Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Виправлення "несумової "помилки в звіті ЄСВ, таблиця 6

Відправлено користувачем rainy_days 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Може і не в ту вітку пишу, але не кидайте тапками, тут швидше відповідають smiling smiley

Почитала багато тем як виправляти звіт з ЄСВ, а саме таблицю 6, АЛЕ у мене питання, якщо подаєш титульну сторінку і з нею таб. 6 "скасовуючу", то потім потрібно окремо ще подавати титульну сторінку і таб. 6 "початкову" з правильними даними ?
Тому як елект. звідність не дозволяє "підчепити " в пакет зразу обидві таблиці.
народ хелп ! ніхто не перездавав звіт по ЄСВ ???confused smiley
позвоните 044-4679806 это ПФ, они подскажут- у меня была нетипичная ситуация, рассказали


Quote
Альонка
позвоните 044-4679806 это ПФ, они подскажут- у меня была нетипичная ситуация, рассказали

це гаряча лінія?
тому що я не з Києва, в мене інше місто
Раньше можно было сдать только одновременно скасовуючу и початкову с одним ярлыком, но сейчас ведь форма отчета изменилась.
так от мене це і цікавить, тепер в одному звіті такої можливості немає.
я формую титулку і скасовуючу таблицю 6.
а потім формую титулку і початкову таблицю 6, але при збереженні звіту програма видає повідомлення що треба ще й 1 таблицю в цьому разі заповнити.
так не говорите что не с киева)), просто они там адекватные, и администрируют именно есв дод4
Quote
Альонка
так не говорите что не с киева)), просто они там адекватные, и администрируют именно есв дод4

дякую дівчата smiling smiley

я вже розібралась більш-менш зі своїм питання, воно було скоріше технічне


кому цікаво чи буде потрібною інформація : я користуюсь для подачі звітності програмою АРТ- ЗВІТ Плюс, якщо Вам потрібно створити виправлення за попередні періоди в яких-небудь таблицях, то ось інструкція [art-zvit.com.ua]
Так как все же сейчас отправлять нужно? Одним пакетом с ярлыком или разными?
Одним пакетом, зі скасовуючою і початковою формою або додатковою.
Титулка + скасовуюча таблиця+ початкова таблиця
Доброго дня! Допоможіть, можна в початковій таблиці 6 розділити лікарняне? Бо мені вибиває помилку що не можна дві стрічки в одному звіті скасовуючій.
Нельзя. если нужно исправить две строки, нужно две отдельных таблицы.
Не совсем понятно, зачем Вам нужно розділити лікарняне?
Людина була на лікарняному 31 день з них 15 грудень і 16 січень, нарахування було в січні і я помилково в звіті за січень місяць не розділила це лікарняне а просто поставила 31 день січня місяця. А потім він приносе лікарняне з якого 15 днів січня і 20 лютого днів, яке пішло в нарахування в звіті за лютий місяць тут уже я розділила. Ця людина хоче оформляти інвалідність чи не буде це впливати що в січні місяці не розділено лікарняне?
Вот теперь хоть понятно, что делить нужно.
Думаю, можно исправить скасовуючей и початковой. В скасовуючей поставьте дни и сумму декабря и месяц январь. В початковой то же, только декабрь. Хотя может и не получится и нужно в текущем отчет январь с минусом и декабрь с плюсом.
Не получається, пише в одному звіті не більше одної строки( а потрібно в початковій ставити уже дві строки на одну людину(
Значит в текущей исправлять надо. Хотя, если в скасовуючей снять не всю сумму, а только декабрьскую, в початковой будет 1 строка, но не уверена можно ли так делать, надо инструкцию читать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034099999999992