Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Код УКТЗЕД во всех налоговых накладных с 2017г.

Відправлено користувачем ru5 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 38 з 40    Сторінки: ПершаПопередні3031323334353637383940Наступна
Підскажіть питаннячко?
Постачальник зареєстрував податкову з 10-тизначним кодом.
Чи можу я далі, при реалізації, в податковій на цей же товар проставляти 4-значний код?
Дякую.
Quote
tan4ikk
Підскажіть питаннячко?
Постачальник зареєстрував податкову з 10-тизначним кодом.
Чи можу я далі, при реалізації, в податковій на цей же товар проставляти 4-значний код?
Дякую.

Я б не ризикувала - можете потрапить під блокування tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
подскажите пожалуйста

если товар импортный , крестик нужно проставлять "ознака импорту" по всей цепочке ? правильно?

например Компания А импортер, продает уже на территории Украины компании Б с "ознака импорту" , дальше компания Б перодает компании В так же с "ознака импорту" и т. д. до бесконечности ?


По всьому ланцюжку треба, товар же від того шо
куплений вже в Україні не стає неімпортним tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Девочки, у кого-то есть номенклатура - монтажний комплект. Какой код уктзед?
надо глубже копать, монтаж чего будет ? у меня есть монтаж рекламных вывесок, а может быть монтаж газооборудования и коды будут разные....
Підкажіть будь-ласка як визначити код послуги ( виготовлення металопрофілю)
Quote
Olga19
Підкажіть будь-ласка як визначити код послуги ( виготовлення металопрофілю)
открыть классификатор и найти код, который будет соответствовать вашим работам (услугам).
Форумчане, хелп. Совсем заработалась,и вот прозрела.
Регистрирую НН с КВЕДом, который у нас в статистике не прописан, искала подходящий по смыслу в том хаосе,когда ввели обязательную регистрацию с кодами, и только заметила. Это услуги. Пока в панике,как исправлять. Добавлять новые КВЕДы в статистике? Мои действия
Quote
sim
Форумчане, хелп. Совсем заработалась,и вот прозрела.
Регистрирую НН с КВЕДом, который у нас в статистике не прописан, искала подходящий по смыслу в том хаосе,когда ввели обязательную регистрацию с кодами, и только заметила. Это услуги. Пока в панике,как исправлять. Добавлять новые КВЕДы в статистике? Мои действия

Статистична довідка вже давно відмінена, якшо у вас
в статуті прописано такий вид діяльності і він не заборонений,
то пишіть собі спокійно - тут головне на блокування не нарвацця drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
КВЕДы статистики к кодам в НН не имеют никакого отношения.
Господи, спасибо вам огромное,а то чуть не поседела.Что за работа.........
Добрий день.
Підкажіть будь ласка, який має бути код послуги, якщо:
Ми с/г підприємст, газове підприємство демонтажує труби на наших полях чим завдало нам збитки. Ці збитки газовиками відшкодовано - тепер маємо зареєструвати Пн - проставляю код 01.11 (наш основний вид діяльності). ПН відхиляють у реєстрації - "Код послуги згідно з ДКПП зазначений у податковій накладній (01.11) не відповідає Державному класифікатору продукції та послуг".
Який має бути код?

Буду дуже вдячна за підказку!!!!!
а хіба збитки це послуга?
А як по іншому це відобразити у ПН?
дивлячись що вони пошкодили


Суть операції з відшкодування завданої шкоди у зв'язку з недобросовісним виконанням зобов'язань полягає в тому, що винна особа відшкодовує вартість (або часткове зменшення вартості) пошкодженого товару. Щоб підпасти під визначення бази оподаткування ПДВ, така операція повинна мати ознаки постачання товарів — пп. 14.1.191 ПКУ (робіт, послуг — пп. 14.1.185 ПКУ).
Відповідно до пунктів ПК воно не є ні товаром, а ні послугою але кошти зайшли і такі моменти відображаються з ПДВ,
Код який мені назвали я не находжу ні у довіднику ДКПП. На даний момент розгублена - не знаю що робити.
якщо не є ні товаром , ані послугою, то не є об"єктом обкладання ПДВ
Виручайте. Реєструєм ПН тільки за підсумками щод.операцій (аптека, ФОП). Технічної можливості немає групувати УКТЗЕД. Тому, поки штрафи за коди не передбачені - показую однією стрічкою сумму за день через Медок. Як бути з січня 2018 року? Ми ледве виживаємо. Купувати 1С, касовий апарат з синхронізацією чи наймати бухгалтера не має сенсу-простіше закритись і втратити бізнес. Яка передбачена відповідальність, якщо я і надалі буду продовжувати все "лупити" в один код і однією стрічкою? Можливо хтось стикався з цим, як вийти з цієї ситуації, щоб із-за цих кодів не втрачати бізнес?
Quote
Шустрик
Ну якшо розрахунок з казначейства, то ПН по оплаті
заборгованості - чи шо саме вас цікавить?!?!?!
Шустрік, подскажите, пожалуйста.
Действует ли кассовый метод для НДС при выполнении работ для бюджетников для любых работ?
Устроилась на новую работу. Предыдущий бухгалтер выписывала нал.накл. датой подписания заказчиком акта КБ-2.
Это правильно?
Quote
a2008
Quote
Шустрик
Ну якшо розрахунок з казначейства, то ПН по оплаті
заборгованості - чи шо саме вас цікавить?!?!?!
Шустрік, подскажите, пожалуйста.
Действует ли кассовый метод для НДС при выполнении работ для бюджетников для любых работ?
Устроилась на новую работу. Предыдущий бухгалтер выписывала нал.накл. датой подписания заказчиком акта КБ-2.
Это правильно?

Ну треба розбиратись - я ж не ваш предидущій бухгалтер,
може вона й мала рацію confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А Вы случайно не знаете, по зачисления из Казначейства действует кассовый метод или есть варианты?
Quote
a2008
А Вы случайно не знаете, по зачисления из Казначейства
действует кассовый метод или есть варианты?

Після останніх змін чітко не знаю - треба розбирацця...
В мене такого нема т-т-т, тому і не скажу drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день.
Скажіть будь-ласка який код послуги потрібно поставити: у нас з підприємство заключено Договір про сільний обробіток землі. Щороку вони перераховують нам енну суму з ПДВ. От і думаю, куди включити цей спільний обробіток: можна його вважати орендою, чи що це взагалі таке?
Quote
Viva_tvt
Колеги, так а яка вірогідність, що з 2018 року внесуть зміни до УКТ ЗЕД???
Как в анекдоте про блондинку и динозавра, 50/50 - либо внесут либо нет.
Девочки помогите пожалуйста определить коды на монтажные материалы для монтажа системы вентилирования :
-Повітропровід з оцинкованої сталі
-Зонт кухонний купольний
-Провід ПВС
Материалы купили у ФОПа не плательщика НДС.
Quote
190658
Девочки помогите пожалуйста определить коды на монтажные материалы для монтажа системы вентилирования :
-Повітропровід з оцинкованої сталі
-Зонт кухонний купольний
-Провід ПВС
Материалы купили у ФОПа не плательщика НДС.

А Вы их что , собираетесь отдельно перепродавать? Если нет- Вы просто их включаете в материальную составляющих работ, то в НН только код ДКПП по названию Ваших работ. Материалы Вы отдельно от работ не продаете?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 38 з 40    Сторінки: ПершаПопередні3031323334353637383940Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057599999999997