Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налоговая не пропускает новый договор по електронной регистрации

Відправлено користувачем PleaseMe 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
olga2
Кто смог зарегистрировать НН?
Не реєструється, в податковій кажуть чекати і коли зареєструємо, то зразу писати лист в податкову і прикладати витяги про ліміт і квитанції про відмову, а також квитанцію №2 про прийняття договора про визнання електронних документів, бо мараторій на перевірки на 2017рік скасували і інспектора виписують зразу акти на штраф, а не повідомлення.
Так, що, щоб не було штрафу треба швидко листи писати.
Ужас, сегодня все тоже самое. Но теперь еще и квитанций на вытяги нет.


Коллеги, такая же ситуация с договором: "Можливо, припинено дію Договору про визнання електронної звітності.", причем уже 2 недели без изменений, звонки в налоговую результатов не дают, у них там "все в порядке, договор действующий, приезжайте я Вам на экране покажу", правда признаются что стоит запрет на подачу отчетности в моем договоре, но они к этому отношения не имеют и не виноваты, предприятие - единщик, хоть на налоговые накладные не попали и то хорошо, но подходят сроки по деке и 1ДФ, подскажите, возможно появились какие-то методы решения проблемы за последние 2-3 недели, случай не единичный все-таки.
Спасибо.
у нас тоже самое, по одному предприятию подключили после договора оренды юр.адреса +платежка по нему+ принятие 2сотрудников(т.к новое предприятие), по второму не подключают...
Помогите пожалуйста, кому приходила такая квитанция
Отримано:
30.03.2017 15:22
Підписи:
Печатка Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО Підпис вірний.
Ім'я файла:
26590031905272J1391004100000000110320172659.XML
Текст:
Квитанція №2
Підприємство: 31905272 ПІДПРИЄМСТВО "ТВОРЧА АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ В І В", ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ КИЇВСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ
Документ: J1391004 Договір про визнання електронних документів 26590031905272J1391004100000000110320172659.XML
Реєстраційний номер документу: 9050810985
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
в Єдиному державному реєстрi вiдсутнi вiдомостi, якi пiдлягають внесенню до Єдиного державного реєстру,
ст.18, 19 Закону України Про державну реєстрацiю юридичних осiб та фiзичних осiб i пiдприємцiв вiд 15 травня 2003 року N 755-IV
Якщо вiдомостi, якi пiдлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не були до нього внесенi, вони не можуть бути використанi в спорi з третьою особою, крiм випадкiв, коли третя особа знала або могла знати цi вiдомостi (Код: 1)
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.11.11
добрый день, заполнила в кабинете договор с налоговой, подписываю его, но получилось что подписала только подписью фоп без печати, договор отправился в налоговую, как его подпсиать печатью?
Головна.
Правый верхний угол - рядом с фамилией ФОПа есть чёрненький треугольничек.
Жмём на него.
Открывается маленькое меню, где есть Налаштування.
Жмём на Налаштування.
И настраиваем комплект подписей !
После настройки нужно выйти из Кабинета и опять зайти - тогда эти настройки активизируются ( НУЖНО ЭТО ПРОВЕРИТЬ !).
спасибо, попробую, а договор уже отправился, теперь нужно новые ключи получать??
Тот договор, что отправился, податковая не подпишет, они же видят некомплект подписей !
А зачем Вам новые ключи, Вы ж только что сделали ключи, если договор отправляете.
Не ?
Нееееее....не подпишут....
Вы делали два ключа? Подпись и печать?
Если сделали два ключа, то они же вытянут из интернета ДВА сертификата (подпись и печать). А Вы заслали договор, где подтвердили только один сертификат ( только подпись).
Quote
alisona
я думала они подпишут договор без печати
блин та же фигня
подписали!
confused smiley
какие действия теперь....
Quote
Lin@
Quote
alisona
я думала они подпишут договор без печати
блин та же фигня
подписали!
confused smiley
какие действия теперь....
Я бы сказала - звонить в податковую и спрашивать их.
Чтобы потом, когда будет подаваться отчётность, они не отвергали её как недействительную....
Как-то так...
Quote
nikon
Нееееее....не подпишут....
Вы делали два ключа? Подпись и печать?
Если сделали два ключа, то они же вытянут из интернета ДВА сертификата (подпись и печать). А Вы заслали договор, где подтвердили только один сертификат ( только подпись).
А не должно ли действовать нововведение, что ставить печать даже при ее наличии не обязательно? Если плательщик НДС, то вопрос не поднимался о возможности регистрации НН без печати, а в отчетах печать "за наявності", технически и с одной подписью пропускает.
Quote
alisona
добрый день, заполнила в кабинете договор с налоговой, подписываю его, но получилось что подписала только подписью фоп без печати, договор отправился в налоговую, как его подпсиать печатью?

ну скажите как судьба вашего договора????
я уже всё перепробовала, не могу печать добавить eye popping smiley хоть тресни!
Quote
Lin@
Quote
alisona
добрый день, заполнила в кабинете договор с налоговой, подписываю его, но получилось что подписала только подписью фоп без печати, договор отправился в налоговую, как его подпсиать печатью?

ну скажите как судьба вашего договора????
я уже всё перепробовала, не могу печать добавить eye popping smiley хоть тресни!

В тому куточку де ви входите в кабінєт, після входу
з'являєцця прізвище - нажимаєте на трикутничок і
вивалюєцця "вихід" і "налаштування" - заходите в
налаштування і там ставите галочку в клітинку
"підпис печаткою" drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Lin@
Quote
alisona
добрый день, заполнила в кабинете договор с налоговой, подписываю его, но получилось что подписала только подписью фоп без печати, договор отправился в налоговую, как его подпсиать печатью?

ну скажите как судьба вашего договора????
я уже всё перепробовала, не могу печать добавить eye popping smiley хоть тресни!

В тому куточку де ви входите в кабінєт, після входу
з'являєцця прізвище - нажимаєте на трикутничок і
вивалюєцця "вихід" і "налаштування" - заходите в
налаштування і там ставите галочку в клітинку
"підпис печаткою" drinking smiley

Недописюкала - і обов'язково після нажать кнопочку
"зберегти" smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик спасибо!
НО
у меня договор подписали без печати....а повидомлення теперь не принимается на печать moody smiley
та же самая история, договор подписали, сделать уже ничего нельзя сказали в налоговой, брать новые ключи, старые нужно заблокировать и отправлять договор новый
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043800000000001