Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

с 01.08.- новые счета по ЕСВ?!

Відправлено користувачем tiger1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
В Лиге появилась вот такая информация
В связи с завершением реорганизации территориальных ГНИ, с 01.08.2016 г. будут открыты новые счета для уплаты ЕСВ, по балансовому счету 3719 «Счет для зачисления средств, подлежащих распределению по видам общеобязательного государственного социального страхования».
Об этом сообщают ГУ ГФС в Ровненской и Закарпатской областях.
Налоговики обращают внимание на то, что уплата ЕСВ должна производиться исключительно на счета, открытые территориальным органам ГФС в соответствии с административно-территориальными единицами, на которые зарегистрированы налогоплательщики.
Напомним, перечень территориальных органов ГФС, которые переименовываются, утвержден постановлением Кабмина от 04.11.2015 г. № 892.

Я так понимаю, это касаться должно всех,тех, у кого ДПИ присоединилось/реорганизовалось?
не факт, кто знает какие у них фантазии....
Я збираюся виплатити сьогодні ЗП, і оплатити всі податки по ній , в тому числі і ЄСВ. Знайшла свою податкову у списку реорганізації. Зателефонувала до них, спитати змінюватимуться чи ні. А воні бачте не знають. Якщо я оплачу сьогодні на старий рахунок, проблем не буде??? Нові ж тільки з 1.08


Вже нннн раз наші урядовці роблять зміни перед самими оплатами чи поданням звітів. А потім наші підприємства платять штрафи
Quote
crizis
Вже нннн раз наші урядовці роблять зміни перед самими оплатами чи поданням звітів. А потім наші підприємства платять штрафи

и много наплатили ?
я их не поддерживаю, но мне кажется слишком много стенаний по этому поводу, которые ничего не решают, а только расшатывают нервную систему.
Знаєте, це перший раз нервуєш, а потім вже втягуєшся. І коли тих змін нема з їхнього боку, то вже й незвично якось
Декілька місяців приймають на старі рахунки і перекидують самі
на нові - звичайна практика банків навіть для звичайних клієнтів
при зміні рахунків... А штрафи платять ті, хто в наші непрості часи не
цікавицця новинами - звикли на чийогось "руководящого піджопника"
(вибачте за мій хрянцузьський)...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
платіть на старі рахунки , ще ж не "з 01.08.2016".
Зазвичай , старі рахунки зразу не блокуються , а ще працюють деякий час .


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Ну если написано, что "с 01.08.2016 г. будут открыты новые счета для уплаты ЕСВ", то какие могут быть проблемы?
Quote
Шустрик
Декілька місяців приймають на старі рахунки і перекидують самі
на нові - звичайна практика банків навіть для звичайних клієнтів
при зміні рахунків... А штрафи платять ті, хто в наші непрості часи не
цікавицця новинами - звикли на чийогось "руководящого піджопника"
(вибачте за мій хрянцузьський)...drinking smiley

Вот-вот, главное вовремя проинформировать. А изменить три цифры не сложно.
Вот и вопрос, а где информация???
Странно, ДФС Закарпатской области проинформировала своих налогоплательщиков о новых реках по ЕСВ- а остальные когда????
[zak.sfs.gov.ua]
Змінились реквізити тількі в 2-х областях. По Києву - ні
Наскільки мені відомо, то тільки в Закарпатській області така зміна відбулася
так что в других областях так и не менялось ничего??
Четко написано что с 01.08.16 меняются счета только в Закарпатской и Ровенской областях. Во всех остальных пока без изменений, но новые счета планирую менять везде, поэтому следить нужно.
[news.dtkt.ua]
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 року № 892 «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби» Державною казначейською службою України відкрито нові рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в органах ДФС, які починають діяти з 1 серпня 2016 року.
Нові рахунки оприлюднили:
ДФС у Закарпатській області;
ДФС у Рівненської області;
ДФС у Дніпропетровській області.
ДФС у Донецькій області
Про появу нових реквізитів рахунків для сплати ЄСВ іншими територіальними органами ДФС ми повідомимо додатково. По материалам: ДФС
"Перечень территориальных органов ГФС, которые переименовываются или реорганизовываются, утвержден постановлением Кабмина от 04.11.2015 г. № 892.

Обратите внимание, что территориальных органов г. Киева в указанном перечне нет. Следовательно, менять счета по Киеву в ближайшее время не будут. Однако рекомендуем плательщикам дополнительно уточнять информацию относительно счетов для уплаты ЕСВ на местах".
Quote
FyDD
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 року № 892 «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби» Державною казначейською службою України відкрито нові рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в органах ДФС, які починають діяти з 1 серпня 2016 року.
Нові рахунки оприлюднили:
ДФС у Закарпатській області;
ДФС у Рівненської області;
ДФС у Дніпропетровській області.
ДФС у Донецькій області
Про появу нових реквізитів рахунків для сплати ЄСВ іншими територіальними органами ДФС ми повідомимо додатково. По материалам: ДФС
Весело.. там одно пишут, потом другое. ну впрочем нечему удивляться, все как всегда.
Я что-то не нашла по Днепропетровской обл счетов по ЕСВ. Кто-нибудь их видит?
По Днепропетровской области нет ни новых ни старых ЕСВсчетов!!!
Может кому интересно.
Только что дозвонилась (наконец-то) в свою налоговую. Кривой Рог.
Да, есть новые счета
Сказали чтоб приезжали и смотрели у них на стендах.
На сайте счетов нет.
Quote
Innat
По Днепропетровской области нет ни новых ни старых ЕСВсчетов!!!
Здесь новые : [dp.sfs.gov.ua] - Перелік рахунків за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування
Quote
Tessiya
Может кому интересно.
Только что дозвонилась (наконец-то) в свою налоговую. Кривой Рог.
Да, есть новые счета
Сказали чтоб приезжали и смотрели у них на стендах.
На сайте счетов нет.
Здесь есть и Кривой рог : [dp.sfs.gov.ua] - Перелік рахунків за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування
На сайте счетов нет.[/quote]
Здесь есть и Кривой рог : [dp.sfs.gov.ua] - Перелік рахунків за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування[/quote]

Спасибо. Да, Кр.Рог есть. Но счетов по ЕСВ я не вижу.
Тыкните носом, пожалуйста, где именно смотреть.
Quote
Tessiya
На сайте счетов нет.
Здесь есть и Кривой рог : [dp.sfs.gov.ua] - Перелік рахунків за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування[/quote]

Спасибо. Да, Кр.Рог есть. Но счетов по ЕСВ я не вижу.
Тыкните носом, пожалуйста, где именно смотреть.[/quote]
Здесь только новые: [dp.sfs.gov.ua]
[news.dtkt.ua]
З 1 серпня — нові рахунки для сплати ЄСВ (оновлено, додано 4 ще області)
а где счета для ЕСВ по Днепропетровску, кто подскажет где посмотреть?
Донецкая обл. - изменились
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051099999999993