Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Код УКТЗЕД во всех налоговых накладных с 2017г.

Відправлено користувачем ru5 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 40    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
Lin@
Quote
TamiA
Quote
Ляля - Оля
Quote
Elena111
штрафов то нет, но уже правильно кто-то писал - снимут кредит...
мне вот Укрзалізниця прислала без кода налоговую на услуги (грн. код 2454), и что я им сделаю...
услуги, полбеды, там по товарам критично

Эпицентр во всю регит НН, обещает потом сделать корректировки, но я даже не сомневаюсь, что обманут.

ага мне тоже вот пришли без кодов...думаю о кредите можно забыть....
ну у меня есть личный контакт с человеком, который регит НН в одном из магазинов, контакт появился благодаря РК, первый раз с большим трудом выдавлилась РК, сейчас уже идет как по накатанной, есть опыт и в других магазинах, поэтому принудительно можно получить, это по их доброй воле точно не будет.
Quote
Vitohka
Quote
Цветик
Мне орендодатель тоже прислал без кодов. Вот думаю... если я не признаю ему нн в Медке (зарегистрированную), то ему от этого ничего не будет? А как ещё влиять? Только личным разговором? sad smiley

ну, можете ще скаргу написати... Або налякати, що напишете...

А чому по товарах критично, а по послугах - ні? Ніби ж там без різниці, код УКТ ЗЕД обов'язковий реквізит для всієї номенклатури...
а там в НКУ про услуги забыли, указали только товары, думаю такое они быстро исправят.
коды по услугам обязательно с 1 января? маркетинг что ставить?


коды по услугам обязательно с 1 января? маркетинг что ставить? 6399 думаю..
Quote
любаша
коды по услугам обязательно с 1 января? маркетинг что ставить? 6399 думаю..
100500 раз уже писали...
да, с 01/01... коды согласно КВЕДАм искать... еще не регистрируются...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
а где сказано что для товаров и услуг - достаточно 4 цифр кодов?
і) код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
цікаво, ми виставляємо на відшкодування електроенергії та води орендарям, то код по цим відшкодуванням 68.20 - оренда.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
цікаво, ми виставляємо на відшкодування електроенергії та води орендарям, то код по цим відшкодуванням 68.20 - оренда.
Мне тоже это очень интересно!
сьогодні покупці попросили зареєструвати податкову на послуги без коду УКТ ЗЕД, оскільки податковий кредит їм треба, а програмне забезпечення ще не дороблене, ні у них, ні в єдиному реєстрі.
Тут хтось писав, що податкового кредиту в покупців не буде... а єдиний реєстр ще з кодами на послуги податкові не пропускає... задумалась...
Потрібно буде виправити коригуванням. А навіщо їм терміново податковий кредит, якщо вони так само мають право реєструвати до 31го? За грудень вже закінчився період своєчасної реєстрації.
есть еще продукция, которую можно регить с кодами.
Шановні колеги, а ПН підсумкові за день (кінцевим споживачам) по підакцизним товарам хтось взагалі реєстрував з номенклатурою і кодами УКТ ЗЕД?
І справді, ДФСники ще в минулому році хотіли такі ПН бачити з кодами, згідно листа 4436 від 03.03.2015 можна було товар відображати згруповано по цих самих кодах, а лише вітчизняний можна було вказувати "Товари в асортименті". Тепер думаю - якщо код зробили обов'язковим реквізитом - то групувати товар з одинаковим кодом можна? І як його назвати в номенклатурі?
Напр, чи можна написати -
назва: пиво,
код УКТ ЗЕД: 2203,
кількість: 1,
один.виміру: грн,
... сума без ПДВ: 1000,00???
Чи все-таки переписувати всі 200 проданих позицій щодня???
А на підакцизних і раніше вроді повний код вказуали
Та людина питає про 4 значний код на підакцизний товар
что то истерия с этими кодами мне напомнила истерию с регистрацией НН в июле 2015 года....
А мені б поняття,що від мене хотять,ніякої істерії
ну с этим как раз все очень просто - от нас требуется выбрать из нужного классификатора нужный код и нарисовать его в НН.
вот от себя они никак не добьются того, чтобы у нас была возможность это сделать.
Я не расписывала вообще товар, просто строка была акцизный товар и без кода, сейчас иду сниматься с НДС и уходить в тень на половину... так как стреляться не хочу....>grinning smiley<
Ну и продолжайте так делать. Что мешает? штрафов до конца года нет, а НН у Вас, как я понимаю, на конечного потребителя. НО не снимут.
Quote
Blick
Ну и продолжайте так делать. Что мешает? штрафов до конца года нет, а НН у Вас, как я понимаю, на конечного потребителя. НО не снимут.

поки буде реєстр пропускати такі ПН на кінцевого споживача ("Товари в асортименті" і без кода) - так і буду робити. Але ось свята закінчаться,вони там розчехляться, поставлять галочки де треба і без заповненого кода УКТ ЗЕД ПН не зареєструється...

То я вже хочу для себе зрозуміти, як мені налаштовувати програмне забезпечення, щоб потім вручну не набивати весь проданий товар в податкову накладну. Наприклад, чи можна його групувати по кодах ("Пиво із солоду" код 2203 на суму ...) чи вказувати весь асортимент проданого пива (к-сть, ціна) з одинаковим кодом? Лист ДФС№4436 від 03.03.2015р. надавам таку можливість групувати, але чи нею хтось реально користувався?
боюсь этого пока еще не знает никто....
Добрий день усім. Підкажіть де можна найти коди на виробництво вітамінок аскорбінка.
у мене вже покупець питае.а незнаю де найти.підкажіть,будь-ласка.
кстати, вот еще вопрос - если "виробництво вітамінок аскорбінка" - это один классификатор, а если вітамінка аскорбінка - это уже другой классификатор ?
Quote
TamiA
кстати, вот еще вопрос - если "виробництво вітамінок аскорбінка" - это один классификатор, а если вітамінка аскорбінка - это уже другой классификатор ?

Я так понимаю, продается не "виробництво", а "витаминки" smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
49.41.19-00.00 Послуги щодо перевезення вантажів дорожніми транспортними засобами, інші - обозначать четыре 0 ,я так понимаю.
Добрий день! Підкажіть де взять коди на продукцію.бо у мене вже питають, а я не знаю де взяти їх.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 40    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00091200000000002