Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Страхове свідоцтво для ФОП

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дорогі колеги, питання, хто підкаже , що це за таке страхове свідоцтво , без якого для ФОПа не хочуть відкривати зарплатний проект в банку для найманих працівників. Працівник банку мені показав копію одного з їхніх клієнтів такого свідоцтва, на ньому була шапка Фонду соц.страху від нещасних випадків, я зателефонувала у Фонд, а там кажуть що такого не видають вже сто років.
Для справки таке у нас просить УкрСиббанк, хтось може підказати що це і де його беруть ? smiling smiley
Таке видавали колись в ПФ (зеленеького кольору
заламіноване), а за нещастя не чула ніколи... Ну і
якшо ПФ і продовжують таке робить то це дуже не
скоро тоді робилось і чи актуальне таке зараз, треба,
думаю, питать в ПФ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
дякую Шустрік, шось теж в інтернеті пошукала, бачу що це Пенсійний дає, але на скільки це актуально буду дзвонити до них


Комусь може буде цікава інформація, як сказали мені в моєму Пенсійному такі свідоцтва не мають нічого спільного з працею найманих працівників і останніх кілька місяців навіть не видаються
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029299999999999