Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Відправлено користувачем Helen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 8    Сторінки: 12345678Наступна
27.12.16 приказ о приеме на работу с 02.01.17. Иванова ИИ
28.12.16 отправила "Повідомлення про прийняття працівника на роботу" з 02.01.17 р
29.12.16 Иванов позвонил, сказал, что нашел другую работу.

Вот сижу и думаю, что дальше делать.
- уволить его 02.01.17 и начислить ЗП за 1 день.
- проигнорировать факт отправки Уведомления. В звите по ЕСВ мы еще раз дублируем принятых.
- еще на бланке "Повідомлення про прийняття працівника на роботу" есть окошко "скасовуюча"
Есть ли где то инструкция как эта скасовуюча заполняется.
Может кто сталкивался.
Спасибо.
я бы продублировала отчетную, а в окошке "скасовуюча" поставила птицу.
Тут еще прикол такой, что я не одного Иванова ИИ приняла, а сразу шесть человек.
Так вот пятерых скасовувать не нужно.
Только одного скасувать.


Вот, может заполнить одну строку, только на Иванова и поставить галку в окошке "скасовуюча" ?
Наверное так правильно?
TamiA, спасибо за совет.
Вы реально помогли. )))
Нигде нет инструкции к той скасовуючей. А ситуации такие описываются часто
у мене була така ситуація. Вирішили взагалі дуже цікаво. Тільки у мене один праівник відмовився прийти, зате прийшов другий. Так я прямо в податковій поміняла своє повідомлення. Мені в ручному режимі змінили одне прівище на інше. Без ніяких скасуючих...
Наші хакери в податковій, оказується. можуть все...
Допоможіть шановні коллеги! В липні 2016 року, при прийняті працівника на роботу , до ДФС помилково було відправлено повідомлення про прийняття працівника на роботу з позначкою у графі 2 -тип «скасовуюче», замість типу «початкове». (Скопіювала випадково) ДФС прийняла це повідомлення, без зауважень, як звітну, тому і не звернула увагу , на те , що галочка випадково стоїть не в тій графі. Працівник був прийнятий на роботу у встановленому законодавством порядку, трудова книжка була оформлена, в ЄСВ та 1ДФ все вказувалось, (дата прийняття на роботу працівника) Помилка у подомленні була виявлена тільки сьогодні , в січні 2017 року. ДФС рекомендує подати новий звіт , але вже січнем 2017 року, та написали листа про скасування звіту за липень 2016 року., тобто розглядає тяк помилку в звіті . Але , як мінсоцполітики буде розглядати як помилку, чи як не поданий звіт зовсім?
тоже ситуация присутствует, как у amikta, пока думаю, что делать, постою, послушаю (в налоговую пока не ходила на консультацию, не до того)
Я в ДФС проконсультувалась, вони за ці звіти ніяк не відповідають , та ніяких санкцій не приймають,все залежить від мінсоцполітики. Вони лише в мін.праці надсилають відповіді на їх запити ( при перевірці підприємств) але вони, від мене запросили офіційний лист від мого підприємсва, на що я не зважилась, хочу виправити поки що анонімно, доки не отримаю відповідь про відповідальність...
А що робити юр особі яка ще не зареєстрована? Як повідомити податкову до почаку роботи директора? Наказ видати не можна, коду ЄДРПОУ немає ? eye popping smiley Чи директора призначати після реєстраціі?
можливао в протоколі про створення прописати що директор буде з іншої дати? confused smileyspinning smiley sticking its tongue out
Quote
Lyudmila_
А що робити юр особі яка ще не зареєстрована? Як повідомити податкову до почаку роботи директора? Наказ видати не можна, коду ЄДРПОУ немає ? eye popping smiley Чи директора призначати після реєстраціі?
Было письмо ГФС, поищите, где написано, что в этом случае уведомление подписывается тем человеком, на которого эти полномочия возложены уставом. Получается, что уведомление диром подается "сам на себя".
Понятно, что "сам на себя"
По датам не понятно.
Регистрация сегодня, директор назначен сегодня, значит повидомлення должно было быть вчера.
А вчера предприятия ещё не было. (код, печать и пр.)

Где-то я встречала, что директор хоть и становится директором по Протоколу собрания учредителей.
Но приступает он к своим обязанностей по приказу на себя.
Т.е. Если регистрация ООО сегодня, директор по протоколу сегодня, должен появиться приказ "приказываю приступить к исполнению обязанностей с 15 января 2017 года"
Ну, и повидомлення 14 января.
Так все складывается. Вроде.
Ну что вы сочиняете??? Какое вчера?
Уведомление должно быть не позже даты, в которую работник приступил к работе. Т.е. если директор с 15 января, то уведомление спокойно подается вручную в течение 15 числа - и нет проблемы, считается поданным вовремя.
Не городите огородов там, где их нет!

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Helen, спасибо thumbs up Я с Вами согласна. Чтоб перестраховатся укажу в протоколе что он вступает в должность с 20-го, а регистратору понесу доки 15-го, тогда точно все успею. Главное чтоб регистратор принял winking smiley
Quote
Котег :-)
Нигде нет инструкции к той скасовуючей. А ситуации такие описываются часто

почему нет? В интернете консультации были. Сам когдато так попал. В итоге "скасовуюча" на одного сотрудника была
а что касается консультаций в интернете, то надо читать первоисточник. а первоисточника относительно скасовуючей формы нет.
Добрый день! Скажите пожалуйста, нужно ли мне подавать Повідмлення про прийняття працівника на роботу, если я работаю в ЧП сельхозпредприятие ,мы юр.лицо ? Я же сдаю каждый месяц отчет ЭСВ и покзываю в дод5 принятых?
Добрий вечір.

А в мене питання, подавали повідомлення на 7 чоловік, у двох зробили помилки, скасовуюче робити лише з двума помилковими працівниками, чи повністю всіх вказувати і подавати відповідно?
Думаю, скасовуючу на двоих.
Затем новую на єтих двоих
ок дякую. спробую, а потім відпишусь, як в податковій відреагувалиwinking smiley
Помогите, пожалуйста, разобраться с подачей "Повідомлення про прийняття працівника на роботу". Сотрудник работает на предприятии на должности исполнительного директора (основное место работы). На основании протокола собрания учредителей его назначают директором. В такой ситуации делаем приказ о переводе на другую должность или для назначения директора предусмотрена друга процедура? Нужно ли подавать уведомление?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 8    Сторінки: 12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052999999999992