Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

обов'язковий реквізит податкової наладної - код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги

Відправлено користувачем mariwencia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Здравствуйте!
Это что теперь весь товар с кодами должен быть, я правильно поняла???



Редаговано разів: 1. Востаннє 03/01/2017 13:40 користувачем Монна Нонна.
Визначено, що обов'язковий реквізит податкової наладної - код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг. Платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг не повністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.


код товару згідно з УКТЗЕД, для послуг -код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків,крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду
35 1. Установити, що до 31 грудня 2017 року не застосовуються штрафні санкції, передбачені пунктом 120 1.3 статті 120 1 цього Кодексу, за помилки, допущені в податковій накладній під час зазначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та/або коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А у меня вопрос: какой код на компенсацию арендодателю коммунальных платежей (электро, водообеспеченение)? Кто-то уже знает?
Спасибо.
Quote
sim
Девы, а если у нас развлекаловка+общепит, всегда регистрирую 1 НН за день- товары в ассортименте, а сейчас что, вылавливать и разбивать?
пока до конца года без штрафов, можно как раньше до получения каких-то пояснений....

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Вот закончится январь и придет время распределять НДС по облагаемым и не облагаемым операциям... Какого рода "услуга" и какой код будут в НН, интересно?

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Quote
Mariyana
А в ПКУ ще не внесли зміни, як було для підакцизних і ввезених товарів [zakon5.rada.gov.ua]
Или я не там смотрю?
Вы тему сначала читали? Там все ссылки даны

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Mariyana
А в ПКУ ще не внесли зміни, як було для підакцизних і ввезених товарів [zakon5.rada.gov.ua]
Или я не там смотрю?
Вы тему сначала читали? Там все ссылки даны
Читала, причем с самого начала и внимательно, и не по диагонали smiling smiley И ссылки все пооткрывала, за что Вам, Оля, огромное спасибо.Ткните мне, плиз, где сие написано в ПКУ ... Никак найти не могу sad smiley
Стаття 201. Податкова накладна

201.1. На дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:
...
і) код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.


я работаю с Лигой, поэтому в инете не ищу последние редакции законов.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А если мы продаем комп. или сист. блоки, которые сами же собираем, что писать, какой код? УКТ ЗЕД чего - процессора или же по клас. 26,20?
Quote
meg
Quote
Ляля - Оля
по услугам по сути код КВЭД [dkpp.rv.ua]

То есть например , указывать услугу 61.90 (через точку или вместе 6190)?
а ХЗ....
там речь о 4-х знаках... вот и понимай как хочешь..

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Печалька)))
Когда ж обьяснение внятное будет от "законотворців".?
Quote
meg
Печалька)))
Когда ж обьяснение внятное будет от "законотворців".?
они ж ночами работают! улучшают!

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
На послугу ставити той код, який у виписці з єдиного державного реєстру в розділі "Дані про основний вид економічної діяльності" ???????
Quote
ksikosha
На послугу ставити той код, який у виписці з єдиного державного реєстру в розділі "Дані про основний вид економічної діяльності" ???????
ну если ваша услуга совпадает именно с этим видом деятельности, тогда да

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Я фигею...где я блин своей продукции найду код. уже обрыла с ног до головы эти коды, но нет ничего подходящего..
Quote
crumb
Я фигею...где я блин своей продукции найду код. уже обрыла с ног до головы эти коды, но нет ничего подходящего..
ну как-то ж можно классифицировать вашу продукцию...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
meg
Quote
Ляля - Оля
по услугам по сути код КВЭД [dkpp.rv.ua]

То есть например , указывать услугу 61.90 (через точку или вместе 6190)?[/quote

Опытным путем установила, что писАть нужно без точки код. Набираю НН в opz. С точкой не прошло. Без точки (просто 4 знака подряд) - все ОК.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039999999999996