Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Код УКТЗЕД во всех налоговых накладных с 2017г.

Відправлено користувачем ru5 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 28 з 40    Сторінки: ПершаПопередні2324252627282930313233НаступнаОстання
Quote
Blick
Quote
Natka
Quote
Natka
Quote
Blick
А вы уверены, что товар импортный и крестик действительно нужен?

100%
плюс коды же стоят
Так коды сейчас на все товары ставят, не только на импортные, об этом и тема.
Но если уверены, требуйте с них нулевой РК, строку без крестика с минусом, с крестиком с плюсом. В принципе того крестика в обязательных реквизитах вроде нет, но так спокойнее будет.

Можливо не втему, але підскажіть, як поставити хрестик на імпортний товар в 1С, не можу розібратись.
Дякую.
через справочник "Классификатор кодов для НН" .
Я пишу 41.00 (в мене теж будівельно-монтажні роботи). А от які коди поставити для генпідрядних робіт? Хто в темі, підкажіть , будь ласка.


Quote
TamiA
через справочник "Классификатор кодов для НН" .
Дуже дякую!!!!
Quote
infobkcomua
Підкажіть будь-ласка код послуги :
Обслуговування системи пожежної сигналiзацiї
Обслуговування внутрішнього пожежного водогону
Роботи з пожежного спостерігання
КВЕД діяльності фірми КВЕД 80.20 Обслуговування систем безпеки

дякую за допомогу

80.20 моніторинг або дистанційний контроль електронних систем безпеки, таких як охоронна та пожежна сигналізація, у т.ч. їх установлення й технічне обслуговування
установлення, обслуговування, ремонт і регулювання механічних та електронних захисних пристроїв, сейфів і споруд безпеки для здійснення контролю та дистанційного спостереження
43.21 установлення систем безпеки, таких як охоронні та протипожежні сигналізації, без здійснення моніторингу за ними
47.59 роздрібну торгівлю електронними сигналізаційними системами, механічними або електронними запірними пристроями, сейфами та спорудами в спеціалізованих складах, без діяльності з їх контролю, установлення або обслуговування

Вибирайте, які послуги ви надаєте.Якщо у Вас тільки один КВЕД, варіантів не багато.
Quote
happy_fialka
Доброго дня!

Реалізація здійснюється ч/з декілька РРО. Товар підакцизний (алкоголь, тютюн).

Чи можу я виписувати одну загальну податкову накладну за день.
Чи потрібно при цьому ставити галочку в лівому верхньому кутку ПН "Зведена ПН" , "Не підлягає наданню отримувачу" причина 11 "Складена за щоденними підсумками"???

Чи "Зведена ПН" галочку не ставимо, а лише "Не підлягає наданню отримувачу" причина 02 "Складена на постачання неплатнику податків?" ???

Що до кодів УКТ ЗЕД, весь товар підакцизний. Товар групую по кодах УКТ ЗЕД. Відповідно номенклатура = "Товар в асортименті" , код УКТ ЗЕД - заповнюю, одиниці вимірювання і код - заповнюю, кількість = 1, ціна = загальна сума без ПДВ по цьому коду УКТ ЗЕД за день.

Дякую!

не претендую на те, що це абсолютно правильно, але для себе в такій ситуації розібралась і ось як буду робити:
"Зведена" не ставлю (бо це зовсім інше), не підлягає наданню - Х, причина 11 (за щоденними підсумками)
Щодо кодів УКТ ЗЕД... заповнюю повністю весь асортимент проданого товару, при чому вказую назву код, один.виміру згідно ПРИХІДНОЇ податкової накл., відповідну к-сть і ціну продажу без врахування акцизного податку.
ПН створюю одну за день по всіх РРО.
коди не групую, не переіменовую, не пишу товари в асортименті, хоча дуже хочеться зареєструвати все одним рядком, як колись......
Quote
Yuliya_
Я пишу 41.00 (в мене теж будівельно-монтажні роботи). А от які коди поставити для генпідрядних робіт? Хто в темі, підкажіть , будь ласка.

Я думаю 74.90 це генпідряд
подскажите пожалуйста, замена раструба на огенетушителе - в штуках - код услуги ставить или код раструба в товаре?
Quote
Vaechka
Quote
Yuliya_
Я пишу 41.00 (в мене теж будівельно-монтажні роботи). А от які коди поставити для генпідрядних робіт? Хто в темі, підкажіть , будь ласка.

Я думаю 74.90 це генпідряд

Мені більше здається , що 68.32.
Добрый день, прошу помощи. Мы экспедиторы, номенклатуре "залізничні перевезення" присваиваем код 49.20, а вот "винагорода експедитора"?какой код?
Quote
Viktor_skantrans
Добрый день, прошу помощи. Мы экспедиторы, номенклатуре "залізничні перевезення" присваиваем код 49.20, а вот "винагорода експедитора"?какой код?

так послуги експедитора 52.29. Разве нет?
Quote
Yuliya_
Quote
Vaechka
Quote
Yuliya_
Я пишу 41.00 (в мене теж будівельно-монтажні роботи). А от які коди поставити для генпідрядних робіт? Хто в темі, підкажіть , будь ласка.

Я думаю 74.90 це генпідряд

Мені більше здається , що 68.32.

генпідряд - це не керування нерухомістю
Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, який код УКТ ЗЕД поставити: підприємство продало основний засіб - автомобіль?
Добрый день, подскажите,пожалуйста, код услуги - выезд к клиенту.
Вроде подходит, будем пробывать регистрировать. Спасибо
Quote
Yanitka
Добрый день, подскажите,пожалуйста, код услуги - выезд к клиенту.
падстолом.......а услуги сутенера не надо ?
Не надо. Деятельность - обслуживание копировальной техники.
поменяйте номенклатуру, подвязав выезд к клиенту к основному действию.
Добрый день!!! smiling smiley
Может у кого-то есть подписка на журнал "Бухгалтер 911" поделитесь пожалуйста информацией, очень хочу взглянуть на статью журнала
Февраль , 2017/№ 7,
"Возмещение арендатором коммуналки — код в налоговой накладной
Предоставляем услуги аренды и выписываем налоговую накладную арендатору на аренду и возмещение коммунальных услуг отдельными сроками. Как кодировать коммунальные платежи?"
Заранее очень благодарна!
Доброго дня, колеги.
Можливо вже таке питання було, але стрічка занадто довга, не знайшла відповідь.
Питання слідуюче: В 1:С ( у мене 7.7) ви коди вручну вставляєте в ПН, чи є якась опція для автоматичного заповнення?
Дякую за відповідь
Quote
Vitohka
Quote
happy_fialka
Доброго дня!

Реалізація здійснюється ч/з декілька РРО. Товар підакцизний (алкоголь, тютюн).

Чи можу я виписувати одну загальну податкову накладну за день.
Чи потрібно при цьому ставити галочку в лівому верхньому кутку ПН "Зведена ПН" , "Не підлягає наданню отримувачу" причина 11 "Складена за щоденними підсумками"???

Чи "Зведена ПН" галочку не ставимо, а лише "Не підлягає наданню отримувачу" причина 02 "Складена на постачання неплатнику податків?" ???

Що до кодів УКТ ЗЕД, весь товар підакцизний. Товар групую по кодах УКТ ЗЕД. Відповідно номенклатура = "Товар в асортименті" , код УКТ ЗЕД - заповнюю, одиниці вимірювання і код - заповнюю, кількість = 1, ціна = загальна сума без ПДВ по цьому коду УКТ ЗЕД за день.

Дякую!

не претендую на те, що це абсолютно правильно, але для себе в такій ситуації розібралась і ось як буду робити:
"Зведена" не ставлю (бо це зовсім інше), не підлягає наданню - Х, причина 11 (за щоденними підсумками)
Щодо кодів УКТ ЗЕД... заповнюю повністю весь асортимент проданого товару, при чому вказую назву код, один.виміру згідно ПРИХІДНОЇ податкової накл., відповідну к-сть і ціну продажу без врахування акцизного податку.
ПН створюю одну за день по всіх РРО.
коди не групую, не переіменовую, не пишу товари в асортименті, хоча дуже хочеться зареєструвати все одним рядком, як колись......

Дуже ДЯКУЮ!
Але я чомусь зрозуміла, що причина 11 може бути лише в разі якщо є галочка "звдена ПН"???
Quote
artychenko
Добрый день!!! smiling smiley
Может у кого-то есть подписка на журнал "Бухгалтер 911" поделитесь пожалуйста информацией, очень хочу взглянуть на статью журнала
Февраль , 2017/№ 7,
"Возмещение арендатором коммуналки — код в налоговой накладной
Предоставляем услуги аренды и выписываем налоговую накладную арендатору на аренду и возмещение коммунальных услуг отдельными сроками. Как кодировать коммунальные платежи?"
Заранее очень благодарна!
давайте почту-сброшу
Quote
вип
Доброго дня, колеги.
Можливо вже таке питання було, але стрічка занадто довга, не знайшла відповідь.
Питання слідуюче: В 1:С ( у мене 7.7) ви коди вручну вставляєте в ПН, чи є якась опція для автоматичного заповнення?
Дякую за відповідь
Автоматического заполнения нет, но в карточке товара на закладке Дополнительно можно выбрать код, тогда он в НН сам попадает. Сейчас по ходу формирования НН заполняю коды в карточке. Вроде сразу в НН проще, но в карточке ж они сохраняются, так постепенно справочник кодами и заполнится.
Добрый день. Може хтось підкаже не можу знайти код ДКПП на послугу "Послуги автонавантажувача".
Quote
tiger1
Quote
artychenko
Добрый день!!! smiling smiley
Может у кого-то есть подписка на журнал "Бухгалтер 911" поделитесь пожалуйста информацией, очень хочу взглянуть на статью журнала
Февраль , 2017/№ 7,
"Возмещение арендатором коммуналки — код в налоговой накладной
Предоставляем услуги аренды и выписываем налоговую накладную арендатору на аренду и возмещение коммунальных услуг отдельными сроками. Как кодировать коммунальные платежи?"
Заранее очень благодарна!
давайте почту-сброшу
Добрый день, очень Вас прошу и мне скинуть на почту код для журнала Бухгалтер 911 №7, заранее благодарна!
Quote
happy_fialka
Доброго дня!

Реалізація здійснюється ч/з декілька РРО. Товар підакцизний (алкоголь, тютюн).

Чи можу я виписувати одну загальну податкову накладну за день.
Чи потрібно при цьому ставити галочку в лівому верхньому кутку ПН "Зведена ПН" , "Не підлягає наданню отримувачу" причина 11 "Складена за щоденними підсумками"???

Чи "Зведена ПН" галочку не ставимо, а лише "Не підлягає наданню отримувачу" причина 02 "Складена на постачання неплатнику податків?" ???

Що до кодів УКТ ЗЕД, весь товар підакцизний. Товар групую по кодах УКТ ЗЕД. Відповідно номенклатура = "Товар в асортименті" , код УКТ ЗЕД - заповнюю, одиниці вимірювання і код - заповнюю, кількість = 1, ціна = загальна сума без ПДВ по цьому коду УКТ ЗЕД за день.

Дякую!

Доброго дня, розкажіть детальніше як грамотно та безнаслідково формувати такі ПН. Колись то була ПН з однією стрічкою "Товар в асортименті" , а тепер 600 найменувань. Не підлягає наданню отримувачу" проставляю причину 11 - "Виписана за щоденними підсумками операцій" . Допоможіть, хто має знання та досвід, бо все - жодної здорової думки, тільки про звільнення....
Quote
Nataliya-
Quote
happy_fialka
Доброго дня!

Реалізація здійснюється ч/з декілька РРО. Товар підакцизний (алкоголь, тютюн).

Чи можу я виписувати одну загальну податкову накладну за день.
Чи потрібно при цьому ставити галочку в лівому верхньому кутку ПН "Зведена ПН" , "Не підлягає наданню отримувачу" причина 11 "Складена за щоденними підсумками"???

Чи "Зведена ПН" галочку не ставимо, а лише "Не підлягає наданню отримувачу" причина 02 "Складена на постачання неплатнику податків?" ???
Що до кодів УКТ ЗЕД, весь товар підакцизний. Товар групую по кодах УКТ ЗЕД. Відповідно номенклатура = "Товар в асортименті" , код УКТ ЗЕД - заповнюю, одиниці вимірювання і код - заповнюю, кількість = 1, ціна = загальна сума без ПДВ по цьому коду УКТ ЗЕД за день.

Дякую!

Доброго дня, розкажіть детальніше як грамотно та безнаслідково формувати такі ПН. Колись то була ПН з однією стрічкою "Товар в асортименті" , а тепер 600 найменувань. Не підлягає наданню отримувачу" проставляю причину 11 - "Виписана за щоденними підсумками операцій" . Допоможіть, хто має знання та досвід, бо все - жодної здорової думки, тільки про звільнення....

Ви неодинокі, в своїх думках про звільнення. confused smiley Що до даної ситуації. Мені здається, якщо процес реалізації товарів не автоматизований, то виписувати в такій ситуації ПН без ппомилок, згідно вимог законодавства, це нереально, скоріше маразматично. хіба що сидіти зранку до вечора, і займатися цим. Можли в когось інші думки. Подільться будь-ласка, буду вдячна дуже.

І в дадаток. Я так розумію, до кінця 2017року, якщо виписувати ПН на кінцевого сроживача і при цьому не дотримуватися вимог податкового законодавства, тобто писати як раніше товари в асортименті. Штрафна санкція світить за недотримання норм податкового законодавства, від 5 до 10 НМДГ. Чи япомиляюся???
Quote
Nataliya-
Quote
happy_fialka
Доброго дня!

Реалізація здійснюється ч/з декілька РРО. Товар підакцизний (алкоголь, тютюн).

Чи можу я виписувати одну загальну податкову накладну за день.
Чи потрібно при цьому ставити галочку в лівому верхньому кутку ПН "Зведена ПН" , "Не підлягає наданню отримувачу" причина 11 "Складена за щоденними підсумками"???

Чи "Зведена ПН" галочку не ставимо, а лише "Не підлягає наданню отримувачу" причина 02 "Складена на постачання неплатнику податків?" ???
Що до кодів УКТ ЗЕД, весь товар підакцизний. Товар групую по кодах УКТ ЗЕД. Відповідно номенклатура = "Товар в асортименті" , код УКТ ЗЕД - заповнюю, одиниці вимірювання і код - заповнюю, кількість = 1, ціна = загальна сума без ПДВ по цьому коду УКТ ЗЕД за день.

Дякую!

Доброго дня, розкажіть детальніше як грамотно та безнаслідково формувати такі ПН. Колись то була ПН з однією стрічкою "Товар в асортименті" , а тепер 600 найменувань. Не підлягає наданню отримувачу" проставляю причину 11 - "Виписана за щоденними підсумками операцій" . Допоможіть, хто має знання та досвід, бо все - жодної здорової думки, тільки про звільнення....

Ви неодинокі, в своїх думках про звільнення. confused smiley Що до даної ситуації. Мені здається, якщо процес реалізації товарів не автоматизований, то виписувати в такій ситуації ПН без ппомилок, згідно вимог законодавства, це нереально, скоріше маразматично. хіба що сидіти зранку до вечора, і займатися цим. Можли в когось інші думки. Подільться будь-ласка, буду вдячна дуже.

І в дадаток. Я так розумію, до кінця 2017року, якщо виписувати ПН на кінцевого сроживача і при цьому не дотримуватися вимог податкового законодавства, тобто писати як раніше товари в асортименті. Штрафна санкція світить за недотримання норм податкового законодавства, від 5 до 10 НМДГ. Чи я помиляюся???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 28 з 40    Сторінки: ПершаПопередні2324252627282930313233НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000497