Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Код УКТЗЕД во всех налоговых накладных с 2017г.

Відправлено користувачем ru5 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 40    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
За прийнятими змінами код УКТ ЗЕД у податковій накладній буде вказуватися не лише при постачанні підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, але й при здійсненні будь-яких оподаткованих ПДВ операціях. Проте, до 31 грудня 2017 року не будуть застосовуватись штрафні санкції, передбачені пунктом 120-1.3 статті 120-1 ПК, за помилки, допущені у податковій накладній під час зазначення коду товару згідно з УКТЗЕД та/або коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

Теперь нужно будет указывать во всех налоговых накладных код УКТ ЗЕД, и при поставке товаров и при поставке услуг.

____________________
Также см. еще темы по кодам:

[club.dtkt.com.ua]

Код УКТЗЕД при продаже продукции собственного производства
[club.dtkt.com.ua]



Редаговано разів: 1. Востаннє 17/01/2017 09:36 користувачем Монна Нонна.
Quote
ru5
За прийнятими змінами код УКТ ЗЕД у податковій накладній буде вказуватися не лише при постачанні підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, але й при здійсненні будь-яких оподаткованих ПДВ операціях. Проте, до 31 грудня 2017 року не будуть застосовуватись штрафні санкції, передбачені пунктом 120-1.3 статті 120-1 ПК, за помилки, допущені у податковій накладній під час зазначення коду товару згідно з УКТЗЕД та/або коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

Теперь нужно будет указывать во всех налоговых накладных код УКТ ЗЕД, и при поставке товаров и при поставке услуг.



Редаговано разів: 1. Востаннє 15/08/2017 09:10 користувачем DK-admin.


Сейчас если товар (услуга, продукция) украинского производства то УКТ ЗЕД не указывается. Если вы торгуете хлебом то до этого УКТ ЗЕД не указывали в налоговой накладной.
Quote
Oxi
а зараз не так?
ну так только импорт... а тут хотят все-все...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Oxi
а зараз не так?
ну так только импорт... а тут хотят все-все...

Тіпа борьба з контрабасом і сєрими схемами cool smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А эти коды уже где-то есть ? Или их еще будут придумывать ?


Иногда, какими-то странными путями, в жизни всё налаживается само собой.
услуги в соответствии с "Державним класифікатором продукції та послуг"

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Oxi
а зараз не так?
ну так только импорт... а тут хотят все-все...

аааа, бо я вже не розумію , що вони хочуть тими нововведеннями сказати
с услугами вроде понятно по классификатору, а товары украинского производства?
А як буде з підсумковими ПН за день? Зараз це "товари/послуги в асортименті" код УКТЗЕД не вказується. По цим ПН щось відомо?
Эти коды определяем самостоятельно по классификатору (без бутылки не разберешься) или в ТПП, как при экспорте-импорте?
подскажите может у кого есть код о"Аренда помещения складского и офисного"
Для товаров — ориентируемся на УКТ ВЭД ( Закон Украины «О Таможенном тарифе Украины» от 19.09.2013 г. № 584-VII). Для услуг — код берем из Классификатора ДК 016:2010. Важно! Классификатор ДК 016:2010, несмотря на то, что он содержит не только коды услуг, но и коды продукции, НЕ следует использовать для определения кодов УКТ ВЭД по товарам.
Код УКТ ВЭД по товарам проставляем в гр. 3 налоговой накладной (гр. 4 расчета корректировки). Очевидно, что в этой же графе должен указываться и код услуг согласно Классификатору ДК 016:2010.



Редаговано разів: 1. Востаннє 15/08/2017 09:11 користувачем DK-admin.
Доброго дня, шановні колеги, у мене вихідні ПН в основному лише підсумкові за день. Всю дорогу виписувала з номенклатурою "товари в асортименті" на суму. А тепер сиджу в шоці... Ну немає абсолютно ніякого бажання вбивати в ПН вручну всю номенклатуру проданого товару і вишукувати коди .... Пишуть, що штрафувати в цьому році не будуть за неправильність кодів.

Хто реєстрував вихідні ПН за січень без коду УКТ ЗЕД? Реєстр пропускає? Чи навіть не рипатись???
ну то раз пропускає, і без штрафів... буду поки реєструвати "товари в асортименті"...
Податкове зобов'язання ж не знімуть? І Податковий кредит нікому не треба...
Quote
Vitohka
ну то раз пропускає, і без штрафів... буду поки реєструвати "товари в асортименті"...
Податкове зобов'язання ж не знімуть? І Податковий кредит нікому не треба...
да, себе можно, штрафов нет по ошибкам в коде до конца 2017

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
штрафов то нет, но уже правильно кто-то писал - снимут кредит...
мне вот Укрзалізниця прислала без кода налоговую на услуги (грн. код 2454), и что я им сделаю...
Quote
Elena111
штрафов то нет, но уже правильно кто-то писал - снимут кредит...
мне вот Укрзалізниця прислала без кода налоговую на услуги (грн. код 2454), и что я им сделаю...
услуги, полбеды, там по товарам критично

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Мне орендодатель тоже прислал без кодов. Вот думаю... если я не признаю ему нн в Медке (зарегистрированную), то ему от этого ничего не будет? А как ещё влиять? Только личным разговором? sad smiley
Quote
Ляля - Оля
Quote
Elena111
штрафов то нет, но уже правильно кто-то писал - снимут кредит...
мне вот Укрзалізниця прислала без кода налоговую на услуги (грн. код 2454), и что я им сделаю...
услуги, полбеды, там по товарам критично

Эпицентр во всю регит НН, обещает потом сделать корректировки, но я даже не сомневаюсь, что обманут.
На 1 січня є залишок укр. товару. Це що самостійно визначати їх Код УКТ ЗЕД в чотирьох цифрах ? Ци може старий укр.товар без кодів, а новий прихід від постачальників з кодами вже вказувати ?
рассмешили.....вспомнила как делали переучет при введении ндса.....
Quote
Цветик
Мне орендодатель тоже прислал без кодов. Вот думаю... если я не признаю ему нн в Медке (зарегистрированную), то ему от этого ничего не будет? А как ещё влиять? Только личным разговором? sad smiley

ну, можете ще скаргу написати... Або налякати, що напишете...

А чому по товарах критично, а по послугах - ні? Ніби ж там без різниці, код УКТ ЗЕД обов'язковий реквізит для всієї номенклатури...
Quote
anjellicca
На 1 січня є залишок укр. товару. Це що самостійно визначати їх Код УКТ ЗЕД в чотирьох цифрах ? Ци може старий укр.товар без кодів, а новий прихід від постачальників з кодами вже вказувати ?

дзвонила в податкову з таким же питанням - ніхто нічого не знає. Радує те, що штрафів за неправильний код до кінця року не буде.

Тільки цікаво - а для покупця ПН з неправильним кодом якось вплине на податковий кредит?
почта прислала налоговую без кода
Quote
TamiA
Quote
Ляля - Оля
Quote
Elena111
штрафов то нет, но уже правильно кто-то писал - снимут кредит...
мне вот Укрзалізниця прислала без кода налоговую на услуги (грн. код 2454), и что я им сделаю...
услуги, полбеды, там по товарам критично

Эпицентр во всю регит НН, обещает потом сделать корректировки, но я даже не сомневаюсь, что обманут.

ага мне тоже вот пришли без кодов...думаю о кредите можно забыть....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 40    Сторінки: 1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053599999999998