Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЗП 2017

Відправлено користувачем AnastasiaOlegovna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Re: ЗП 2017
Сотрудник был в отпуске за свой счет в январе, оклад по штатному 3300,00грн., ЕСВ начисляем от фактически отработанного времени? Он же работал не полный месяц.
Re: ЗП 2017
Числился полный месяц.
ЕСВ от минималки
Re: ЗП 2017
Quote
iau620618
Quote
vlasta
я зрозуміла так , що при повному робочому дні/місяці маленьку зар плату треба дотягувать до 3200,00 і всі податки платяться з 3200.
Пів ставки аналогічно буде 1600,00. 1/4 ставки - 800,00 ну і т.д. Тут можна використати соц.пільгу , ПДФО і ВЗ з факт. зар.плати але ЄСВ буде 704,00грн.

Очень боюсь, что не с факта, при полном отработаном времени [news.dtkt.ua]

"Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, власник або уповноважений ним орган проводить доплату до її рівня, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою зарплати.

Коли розмір заробітної плати у зв’язку з періодичністю виплати її складових є нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, проводиться доплата до її рівня."
Думаю, что ставить оклады ниже 3200,00 - не имеет смысла, при таком раскладе.

Что вы, коллеги, думаете по этому поводу?

Может быть и почасовая оплата труда. Тогда меньше 3200 запросто


Re: ЗП 2017
А кто-то уже выплачивал что-то? Увольняется сотрудник, зп повысила до 3500, и у меня выскочила индексация больше 100 грн. Это что? Перед этим зп поднималась в 11,2016
Re: ЗП 2017
Quote
sim
А кто-то уже выплачивал что-то? Увольняется сотрудник, зп повысила до 3500, и у меня выскочила индексация больше 100 грн. Это что? Перед этим зп поднималась в 11,2016

такого не может быть при базовом ноябрь 2016
Re: ЗП 2017
Quote
costa
Сотрудник был в отпуске за свой счет в январе, оклад по штатному 3300,00грн., ЕСВ начисляем от фактически отработанного времени? Он же работал не полный месяц.

Если работник находится в отпуске без сохранения заработной платы полный календарный месяц, ЕСВ не начисляется, поскольку отсутствует база начисления ЕСВ

но это статья за март 2016 года
Re: ЗП 2017
Але відпустка за свій рахунок на 31 кал.день то вже порушення трудового законодавства winking smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Re: ЗП 2017
Quote
sim
А кто-то уже выплачивал что-то? Увольняется сотрудник, зп повысила до 3500, и у меня выскочила индексация больше 100 грн. Это что? Перед этим зп поднималась в 11,2016

Я увольняла 10 го. Но меня больше теперь интересует вопрос с компенсацией. Я начислила из расчета 12 мес. прошлого года. А теперь так понимаю что нкжно было с 3200?
Re: ЗП 2017
Quote
Lina_Lina
Quote
sim
А кто-то уже выплачивал что-то? Увольняется сотрудник, зп повысила до 3500, и у меня выскочила индексация больше 100 грн. Это что? Перед этим зп поднималась в 11,2016

Я увольняла 10 го. Но меня больше теперь интересует вопрос с компенсацией. Я начислила из расчета 12 мес. прошлого года. А теперь так понимаю что нкжно было с 3200?
да нет,вы что, почему так? Ваш сотрудник еще не получал 3200, поэтому и компенсацию он получит по зп прошлого года.
Re: ЗП 2017
Quote
sim
Quote
Lina_Lina
Quote
sim
А кто-то уже выплачивал что-то? Увольняется сотрудник, зп повысила до 3500, и у меня выскочила индексация больше 100 грн. Это что? Перед этим зп поднималась в 11,2016

Я увольняла 10 го. Но меня больше теперь интересует вопрос с компенсацией. Я начислила из расчета 12 мес. прошлого года. А теперь так понимаю что нкжно было с 3200?
да нет,вы что, почему так? Ваш сотрудник еще не получал 3200, поэтому и компенсацию он получит по зп прошлого года.
Вчера где-то читала, не могу найти))), что отпускные в этом году начислять из расчета 3200.
Re: ЗП 2017
Quote
Lina_Lina
Quote
sim
Quote
Lina_Lina
Quote
sim
А кто-то уже выплачивал что-то? Увольняется сотрудник, зп повысила до 3500, и у меня выскочила индексация больше 100 грн. Это что? Перед этим зп поднималась в 11,2016

Я увольняла 10 го. Но меня больше теперь интересует вопрос с компенсацией. Я начислила из расчета 12 мес. прошлого года. А теперь так понимаю что нкжно было с 3200?
да нет,вы что, почему так? Ваш сотрудник еще не получал 3200, поэтому и компенсацию он получит по зп прошлого года.
Вчера где-то читала, не могу найти))), что отпускные в этом году начислять из расчета 3200.
да? буду искать
Re: ЗП 2017
Quote
Lina_Lina
Quote
sim
Quote
Lina_Lina
Quote
sim
А кто-то уже выплачивал что-то? Увольняется сотрудник, зп повысила до 3500, и у меня выскочила индексация больше 100 грн. Это что? Перед этим зп поднималась в 11,2016

Я увольняла 10 го. Но меня больше теперь интересует вопрос с компенсацией. Я начислила из расчета 12 мес. прошлого года. А теперь так понимаю что нкжно было с 3200?
да нет,вы что, почему так? Ваш сотрудник еще не получал 3200, поэтому и компенсацию он получит по зп прошлого года.
Вчера где-то читала, не могу найти))), что отпускные в этом году начислять из расчета 3200.
это может быть связано с коэффициентом при расчете среднего. Типа, подтянуть под оследний оклад.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ЗП 2017
Quote
Ляля - Оля
Quote
Lina_Lina
Quote
sim
Quote
Lina_Lina
Quote
sim
А кто-то уже выплачивал что-то? Увольняется сотрудник, зп повысила до 3500, и у меня выскочила индексация больше 100 грн. Это что? Перед этим зп поднималась в 11,2016

Я увольняла 10 го. Но меня больше теперь интересует вопрос с компенсацией. Я начислила из расчета 12 мес. прошлого года. А теперь так понимаю что нкжно было с 3200?
да нет,вы что, почему так? Ваш сотрудник еще не получал 3200, поэтому и компенсацию он получит по зп прошлого года.
Вчера где-то читала, не могу найти))), что отпускные в этом году начислять из расчета 3200.
это может быть связано с коэффициентом при расчете среднего. Типа, подтянуть под оследний оклад.

Девочки у кого есть что- то по этому вопросу - сбросьте пожалуйста)))
Re: ЗП 2017
в инструкции по расчету среднего есть норма по применению коэффициента при повышении ЗП.
Сто раз тут обсуждали, воспользуйтесь поиском.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ЗП 2017
Quote
vlasta
Але відпустка за свій рахунок на 31 кал.день то вже порушення трудового законодавства winking smiley
а если это пенсионер, например.
Re: ЗП 2017
Quote
Инфузория
Quote
iau620618
Quote
vlasta
я зрозуміла так , що при повному робочому дні/місяці маленьку зар плату треба дотягувать до 3200,00 і всі податки платяться з 3200.
Пів ставки аналогічно буде 1600,00. 1/4 ставки - 800,00 ну і т.д. Тут можна використати соц.пільгу , ПДФО і ВЗ з факт. зар.плати але ЄСВ буде 704,00грн.

Очень боюсь, что не с факта, при полном отработаном времени [news.dtkt.ua]

"Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, власник або уповноважений ним орган проводить доплату до її рівня, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою зарплати.

Коли розмір заробітної плати у зв’язку з періодичністю виплати її складових є нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, проводиться доплата до її рівня."
Думаю, что ставить оклады ниже 3200,00 - не имеет смысла, при таком раскладе.

Что вы, коллеги, думаете по этому поводу?

Может быть и почасовая оплата труда. Тогда меньше 3200 запросто

Не вижу смысла в почасовке, если все равно надо доплачивать до 3200,00 грн
Re: ЗП 2017
Quote
iau620618

Не вижу смысла в почасовке, если все равно надо доплачивать до 3200,00 грн

А почему надо доплачивать? У меня человек фактически отрабатывает по 140 часов в месяц, ЕСВ доплачиваю, а сама зарплата, подоходный и ВС по факту. Разве не так?
Re: ЗП 2017
Quote
Lina_Lina
[
Вчера где-то читала, не могу найти))), что отпускные в этом году начислять из расчета 3200.

В этом году не читала, но вот статьи прошлого года
[news.dtkt.ua]

[news.dtkt.ua]

[news.dtkt.ua]
Re: ЗП 2017
Quote
Айрини
Quote
iau620618

Не вижу смысла в почасовке, если все равно надо доплачивать до 3200,00 грн

А почему надо доплачивать? У меня человек фактически отрабатывает по 140 часов в месяц, ЕСВ доплачиваю, а сама зарплата, подоходный и ВС по факту. Разве не так?

При полном отработаном времени пункт 3, [news.dtkt.ua]

"Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, власник або уповноважений ним орган проводить доплату до її рівня, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою зарплати.

Коли розмір заробітної плати у зв’язку з періодичністю виплати її складових є нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, проводиться доплата до її рівня."
Re: ЗП 2017
Quote
iau620618
Quote
Айрини
Quote
iau620618

Не вижу смысла в почасовке, если все равно надо доплачивать до 3200,00 грн

А почему надо доплачивать? У меня человек фактически отрабатывает по 140 часов в месяц, ЕСВ доплачиваю, а сама зарплата, подоходный и ВС по факту. Разве не так?

При полном отработаном времени пункт 3, [news.dtkt.ua]

"Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, власник або уповноважений ним орган проводить доплату до її рівня, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою зарплати.

Коли розмір заробітної плати у зв’язку з періодичністю виплати її складових є нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, проводиться доплата до її рівня."

Мы же обсуждали почасовую оплату труда, кроме ЕСВ до минимального ничего не доплачивается
Re: ЗП 2017
[news.dtkt.ua]
Згідно із Законом при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.
У випадку, коли працівнику встановлені доплати за роботу у шкідливих умовах праці, зазначені доплати мають виплачуватись понад розмір мінімальної заробітної плати (3 200 гривень).
Якщо ж умовами оплати праці передбачено підвищення посадових окладів працівників, наприклад, за роботу в установах і організаціях, розташованих на території населених пунктів, яким надано статус гірських, за роботу в певних типах закладів, за роботу у шкідливих та важких умовах праці, то зазначене підвищення враховується до мінімальної заробітної плати.

Якщо працівник виконав місячну норму праці, а нарахована йому заробітна плата є нижчою від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, роботодавець зобов’язаний провести доплату до її рівня, яка виплачується щомісячно одночасно із заробітною платою.
Якщо ж працівник не виконав місячну норму праці, перебував у відпустці, на лікарняному, працює неповний робочий час тощо, то оплата його праці проводиться пропорційно виконаній нормі праці.

Час простою не з вини працівника оплачується згідно з нормами статті 113 КЗпП не нижче двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу) без проведення доплати до рівня мінімальної заробітної плати.
При запровадженні підсумованого обліку робочого часу з обліковим періодом місяць робота понад нормальну тривалість робочого часу за обліковий період оплачується як надурочна і зазначена виплата здійснюється понад розмір мінімальної заробітної плати.
Якщо робота при підсумованому обліку робочого часу виконується в межах встановленої працівнику тривалості робочого часу, яка є меншою нормальної тривалості робочого часу, відповідно до графіку роботи, йому нараховується заробітна плата у розмірі не нижчому від мінімальної заробітної плати.
Для підприємств, на яких встановлено підсумований облік робочого часу, з метою зменшення годин надурочної роботи та навантаження на фонд оплати праці рекомендується застосовувати такі облікові періоди як півріччя, рік.
Законом також внесено зміни до законів України, в яких заробітна плата або посадові оклади визначались на основі мінімальної заробітної плати. Відповідно до цих змін розміри заробітної плати та посадових окладів будуть визначатись у співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ЗП 2017
По поводу индексации и МЗП, может кому-то пригодится.


Яким варіантом користуватися:

варіант 1 — суму індексації плюсувати до розміру зарплати працівника, а надалі вже визначати необхідну суму доплати до мінімальної зарплати, якщо зарплата працівника нижче мінімальної зарплати;
варіант 2 — суму індексації визначати вже після того, як була обчислена необхідна сума доплати до мінімальної зарплати, якщо зарплата працівника нижча за мінімальну зарплату.
Адже доки відсутнє належне роз’яснення Мінсоцполітики, законодавчі норми дозволяють обґрунтувати як перший, так і другий варіанти.

На користь першого варіанта виступає той факт, що суми виплат, пов’язані з індексацією зарплати працівників, належать до фонду додаткової зарплати (пп. 2.2.7 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату України від 13.01.2004 р. № 5). При цьому, як ми знаємо, відповідно до абз. 7 п. 4 Порядку № 1078: сума індексації визначається з розрахунку повного робочого часу, а виплачується — пропорційно відпрацьованому часу. Тобто, виходить, її рахуємо як виплату за відпрацьований час. Доплатою до мінімальної зарплати ми лише дотягуємо розмір нарахованої зарплати працівникові за виконану норму праці до розміру мінімальної. Якщо ж індексація — частина зарплати, і для неї не зроблено винятків у ст. 31 Закону про оплату праці, то вона має входити до зарплати при обчисленні суми доплати до мінімальної зарплати.

На користь другого варіанта виступає сам механізм проведення індексації. Адже індексації підлягає оплата праці найманих працівників у грошовому виразі, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством, а також інші компенсаційні виплати, що мають постійний характер (п. 2 Порядку № 1078). А доплата до мінімальної зарплати входить до фонду додаткової зарплати (пп. 2.2.1 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату України від 13.01.2004 р. № 5).

Тож і вона має індексуватися, а отже — і суму індексації нараховуємо вже після визначення суми доплати до мінімальної зарплати.

До того ж, як рахуватимемо суму підвищення зарплати, якщо не враховувати сюди й доплату до мінімальної?

Адже в місяці підвищення посадових окладів (тарифних ставок) суму зростання зарплати визначають з урахуванням усіх виплат, що не мають разового характеру. Якщо сума такого зростання зарплати перевищує суму можливої індексації, тоді виплату індексації не проводять. У випадку ж коли розмір підвищення зарплати менше суми можливої індексації, то суму індексації обчислюють як різницю між сумою індексації та підвищення зарплати.
Re: ЗП 2017
Работница с двумя детьми до 18 лет. Для нее порог НСЛ - 4480 грн ? (при наличии заявления)???
А еще интересует мать одиночка???? что у нее с НСЛ
Re: ЗП 2017
Подскажите, пожалуйста с НСЛ и ее порогом...очень надо
Re: ЗП 2017
я правильно поняла - 2 детей (до 18 лет) НСЛ - 1600грн, предел 4480грн ?
мать- одиночка (1ребенок до 18 лет) , НСЛ - 1200грн, предел 2240грн ?
Re: ЗП 2017
Quote
Иногда могу
я правильно поняла - 2 детей (до 18 лет) НСЛ - 1600грн, предел 4480грн ?
мать- одиночка (1ребенок до 18 лет) , НСЛ - 1200грн, предел 2240грн ?

Проверьте, пожалуйста!!!!
Re: ЗП 2017
Quote
vlasta
а давайте якось все це узагальнимо , бо в голові каша
виправляйте "Шо не так" і додавайте своє , будь ласочка winking smiley

- повний робочий день - не важливо який оклад ( але в штатному не менше 1600,00 ) - ФОП за місяць ( з дотяжками чи без ) мінімум 3200,00 Всі податки з 3200,00 ( як мінімум) Соц. пільги не буде.
- неповний робочий день - зар.плата згідно відпрацьованого часу + розрахована за факт. відпрацьований час дотяжка , якщо ставка менше 3200,00 . ЄСВ - з 3200,00 . Соц.пільга 800,00 якщо ФОП не більше 2240,00. ПДФО і ВЗ - з фактичного ФОП.
- інваліди - без змін.
- сумісники - ФОП без змін , а ЄСВ з 3200,00 ?
- відпускні - якщо сер.міс зар.плата виходить менше 3200,00 то розраховуєм 24 к.дні із місячного 3200 ?
- по працюючим пенсіонерам - все як і для звичайних , але якщо взять пенсіонера як сумісника - то зар.плата по факту , ЄСВ 22% з фактичного ФОП і все інше - теж з фактичної зар.плати .

а хіба можна пенсіонера прийняти сумісником, якщо він має лише одне місце роботи? чи ваш пенсіонер має 1 основне місце і у вас прийнятий сумісником? якщо так можна, то дайте будь-ласка посилання як аргументувати
Re: ЗП 2017
Quote
Иногда могу
я правильно поняла - 2 детей (до 18 лет) НСЛ - 1600грн, предел 4480грн ?
мать- одиночка (1ребенок до 18 лет) , НСЛ - 1200грн, предел 2240грн ?
вот тута есть калькулятор
[zponline.com.ua]

только чего-то оно мне предел по пильге по пдфо на 4 детей считает все равно 2240, вот думаю или там глюк или наши "покращили" чего опять, рою первоисточники не нахожу ничего вроде confused smiley
Re: ЗП 2017
Quote
tiex1994
Quote
Иногда могу
я правильно поняла - 2 детей (до 18 лет) НСЛ - 1600грн, предел 4480грн ?
мать- одиночка (1ребенок до 18 лет) , НСЛ - 1200грн, предел 2240грн ?
вот тута есть калькулятор
[zponline.com.ua]

только чего-то оно мне предел по пильге по пдфо на 4 детей считает все равно 2240, вот думаю или там глюк или наши "покращили" чего опять, рою первоисточники не нахожу ничего вроде confused smiley

вот, вот...сомнение...если найдете чего, маякните
Re: ЗП 2017
Доброго дня!
Хто виписує Все про бух. облік???
Мене цікавить №7 від 23.01.2017р. Дуже хочеть почитати їхні пояснення. Будь-ласка синьте, буду дуже вам вдячна!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046000000000002