Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Код УКТЗЕД во всех налоговых накладных с 2017г.

Відправлено користувачем ru5 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 40    Сторінки: ПершаПопередні2021222324252627282930НаступнаОстання
Спасибо, буду заполнять графы 4,5,6,7 как и раньше.)))
Quote
TamiA
Quote
Livira
Quote
TamiA
если вы перепродаете импортный товар, крестик ставится по всей цепочке.
Подскажите, пожалуйста; продаю в рознице алкоголь на разлив конечному потребителю...
1. Где можно взять информацию о том, какой товар (импорт или местного разлива)?

2. В НН ставлю крестик, как и раньше - "Не выдается покупателю". Тип причины "11". Набираю весь ассортимент по наименованиям с кодами. А "МЕДок" ругается ( при выборе "тип причины - 11 графы 4,5,6,7 не заполняются. Кто сталкивался с этой проблемой?

1. Берете из входящей НН.

Это понятно, что в новой входящей НН будет информация о товаре (импорт/местный)...
ЧТО ДЕЛАТЬ с остатком товара, который реализуется, но новых поставок нет и пока не предвидится?


Подскажите, пожалуйста, у нас по квед "послуги рекламних агентств" 73.11. В налоговой накладной так и проставляем с точкой: 73.11? а то что-то медок ругается((
Підскажіть будь-ласка хто працює з рро, і виписує податкові накладні на кінцевого споживача (КС). Якщо у мене протягом дня 10 видаткових накладних на КС, чи можу я виписати 1 зведену чи потрібно 10 податкових виписувати. Дякую
Підкажіть, будь-ласка,може хто знає- код послуги для ПН: монтаж елементів інтер"єру ( підприємство виготовило і змонтувало підвісні панелі(із ДСП) з освітленням , але окремо ці панелі не відпускались), акт закривається на послуги
Подскажите какой код ставить на кофе, чай конечному потребителю за счет в ресторане
Quote
Lesynka
Підскажіть будь-ласка хто працює з рро, і виписує податкові накладні на кінцевого споживача (КС). Якщо у мене протягом дня 10 видаткових накладних на КС, чи можу я виписати 1 зведену чи потрібно 10 податкових виписувати. Дякую

На КС вы имеете право выписать итоговую (ежедневную) НН с признаком причины 11. но не сводную.
Если несколько РРО и не лень бодаться -то ежедневка идет на каждый РРО. Но можете 1 НН на все РРО.
Quote
Irina455
А хто займається транспортно-експедиційними послугами?
в податковій розділяємо окремо 49.41.19 і 52.29.19?

У нас нет своего транспорта и в акте/НН мы отдельными строками показываем наше ТЭО и перевыставленные услуги 3х лиц. Поэтому будем на ТЭО ставить КВЕД 52.29, а на перевыставленные услуги как нам поставщики зарегистрируют НН.
А у Вас есть необлагаемые операции - транзитные перевозки Без ПДВ льгота? Если мы на нерезидента перевыставляем нужно НН выписывать Без ПДВ тип 09 и 60000000 или вообще не нужно, если она у нас транзитом проходит и тогда в деке не укажем и Дод.6 и 7 не придётся заполнять?
Добрый день. Может, кто-то сможет подсказать код на услугу - аренда аппарата для нагрева и охлаждения воды (кулер)?
Quote
ibux17em
Підкажіть, будь-ласка,може хто знає- код послуги для ПН: монтаж елементів інтер"єру ( підприємство виготовило і змонтувало підвісні панелі(із ДСП) з освітленням , але окремо ці панелі не відпускались), акт закривається на послуги


43.39.11-00.00 Роботи щодо декоративного оздоблювання ?????
Доброго дня,підкажіть можливо в когось є таке.Отримали бонус за виконання плану продаж від постачальника( в договорі так і вказано отримання премії за виконання певних показників)В акті і податковій вказуємо "Досягнення узгоджених показників продажу"(так вимагає постачальник).Наш основний КВЕД 46.90"Неспеціалізована оптова торгівля",ще є 82.99. Чи можу я вказати код УКТЗЕД такий як КВЕД 4690?
Quote
Irina455
А хто займається транспортно-експедиційними послугами?
в податковій розділяємо окремо 49.41.19 і 52.29.19?


да, разделяем.
Дякую, якщо податкова не відповість- можливо,доведеться і цей ставити- але турбує, що це відноситься до будівельних робіт- а в нас основний вид- виробництво меблів- а тут просто договір був з монтажем- але ніби це й не будівельні роботи
Підкажіть будь-ласка код послуги :
Обслуговування системи пожежної сигналiзацiї
Обслуговування внутрішнього пожежного водогону
Роботи з пожежного спостерігання
КВЕД діяльності фірми КВЕД 80.20 Обслуговування систем безпеки

дякую за допомогу
Quote
arisa131
Quote
Livira
Quote
TamiA
если вы перепродаете импортный товар, крестик ставится по всей цепочке.
Подскажите, пожалуйста; продаю в рознице алкоголь на разлив конечному потребителю...
1. Где можно взять информацию о том, какой товар (импорт или местного разлива)?

2. В НН ставлю крестик, как и раньше - "Не выдается покупателю". Тип причины "11". Набираю весь ассортимент по наименованиям с кодами. А "МЕДок" ругается ( при выборе "тип причины - 11 графы 4,5,6,7 не заполняются. Кто сталкивался с этой проблемой?
по 1-му вам уже ответили.
а второе- может поэтому?---

У підкатегорії 101.17 ресурсу "ЗІР" податківці розповіли, що:
- у верхній лівій частині податкової накладної, яка складається за щоденними підсумками операцій, робиться відповідна помітка «X» та зазначається тип причини «11»,
- у рядку «Особа (платник податку) - покупець» зазначається «Неплатник»,
- у рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний Індивідуальний податковий номер «100000000000».
Фіскальний звітний чек (Z-звіт) містить підсумки розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги) за кожним запрограмованим кодом товару (послуги) із зазначенням його найменування, реалізованої кількості. Тому платник податку згруповує в податковій накладній в графі «Номенклатура постачання товарів/послуг продавця» товари/послуги за групами, що відповідають певному коду товару згідно з УКТ ЗЕД/коду послуги згідно з Державним класифікато
ром продукції та послуг, та графи 4, 5, 6 та 7 не заповнює. Звертаємо увагу, що це позиція податківців. Порядком № 1307 такі особливості для складання ПН не встановлені.

теж зіткнулася з такою проблемою. Раніше реєструвала ПН з 11 ознакою з номенклатурою "Товари в асортименті" і заповняла лише суму продажу (по Z-pdsne). Тепер, згідно нових правил - розписую номенклатуру з кодами УКТ ЗЕД, їх к-сть і вартість. Товари з одинаковими кодами не групую. І єдиний реєстр НЕ ПРОПУСКАЄ такі ПН, коли там заповнені графи 4,5,6,7.
Тому виникає питання - а навіщо розписувати всю продану номенклатуру по кодах, якщо зареєструвати можна лише СУМУ?
Добрый день!
Подскажите УКТЗЕД на такие услуги :
1)Скляна перегородка . Виготовлення та монтаж
2)Скляні двері
Отклоняют нн sad smiley
А Вы через Медок регистрируете? Какая версия? У меня 170, только что регила со всеми графами, принялось.
Да,медок, у меня 172 версия. Но пишет что не тот код УКТЗЕДconfused smiley
Quote
elena_ma
А Вы через Медок регистрируете? Какая версия? У меня 170, только что регила со всеми графами, принялось.

у мене ліцензійний 1С ЗВІТ. Щойно оновила програму, проходить ПН із зауваженнями.
Vitohka, у Вас какой "ассортимент"? Может кафе-бар? У меня не складывается с алкогольными коктейлями и американо-капучино. Уже везде где только можно вопросы задаю по кодам и этим долбаным крестикам-импортам. Я тоже расписываю всю номенклатуру, мне так удобней.
ні, у мене простий роздрібний магазин. Нажаль, нічим конкретно допомогти не можу. Але якщо розібратися - як ви продаєте ті алкогольні коктейлі? Вибиваєте 0,50мл одного, 0,50мл другого напою, чи маєте калькуляцію і продаєте коктейль такий- то 0,100 мл?
Quote
infobkcomua
Підкажіть будь-ласка код послуги :
Обслуговування системи пожежної сигналiзацiї
Обслуговування внутрішнього пожежного водогону
Роботи з пожежного спостерігання
КВЕД діяльності фірми КВЕД 80.20 Обслуговування систем безпеки

дякую за допомогу

+
Quote
Vitohka
Quote
arisa131
Quote
Livira
Quote
TamiA
если вы перепродаете импортный товар, крестик ставится по всей цепочке.
Подскажите, пожалуйста; продаю в рознице алкоголь на разлив конечному потребителю...
1. Где можно взять информацию о том, какой товар (импорт или местного разлива)?

2. В НН ставлю крестик, как и раньше - "Не выдается покупателю". Тип причины "11". Набираю весь ассортимент по наименованиям с кодами. А "МЕДок" ругается ( при выборе "тип причины - 11 графы 4,5,6,7 не заполняются. Кто сталкивался с этой проблемой?
по 1-му вам уже ответили.
а второе- может поэтому?---

У підкатегорії 101.17 ресурсу "ЗІР" податківці розповіли, що:
- у верхній лівій частині податкової накладної, яка складається за щоденними підсумками операцій, робиться відповідна помітка «X» та зазначається тип причини «11»,
- у рядку «Особа (платник податку) - покупець» зазначається «Неплатник»,
- у рядку «Індивідуальний податковий номер покупця» відображається умовний Індивідуальний податковий номер «100000000000».
Фіскальний звітний чек (Z-звіт) містить підсумки розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги) за кожним запрограмованим кодом товару (послуги) із зазначенням його найменування, реалізованої кількості. Тому платник податку згруповує в податковій накладній в графі «Номенклатура постачання товарів/послуг продавця» товари/послуги за групами, що відповідають певному коду товару згідно з УКТ ЗЕД/коду послуги згідно з Державним класифікато
ром продукції та послуг, та графи 4, 5, 6 та 7 не заповнює. Звертаємо увагу, що це позиція податківців. Порядком № 1307 такі особливості для складання ПН не встановлені.

теж зіткнулася з такою проблемою. Раніше реєструвала ПН з 11 ознакою з номенклатурою "Товари в асортименті" і заповняла лише суму продажу (по Z-pdsne). Тепер, згідно нових правил - розписую номенклатуру з кодами УКТ ЗЕД, їх к-сть і вартість. Товари з одинаковими кодами не групую. І єдиний реєстр НЕ ПРОПУСКАЄ такі ПН, коли там заповнені графи 4,5,6,7.
Тому виникає питання - а навіщо розписувати всю продану номенклатуру по кодах, якщо зареєструвати можна лише СУМУ?

Ответ как на ладони- а чтобы состыковать ваши входящие коды с исходящими.
Им не важны цены. Им важна возможность выследить левак. кода входящего нет, а исходящий по ошибке (своей, кассира с пересортом) есть. И ага.
Я задала вопрос своему инспектору как регистр. НН другие общепитовцы- все по -разному. Кто- то расписывает по кодам, с заполненными ценами и кол-вом, (в нач. марта еще проходили такие НН), кто -то пишет общей строкой "товары в ассортименте" с кодом услуги по кведу 56.30. с незаполненными 4,5,6,7.
У меня еще есть время до открытия. Но уже начинаю паниковать- 9 РРО. Пойди собери всю эту бодягу по номенклатуре и кодам.
Проще застрелиться. Если в пр. году все мы стояли на ушах по их 1РА и РТ, просто под безумными штрафами ходили все, то в этом году они пошли еще дальше- завязали все то же самое на НДС. с правом отказа в регистрации НН.
Если к тому времени будут пропускать регистрацию НН одной строкой по коду 56.30- буду делать так. НО не снимут. Штрафов до конца года нет. Посмотрю еще.
А вообще впору или профессию менять, или стреляться. Есть еще и третий вариант. Та нема багато вільного часу та натхнення пока.
отаке...
Добрый день! Подскажите пожалуйста, у меня маркетинговая услуга, код который мне более менее подходит нашла, вопрос: Номенклатура должна быть заполнена согласно справочнику (Код-Название услуги) или я могу писать свое название которое входит в рамки этой услуги?Заранее благодарна!
На услуги ед. изм. ставить грн. или послуга?
Подсказывают, что уже есть какое-то четкое указание, что надо писать "послуга", но не могу найти.

С ув.
Відшкодування електроенергії, комунальних платежів, земельного податку та податку на нерухомість код послуги 68.20? Можливо є офіційні розяснення, якщо є, то підскажіть де?
Я тоже на все это решила ставить 68.20
подскажите пож-ста в строительном магазине (вся продаже конечному потребителю), какой можно общий код ставить и не заморачиваться?
может типа "інші товари" и пошли они лесом.... есть такие коды?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 40    Сторінки: ПершаПопередні2021222324252627282930НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053799999999993