Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

незареєстрована податкова накладна і акт виконаних робіт

Відправлено користувачем fenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня!

Прошу допомоги з такого питання: контрагент не зареєстрував податкову накладну від 31.07.2016 на суму з ПДВ 714,00 , ПДВ 20% = 119,00 грн.
Як вони бачать вихід із ситуації: Акт виконаних робіт за Липень закрити не 31.07., а перенести на 02,08.16 р. (щоб не було штрафу за невчасну реєстрацію ПН)
Моя позиція: Акт залишити 31.07. і зареєструвати податкову із запізненням. Не я винна, що хтось -десь реєструє податкові останнього дня о 23:00 ночі.
Підкажіть,будь-ласка,як буде правильно?Можливо, є нормативка,якою я можу переконати їх? хтось був в такій ситуації?

дякую



Редаговано разів: 1. Востаннє 19/08/2016 09:15 користувачем Монна Нонна.
у вашому випадку , ваш податковий кредит вже не попаде в липневу декларацію з ПДВ, так що я б пішла на зустріч постачальнику, щоб у нього штрафу не було.
Quote
rainy_days
у вашому випадку , ваш податковий кредит вже не попаде в липневу декларацію з ПДВ, так що я б пішла на зустріч постачальнику, щоб у нього штрафу не було.

Акти вони нам закривають "місяць в місяць".Чи корректно акт за липень робити 2.08?


Quote
Акт залишити 31.07. і зареєструвати податкову із запізненням
верное решение

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Акт залишити 31.07. і зареєструвати податкову із запізненням
верное решение


Дякую)))
так і зробили. Домовилися і зареєстрували із запізненням.
Дуже вдячна всім, хто відгукнувся
Там щтраф смішний, але я б пішла на зустріч контрагенту...Кожен може попасти в таку ситуацію...
Quote
вип
Там щтраф смішний, але я б пішла на зустріч контрагенту...Кожен може попасти в таку ситуацію...

Смішний,згодна з Вами. Контрагент самостійно прийняв рішення і зареєстрував. Я навіть сказати нічого не встигла)
Quote
fenka
Quote
rainy_days
у вашому випадку , ваш податковий кредит вже не попаде в липневу декларацію з ПДВ, так що я б пішла на зустріч постачальнику, щоб у нього штрафу не було.

Акти вони нам закривають "місяць в місяць".Чи корректно акт за липень робити 2.08?
Не коректно, но то вже їхні проблеми будуть
Під час перевірки можуть прискіпатися

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А почему некорректно? Если это подрядные строительные работы ,то процентовки могут в течение месяца закрываться с 01 по 31 датами,как посчитают нужным....Ну а если это работы, которые на примере аренды должны закрываться только последним днем месяца, то согласна, некорректно переносить на август, неправильно это. smiling smiley Но все же всегда стараешься по-мирному разойтись, другое дело,что встречаются вообще пофигисты, и ты на таких бухов повлиять даже не можешь, леруа, розетка ..
в названии темы ставить смайлики не корректно


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
какое препятствие перенести акт на 02.08? Чем может грозить покупателю? Если в договоре не прописано, что акты закрываются последним числом месяца.. и то не факт.. Работа выполнена? Акт составлен с соблюдением всех обязательных реквизитов? К чему могут придраться?
Затвердженої форми Акту наданих послуг немає, як немає й порядку його оформлення. Але щоб він міг виконувати функції первинного документа, документ має відповідати вимогам, наведеним у Законі України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-ХІV (далі - Закон № 996) і Положенні про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995р. № 88 (далі - Положення № 88).

Згідно зі ст. 1 Закону № 996, первинний документ - документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення. Стосовно дати оформлення зазначено, що первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення (ч. 1 ст. 9 Закону № 996, п. 2.2 Положення № 88).

Тобто Акт надання послуг має підтверджувати факт здійснення господарської операції - отримання послуг. А це можливо лише після закінчення надання послуг постачальником (п. 2.13 Положення № 88). У зв’язку з тим, що договором передбачено, що Акт складається щомісячно, без зазначення конкретних дат складання Актів, а чинним законодавством не визначені чіткий часовий термін формулювання «безпосередньо після її закінчення», вважаємо, що такий Акт може бути складений першими числами місяця наступного за звітним.

По материалам: pspaudit



Редаговано разів: 1. Востаннє 25/08/2016 12:29 користувачем МарГГо.
Quote
Тося
какое препятствие перенести акт на 02.08? Чем может грозить покупателю? Если в договоре не прописано, что акты закрываются последним числом месяца.. и то не факт.. Работа выполнена? Акт составлен с соблюдением всех обязательных реквизитов? К чему могут придраться?
так давайте его вообще концом года закроем... или по факту оплаты.... как многие и пытаются...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
я думаю, что личные предпочтения по поводу того, когда закрыть акт, можно описать в договоре. А если нет - то почему бы и нет? не вижу в этом нарушения
Quote
Тося
я думаю, что личные предпочтения по поводу того, когда закрыть акт, можно описать в договоре. А если нет - то почему бы и нет? не вижу в этом нарушения

принцип начисления и соответствия доходов и расходов

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!



Редаговано разів: 1. Востаннє 25/08/2016 12:39 користувачем DK-admin.
Quote
Ляля - Оля
Quote
Тося
я думаю, что личные предпочтения по поводу того, когда закрыть акт, можно описать в договоре. А если нет - то почему бы и нет? не вижу в этом нарушения

принцип начисления и соответствия доходов и расходов

Давно хочу дізнатися, коли вважати роботу виконану, коли виконавець "думає", що він її зробив (і акт виписує), чи коли замовник отримує те, що він замовляв?
Чому я(ЗАМОВНИК) маю підписувати акт, якщо я замовляв кругле, а мені зробили квадратне.
Коли зробите кругле і я(замовник) його прийму, тоді акта складайте і дата буде день мого приймання(підписання).
Які будуть аргументи?



Редаговано разів: 1. Востаннє 25/08/2016 12:39 користувачем DK-admin.
Quote
Oleg_s
Quote
Ляля - Оля
Quote
Тося
я думаю, что личные предпочтения по поводу того, когда закрыть акт, можно описать в договоре. А если нет - то почему бы и нет? не вижу в этом нарушения


принцип начисления и соответствия доходов и расходов

Давно хочу дізнатися, коли вважати роботу виконану, коли виконавець "думає", що він її зробив (і акт виписує), чи коли замовник отримує те, що він замовляв?
Чому я(ЗАМОВНИК) маю підписувати акт, якщо я замовляв кругле, а мені зробили квадратне.
Коли зробите кругле і я(замовник) його прийму, тоді акта складайте і дата буде день мого приймання(підписання).
Які будуть аргументи?
аргумент все тот же
если исполнитель не выполнил условия договора, конечно, нельзя считать работу выполненной. О чем может быть составлен соответствующий документ, например, претензия.
Согласно законодательству первичный документ составляется в момент совершения хозяйственной операции. Вообще не вижу смысла развивать дискуссию в этом направлении. Уже писано-переписано.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!



Редаговано разів: 1. Востаннє 25/08/2016 12:38 користувачем DK-admin.
Согласна, с одной стороны ст. 4 "Закона о бухучете" и принципы организации бухгалтерского учета,
но с другой - ст. 9 того же Закона
Первичные документы должны быть составлены во время осуществления хозяйственной операции, а если это невозможно - непосредственно после ее окончания,
эта ст закона имеет право на жизнь так же, как и 4-я, почему нет?
и что, что сразу после? период то будет тот же. и проводится будет в том же периоде, за который составлено, а не в котором
Quote
Тося
Согласна, с одной стороны ст. 4 "Закона о бухучете" и принципы организации бухгалтерского учета,
но с другой - ст. 9 того же Закона
Первичные документы должны быть составлены во время осуществления хозяйственной операции, а если это невозможно - непосредственно после ее окончания,
эта ст закона имеет право на жизнь так же, как и 4-я, почему нет?
Тося, это говорит о том, что, например, если услуга оказывается весь месяц, а последний день, например, выходной, то акт можно составить в понедельник, но период акта все равно останется тот, в котором оказана услуга.
Не нужно перекручивать "с одной и с другой стороны".

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Нигде не сказано о том, что именно имеется ввиду. Ваши предположения логичны, но безосновательны.
Везде сказано, что имеется в виду. Затраты августа идут в затраты августа, именно потому, что это затраты августа smiling bouncing smiley а не в затраты сентября, если акт подписан в сентябре hot smiley
Так же и с доходами.
Тося, у Вас есть какое-либо бухгалтерское образование?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
и статью 9 надо брать не выборочно, а полностью

вот например 5. Господарські операції повинні бути відображені в облікових регістрах у тому звітному періоді, в якому вони були здійснені.

то есть вы можете сколько угодно составлять акт сентябрем, но если это акт за август, то он и отображается в учете за август
согласна с этим. правда не совсем мне понятно, как налоговая посмотрит на то, что я в затраты августа включу акт, подписанный в сентябре.
но акт-то в сентябре составить можно? и налоговую сентябрем выписать?
Quote
Ляля - Оля
Тося, у Вас есть какое-либо бухгалтерское образование?

есть. но вопрос не стоит того, чтоб узнавать мою биографию
Quote
Тося
согласна с этим. правда не совсем мне понятно, как налоговая посмотрит на то, что я в затраты августа включу акт, подписанный в сентябре.
ну он же за август))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048999999999999