Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Мінімальні ціни на алкоголь?

Відправлено користувачем iryna12 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Quote
Котег :-)
Так а чого вони пиднимуть? Од того що водка по 60 стане коштувать по 70 - на вартисть водки по 200 не впливаэ
Нууу...я думаю, що ціни зростають на весь алкоголь, а не тільки на найдешевший... Чи ні? Хіба та, що була по 200 в закупці не зросте?
Нам просто прийшло шампанське - найдешевше і середньої ціни, то подорожчало все.
Якщо вона й зросте в закупці, то це ніяк не повязано з МРЦ. А питання про МРЦ
Quote
Котег :-)
Якщо вона й зросте в закупці, то це ніяк не повязано з МРЦ. А питання про МРЦ
Ви праві. Треба було просто підняти менші ціни до МРЦ, а з дорожчими розбиратись пізніше.
Я хотіла, щоб пізніше було менше роботи, але, мабуть, пішла неправильним шляхом.


Доброго дня!
Яка має бути мінімальна ціна на настоянку "Моя" 20% 0,5л ?
Quote
Иногда могу
Доброго дня!
Яка має бути мінімальна ціна на настоянку "Моя" 20% 0,5л ?
Про настоянку геть забула...
Як рахую по таблиці, то 34,9, але чекаємо, що скажуть інші.
Quote
Ira_Sirena
Quote
Иногда могу
Доброго дня!
Яка має бути мінімальна ціна на настоянку "Моя" 20% 0,5л ?
Про настоянку геть забула...
Як рахую по таблиці, то 34,9, але чекаємо, що скажуть інші.

Я так само думаю......але, щось сумніваюсь smiling smiley
доброго дня .скільки коштує тепер коньяк 3 зірочки найдешевший? по постанові виходить 524,5 за літр правильно я зрозуміла?
Quote
lena_ryabchenkomailua
доброго дня .скільки коштує тепер коньяк 3 зірочки найдешевший? по постанові виходить 524,5 за літр правильно я зрозуміла?
Як я розумію - залежить від міцності.
524,5*40(міцність)*0,5 (об'єм)/100=ціна
Не можу порахувати, бо з телефона пишу.
Коньяк 40°

роздрібна
3 4 5
л \ *** *** **** *****
0,2 л 41,96 грн. 43,96 грн. 47,96 грн.
0,25 л 52,45 грн. 54,95 грн. 59,95 грн.
0,5 л 104,90 грн. 109,90 грн. 119,90 грн.
А по настоянці, всеж таки, що?
0,5л : 20% - 34,89, 22% - 38,38, 28% - 48,85, 37,5% - 65,42, 38% - 66,3, 50% - 87,23
Табличка кривая получилась.
Скажите пожалуйста, Вино Болград 0,75 п\сл минимальная цена 33,00 или 42,00, или вообще 69,90?
Quote
foxyLLL
Скажите пожалуйста, Вино Болград 0,75 п\сл минимальная цена 33,00 или 42,00, или вообще 69,90?

ИМХО.Читаем этикетку.Если нет слов "крепленое вино"- то МРЦ 33 грн.
Если есть слова крепленое вино - то МРЦ 42 грн.
Пример.По Баядере это "Баккара" - крепленоре,красное."Клепатра" - крепленое,белое. "Изабелла " - крепленое,розовое. Ну так у меня написано в накладных.

По поводу 69.9 грн.Если сможете замерить давление внутри бутылки и документально зафиксировать на измерительном приборе давление внутри бутылки 1,5 бара ( - зброджені напої у пляшках, закріплених "грибоподібними" корками, які підтримуються за допомогою кріплень чи зав’язок,- зброджені напої в іншій тарі, які мають надмірний тиск не менш як 1,5 бар, вимірюваний при температурі 20 °С.), то можно и 69,9 грн на ценнике поставить.
А без давления в 1,5 бара при температуре 20 градусов - "стремно".smiling smiley
Quote
ivan1

А без давления в 1,5 бара при температуре 20 градусов - "стремно".smiling smiley

чого це? Хіба вино не може коштувати 69,90 ? Та хоть по 100 грн ставте, аби продалось.
От менше, чим 35,36 - 0,75л напівсолодке продавати НЕ МОЖНА. А якщо на етикетці прочитаєте "з вмістом спирту" - то лише по 45,00 (мається на увазі 0,75л).
Кто там говорил что весь алкоголь подорожает? По-моему много чего наоборот подешевелоsmiling smiley
Quote
Котег :-)
Кто там говорил что весь алкоголь подорожает? По-моему много чего наоборот подешевелоsmiling smiley
Ото смішно було, як я в суботу все підняла, а в понеділок знов опускала)
Зато наварились на вихідних)
Нада котека слухатьсяwinking smiley
якщо водка 40% 0,5л мрц-69,78. я можу продавати по 70 грн чи потрібно 69,78*1,05=73,30грн? Як правильно???
Quote
svetunja
якщо водка 40% 0,5л мрц-69,78. я можу продавати по 70 грн чи потрібно 69,78*1,05=73,30грн? Як правильно???
НЕ МЕНШЕ 69,78. Більше - за бажанням. 5% акцизу включено в мін.ціну.
Шановні, допоможіть мені ще раз з цими винами - які з них зрозумілою мовою мають коштувати 42 грн? Кріплені і міцні? А напівсолодкі і сухі по 33грн. за 0,7?
Нам торговий дав таку табличку, хоча тут ми, наче, думали, що напівсолодкі теж 42грн. Хто як продає?
Quote
Ira_Sirena
Шановні, допоможіть мені ще раз з цими винами - які з них зрозумілою мовою мають коштувати 42 грн? Кріплені і міцні? А напівсолодкі і сухі по 33грн. за 0,7?
Нам торговий дав таку табличку, хоча тут ми, наче, думали, що напівсолодкі теж 42грн. Хто як продає?
А что, еще есть экономический смысл ставить цены 33 грн? У нас вин дешевле 35 грн уже и нету...
Quote
Kayras91
Quote
Ira_Sirena
Шановні, допоможіть мені ще раз з цими винами - які з них зрозумілою мовою мають коштувати 42 грн? Кріплені і міцні? А напівсолодкі і сухі по 33грн. за 0,7?
Нам торговий дав таку табличку, хоча тут ми, наче, думали, що напівсолодкі теж 42грн. Хто як продає?
А что, еще есть экономический смысл ставить цены 33 грн? У нас вин дешевле 35 грн уже и нету...
В нас так само) але мене цікавить напівсолодке, наприклад, - 42грн чи нижче?
Quote
Ira_Sirena
Quote
Kayras91
Quote
Ira_Sirena
Шановні, допоможіть мені ще раз з цими винами - які з них зрозумілою мовою мають коштувати 42 грн? Кріплені і міцні? А напівсолодкі і сухі по 33грн. за 0,7?
Нам торговий дав таку табличку, хоча тут ми, наче, думали, що напівсолодкі теж 42грн. Хто як продає?
А что, еще есть экономический смысл ставить цены 33 грн? У нас вин дешевле 35 грн уже и нету...
В нас так само) але мене цікавить напівсолодке, наприклад, - 42грн чи нижче?
Хотел написать 45 грн...
Вы правы, крепленные дороже, они идут с добавлением повышенной доли спирта.
Як визнається факт реалізації алкоголю по цінам нижче МРЦ? по факту контрольної закупки при перевірці податківцями чи моніторяться щоденні електронні звіти?
Quote
Ellena1975
Як визнається факт реалізації алкоголю по цінам нижче МРЦ? по факту контрольної закупки при перевірці податківцями чи моніторяться щоденні електронні звіти?
По факту. Иными способами никто не обнаруживает. Поэтому если вы продали случайно по цене ниже минимальной - ничего страшного. Бывали случаи, когда продавцы за 5 копеек продавали бутылку - были документлаки, были фактические, никто и ничего не выявляет.
Quote
Kayras91
Quote
Ellena1975
Як визнається факт реалізації алкоголю по цінам нижче МРЦ? по факту контрольної закупки при перевірці податківцями чи моніторяться щоденні електронні звіти?
По факту. Иными способами никто не обнаруживает. Поэтому если вы продали случайно по цене ниже минимальной - ничего страшного. Бывали случаи, когда продавцы за 5 копеек продавали бутылку - были документлаки, были фактические, никто и ничего не выявляет.
Если придёт проверка, то они :
1. Проверят все ценники на предмет выявления заниженных цен по алкоголю и завышенных цен на тютюн.
2. Попросят распечатать контрольные ленты за какой-нибудь период и будут долго и нудно искать там несоответствие цен.
3. Могут заставить распечатать с РРО кодировку товара с ценами.
Как Вы понимаете, это дело везения - попадёт Ваш косяк им на глаза или не попадёт...eye rolling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043300000000002