Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Відправлено користувачем Helen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
для загального, я здала скасовуючу лише з тими, що помилкові і подала початкову на них. а в податковій все прийняли і сказали, що не знають як правильно drinking smiley
Прочитала тему и вот вопросы.
Увольняем директора.
1.Повидомлення подписывает новый дир сам на себя?
2. Между датой Протокола и Приказом о приеме может быть разница в днях.Тоесть, приказ можно создать позже, чем будет написано в Протоколе?
3. Можно ли Повидомлення отнести в бумажном виде?

Буду очень благодарна за ответ.
И еще вопрос.
Если новый дир приступает к работе, скажем, завтра.То может ли он подписывать Повидомлення сегодня(как дир)?


Не может. Пусть старый дир повидомлення подпишет, он же сегодня еще работает.
Quote
Blick
Не может. Пусть старый дир повидомлення подпишет, он же сегодня еще работает.

Тоесть ,лучше день в день?Если новый дир подписывает...
Старый со скандалом уходит.Сами понимаете, какое тут повидомлення(((
Quote
amikta
Допоможіть шановні коллеги! В липні 2016 року, при прийняті працівника на роботу , до ДФС помилково було відправлено повідомлення про прийняття працівника на роботу з позначкою у графі 2 -тип «скасовуюче», замість типу «початкове». (Скопіювала випадково) ДФС прийняла це повідомлення, без зауважень, як звітну, тому і не звернула увагу , на те , що галочка випадково стоїть не в тій графі. Працівник був прийнятий на роботу у встановленому законодавством порядку, трудова книжка була оформлена, в ЄСВ та 1ДФ все вказувалось, (дата прийняття на роботу працівника) Помилка у подомленні була виявлена тільки сьогодні , в січні 2017 року. ДФС рекомендує подати новий звіт , але вже січнем 2017 року, та написали листа про скасування звіту за липень 2016 року., тобто розглядає тяк помилку в звіті . Але , як мінсоцполітики буде розглядати як помилку, чи як не поданий звіт зовсім?

Доброго дня. Підкажіть,будь ласка, як вирішили ситуацію? Самі шукаємо вихід
Доброго дня!
Скажіть,будь ласка,щось заплуталася)коли все ж правильно відправляти в податкову повідомлення про прийняття працівника на роботу 30.01.17 чи 31.01.17р..Якщо наказ від 30.01.17р.Приступити до роботи має 01.02.17р.?Дякую
не важно
оправьте сегодня, чтобы не нервничать


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Да все рано, лишь бы до доступа к работе.
подскажите пожалуйста сотрудник работал у меня на пол ставки а на другом предприятии на полную сейчас он там уволился и я переведу его на полную как поступить с уведомлением
Quote
galka125
подскажите пожалуйста сотрудник работал у меня на пол ставки а на другом предприятии на полную сейчас он там уволился и я переведу его на полную как поступить с уведомлением

Уведомление подается о приеме нового сотрудника.
Он у вас новый?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Если не было увольнения то не надо подавать
нет но подавала уведомление с категорией 2 тогда он был на пол ставки
якщо працівник приступає до роботи в день коли було відправлено повідомлення, це порушення????
Quote
amikta
Я в ДФС проконсультувалась, вони за ці звіти ніяк не відповідають , та ніяких санкцій не приймають,все залежить від мінсоцполітики. Вони лише в мін.праці надсилають відповіді на їх запити ( при перевірці підприємств) але вони, від мене запросили офіційний лист від мого підприємсва, на що я не зважилась, хочу виправити поки що анонімно, доки не отримаю відповідь про відповідальність...


та ж сама проблема. Підкажіть, будь ласка, чи надійшла Вам відповідь про відповідальність?
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как быть: В январе 2017 уведомила налоговую, что приняты два человека на работу, но один из них так и не вышел... Нужно было сразу отправить скасовуючу (указав человека, который передумал) или сейчас еще не поздно? Будут ли штрафные санкции?
Нету штрафной санкции тут. И порядок подачи этой скасовуючей нигде не прописан
Підкажіть будь ласка чого чекати.
у грудні подала повідомленні про прийняття, а тепер додивилась що нема квитанцій, є тільки повідомлення про відправку, статус звіту "в дорозі"....?
Подскажите, пожалуйста. Сотрудник он же директор числится по совместительству. С 01.04(или -03.04) он будет на основном месте работы на этой же фирме. Нужно делать уведомление в налоговую?
afocya, зайдіть в Електроний кабінет платників податків - Перегляд звітності та подивіться чи немає там квитанцій.
Quote
brazzaville
Katrin0515

[news.dtkt.ua]
Может я не так выразилась, сотрудник увольняется с основного места работы на другой фирме и там где он работает по совместительству он переводится на основное место работы. Об этом надо уведомлять налоговую?
а вы как будете переводом на основное оформлять или увольнение и приём?
Quote
Lin@
а вы как будете переводом на основное оформлять или увольнение и приём?
наверное увольнение и прием
Quote
Lin@
тогда нужно уведомлять
Будет одна строка просто? И там где категория поставить 1( с трудовой книжкой)?
Quote
Lin@
а вы как будете переводом на основное оформлять или увольнение и приём?
Я бі даже так сказала-увольнение со старой фирмы, а на другой фирме- перевод на основное место работы
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048100000000001