторінки: 12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000532