Бессмертный рассказал о разногласиях между Офисом президента и СНБО США выдали ордер на арест иранского нефтяного супертанкера Аномальный ливень в Стамбуле: затопленный Гранд-базар эвакуировали Синоптики рассказали, когда потеплеет В Финляндии раскрыли крупнейшее в истории отмывание денег россиян На канале "Украина" раскрыли секреты сотрудничества с партнёрами из Латвии Как чистить артишоки В Украине потеплеет Почему нужно есть артишоки, чем они полезны Антимонопольный комитет "взялся" за цены на уголь для ТЭС и ТЭЦ
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Код УКТЗЕД во всех налоговых накладных с 2017г.

Відправлено користувачем ru5 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 40    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
Мы наверное будем писать, поэтому если получим ответ расскажуsmiling smiley Какой-то код я ж должна ставить на недвижимость, а его нет
Добрый день!!! Подскажите если по невнимательности указан не верный код УКТЗЕД нужно ли выписывать РК на верный код??? Спасибо!
Quote
marisabel_dnepr
Добрый день!!! Подскажите если по невнимательности указан не верный код УКТЗЕД нужно ли выписывать РК на верный код??? Спасибо!
да


Quote
alesy
Мы наверное будем писать, поэтому если получим ответ расскажуsmiling smiley Какой-то код я ж должна ставить на недвижимость, а его нет
ждем от Вас рассказа.
Лист ДФС України від 20.01.2017 № 1312/7/99-99-15-03-02-17 "Про особливості складання податкових накладних, починаючи з 1 січня 2017 року"
24.01.2017

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.01.2017 № 1312/7/99-99-15-03-02-17


Головні управління ДФС в областях,

м. Києві, Офіс великих платників

податків ДФС



Про особливості складання податкових накладних, починаючи з 1 січня 2017 року

Державна фіскальна служба України у зв’язку із набранням чинності з 1 січня 2017 року Закону України № 1797-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" (далі – Закон № 1797) повідомляє.

Законом № 1797 підпункт "і" пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) викладено в новій редакції, відповідно до якої з 1 січня 2017 року при складанні податкової накладної запроваджується заповнення коду товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

При цьому платники податків мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду. У разі здійснення платниками податків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається в податковій накладній повністю.

Зміни щодо складання податкових накладних, запроваджені Законом № 1797 в частині зазначення в податковій накладній коду товару згідно з УКТ ЗЕД, застосовуються до податкових накладних, дата складання яких припадає на період з 1 січня 2017 року.

До внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код товару згідно з УКТ ЗЕД слід зазначати в графі 3 табличної частини податкової накладної.

Оскільки діюча форма податкової накладної не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, до внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код послуги тимчасово не зазначається.

Відсутність коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної.

Тобто, при здійсненні платниками податку, починаючи з 1 січня 2017 року операцій з постачання товарів у податковій накладній в обов’язковому порядку зазначається код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних і імпортних товарів – 10 знаків, для інших товарів – не менше 4 знаків). При цьому код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається на всіх етапах постачання товарів від виробника чи імпортера до кінцевого споживача та незалежно від дати придбання чи виготовлення такого товару (до 1 січня 2017 року чи після цієї дати).

Вищезазначені зміни стосуються також і розрахунків коригування до податкових накладних, які складаються з 1 січня 2017 року, незалежно від дати складання податкових накладних (до 1 січня 2017 року чи після цієї дати), до яких складаються такі розрахунки коригування.

В той же час у разі складання податкових накладних не за операціями з постачання товарів/послуг, а з метою нарахування податкових зобов’язань відповідно до пункту 198.5 статті 198 Кодексу та/або статті 199 Кодексу (за товарами/послугами, необоротними активами, під час придбання або виготовлення яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для використання чи починають використовуватися в неоподатковуваних операціях), код товару згідно з УКТ ЗЕД, а для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, не зазначаються.

Головним управлінням ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС довести зазначений лист до відома платників податку і підпорядкованих підрозділів та забезпечити його врахування під час прийняття звітності, при проведенні контрольно-перевірочної роботи та апеляційних процедур.



В.о. заступника Голови


М.В. Продан
Вищезазначеним листом керується ДФС. Поки що.
Подскажите как ставить код Если продается компелт "Шапка та шалик"? Шапка код 6505 , а шалик 6117
только сегодня думала про общепит, в связи с тем, что мы покупаем обеды и иногда реализауем их нашим подрядчикам, которые что-то на заводе делают и им негде обедать
так и написано в накладной: "Обед" - 300 порций
я вот представила себе, что брокер затамаживает в ГТД обед
убиццаапстену
недвижимость из той же серии


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
відгукніться ,хто складає пн за щоденнними підсумками,код 11,є можливість складати її 1 на місяць в останній день згідно п.201.4 ПКУ та реєструвати до 15.02?раніше реєструвала за кожен день, ліміт і таке інше,зараз з кодами раму не зведу,а вже за перші числа треба щось малювати,в мене і акциз і укр.товари.
Quote
Р.В.
только сегодня думала про общепит, в связи с тем, что мы покупаем обеды и иногда реализауем их нашим подрядчикам, которые что-то на заводе делают и им негде обедать
так и написано в накладной: "Обед" - 300 порций
я вот представила себе, что брокер затамаживает в ГТД обед
убиццаапстену
недвижимость из той же серии
Васька, че ты паришься, спишешь у поставщика, ты ж не первая в этой цепочке....
Quote
2008nata
відгукніться ,хто складає пн за щоденнними підсумками,код 11,є можливість складати її 1 на місяць в останній день згідно п.201.4 ПКУ та реєструвати до 15.02?раніше реєструвала за кожен день, ліміт і таке інше,зараз з кодами раму не зведу,а вже за перші числа треба щось малювати,в мене і акциз і укр.товари.
Регистрируйте пока без кодов, они ж на неплательщика, штрафов за коды пока нет, НК никому не нужен.
Лист ДФС України № 1312/7/99-99-15-03-02-17 від 20.01.2017 року.


➡ Коди послуг в ПН – не ставимо до нової форми.
➡ Коди товару зазначаємо в гр.3 ПН.
➡ Складання ПН по п.198.5 - код товару згідно з УКТ ЗЕД і код послуг не вказується.
Лист ДФС України № 1312/7/99-99-15-03-02-17 від 20.01.2017 року.

Девочки и мальчики, а как вы в 8-ке в налоговой ставите 4 цифры? ручками в налоговой исправляете?
И все же подскажите, какой код выбирать при продаже комплекта "Шапка и шарф" ? На Дт Кт была консультация, что ставить нужно коды двух позиций и шапки и шарфика, но в реале в медке в налоговой не пропускает (пробовала писать с запятой).
Quote
milahlar
И все же подскажите, какой код выбирать при продаже комплекта "Шапка и шарф" ? На Дт Кт была консультация, что ставить нужно коды двух позиций и шапки и шарфика, но в реале в медке в налоговой не пропускает (пробовала писать с запятой).
не чудите с запятой, для двух кодов нужны две строчки в НН - 1. шапка, 2. шарф
Quote
Masika_L
Девочки и мальчики, а как вы в 8-ке в налоговой ставите 4 цифры? ручками в налоговой исправляете?
тут два варианта, даже три
1. забить код в карточке - тогда будет вытягивать автоматом
2. просто сразу руцями набивать 4-ре цифры
3. создавать свой "убогий" 4-х цыфренный классификатор и выбирать из него код.
Первый отпадает. У меня не пропускает 8-ка 4ре цифры в справочнике, матерится.
Печально
Quote
Masika_L
Первый отпадает. У меня не пропускает 8-ка 4ре цифры в справочнике, матерится.
Печально
а если 1С-ника подключить ?
Будем подключать. Ассортимент большой, руками исправлять - не вариант. Думала, может какие-то галочки снять -поставить можно, но увы.
Ну может у кого -то тоже такая ситуация с комплектами, как правильно ставить код в НН?
А с 4-мя знаками укр. товары в Медке кто-то уже регистрирует?
пробую аренду зарегистрировать с кодом 6820, а оно не регистрирует.
кто-то писал что уже зарегистрировал аренду, что указывали?
Quote
filipina
А с 4-мя знаками укр. товары в Медке кто-то уже регистрирует?

Я попыталась- не зарегестрировало.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
пробую аренду зарегистрировать с кодом 6820, а оно не регистрирует.
кто-то писал что уже зарегистрировал аренду, что указывали?

почитайте ветку, письмо налоговой по этому вопросу разместили точно не менее 3-х раз

Девочки, товары с 4-мя цифрами регистрируются без вопросов, ищите проблему в другом.
Quote
Klubnika
Quote
filipina
А с 4-мя знаками укр. товары в Медке кто-то уже регистрирует?

Я попыталась- не зарегестрировало.
Звонила только что в Медок, ждут-с разъяснений... и не знают как скоро дождутся.) Буду регистрировать с полным кодом, письмо ж не закон, пока в него не внесли изменения...
Quote
filipina
Quote
Klubnika
Quote
filipina
А с 4-мя знаками укр. товары в Медке кто-то уже регистрирует?

Я попыталась- не зарегестрировало.
Звонила только что в Медок, ждут-с разъяснений... и не знают как скоро дождутся.) Буду регистрировать с полным кодом, письмо ж не закон, пока в него не внесли изменения...
так они признали, что это их медок не регит с 4-мя цифрами ? опять впереди планеты всей....
Quote
TamiA
Quote
filipina
Quote
Klubnika
Quote
filipina
А с 4-мя знаками укр. товары в Медке кто-то уже регистрирует?

Я попыталась- не зарегестрировало.
Звонила только что в Медок, ждут-с разъяснений... и не знают как скоро дождутся.) Буду регистрировать с полным кодом, письмо ж не закон, пока в него не внесли изменения...
так они признали, что это их медок не регит с 4-мя цифрами ? опять впереди планеты всей....
Да, сказали, что пока ничего не могут сделать...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 40    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00073099999999998