Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Доплата ЄСВ. Перевірте чи вірно

Відправлено користувачем Марія, Ровно 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
В мене чомусь з кодом типу нарахувань 13 видає попередження : "...має бути тільки заповнено гр.19 та гр.21..." Що в мене лишнього не можу зрозуміти.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
код 42 не потрібно
Ви хочете сказати що коли буду показувати донарахування то вибирати код 1 як звичайний працівник, а не 42 як декретчик? але ж реально вона декретчик?
заходила впенсійний сказали ігнорувати те попередження яке видає програма, але передзвонити до них після здачі такого звіту запитатися як ліг звіт.
Завтра буду дзвонити на бух тиждень Фактор , маю в місяць одну консультацію по телефону безкоштовну, запитаюся ще в них, якщо щось дізнаюся напишу, бо покищо до кінця не розумію як це све показати, хібащо з попередженнями від медка.


nata2707, получается так, что в расчет не попадет средняя зарплата за день, потому что она меньше минимально-граничной, правильно я понимаю?
И еще, подскажите, как правильно заполнить больничный с обратной стороны в моем случае (там где надо указывать расчет)?
Quote
Vikusya
nata2707, получается так, что в расчет не попадет средняя зарплата за день, потому что она меньше минимально-граничной, правильно я понимаю?
И еще, подскажите, как правильно заполнить больничный с обратной стороны в моем случае (там где надо указывать расчет)?
згідно законодавства якщо ваша зарплата згідно розрахунку за остані 12 місяців менша німімальна середньоденна, то ви берете для розрахунку декретних власне мінімальну 1600/30,44=52,56, подзвоніть в свій соцстрах вони вам все розкажуть, або пошукайте в інтернеті найдете приклади., а зворній бік декретного розрахунок я не заповняю, бо прикладаю розранок декретних з програми.
Quote
Vikusya
nata2707, получается так, что в расчет не попадет средняя зарплата за день, потому что она меньше минимально-граничной, правильно я понимаю?
И еще, подскажите, как правильно заполнить больничный с обратной стороны в моем случае (там где надо указывать расчет)?

Там де довідка про ЗП я пишу місячний оклад 1600 грн Денна тарифна стафка 52,56 грн.
Там де належить до виплати: денна допомога 52,56 Усього нараховано 6622,56
nata2707 и Марія Ровно спасибки вам большущее за ответы!!!!!!!!!
Quote
nata2707
Завтра буду дзвонити на бух тиждень Фактор , маю в місяць одну консультацію по телефону безкоштовну, запитаюся ще в них, якщо щось дізнаюся напишу, бо покищо до кінця не розумію як це све показати, хібащо з попередженнями від медка.

Повідомте, будь ласка, якщо буде інформація. Теж цікавить ця ситуація. дякую
Quote
Марія, Ровно
Quote
nata2707
Завтра буду дзвонити на бух тиждень Фактор , маю в місяць одну консультацію по телефону безкоштовну, запитаюся ще в них, якщо щось дізнаюся напишу, бо покищо до кінця не розумію як це све показати, хібащо з попередженнями від медка.

Повідомте, будь ласка, якщо буде інформація. Теж цікавить ця ситуація. дякую
З понеділка, бо сьогодні зробила собі вихідний.
[news.dtkt.ua] - дуже хороша стаття!

У мене ситуація точнісінько, як в таблиці. Оклад у мене був 1600,00 грн, стаж - менше 6 місяців. От тільки з 01.01.2017р. МЗП стала 3200, а страховий випадок настав 05.01.2017р. і моя допомога виросла в двічі. Ходила в фонд з розрахунком, як у статті - думала, проконсультуються вище і змінять думку. А ні! Посилаються на лист №5.2-32-862 від 15.05.2015р., який Виконавча дирекція ФСС ТВП (очевидно Київська) дала Рівненьському обласному ФСС.

Заявку взяли (не могли не взяти), але тут же усно пригрозили, що прийдуть з перевіркою і застосують штрафи, бо я доплатила до МЗП в деяких місяцях суми, аж на 300 грн. разом. Навіть якісь приховані погрози, типу, "а Ви точно в 30 тижні пішли, чи в 31?"

У мене теж був документ - лист Мінсоцполітики 23.06.2016р. №215/18/99-16. То знаєте - що сказали? Листи Мінсоцполітики для них носять інформативний характер і вони керуються лише тим, що видає їх вища ВД ФСС ТВП. Я так розумію Порядок №1266 має вищу (юридичну) силу ніж їх лист, тим більше, що він "свіжіший" в часі. Тепер пишу їм, щоб дали роз"яснення. Норма одна - трактують хто-як-хоче!
Цікава ситуація)) в мене аналогічно лікарняний почався в грудні мінімальна на це час 1600, середньоденна 56,54, але при розбивці по місяцях, в лютому через те що він має 28 днів в мене вийшло 1583,12, нище мін. 1600 , але я дотягувала до мінімального розміру ( всього дотягнула аж 16,88 грн), читала розяснення спеціалістів різних видань і усі писали дотягувати потрыбно, але для впевненості передзвонила в Соц. страх (Львівський) вони сказали що я неправа, бо їхні розяснення трактують що я повинна порівнювати тільки свою середньоденну з мінімальною середньоденною (1600/30,44=52,56), поскільки в мене вище то все ок, кожен місяць окремо дотягувати і порівнювати з мінімалкою не потрібно, я на цьому вирішила не заспокоюватися передзвонила на гарячу лінію СС в Київ і о диво вони сказали що я права, перепитали з якого міста я і сказали щоб я своєму СС прокоментувала листи Мінсоц політики, власне ті які Ви навели. Наступний мій дзвінок в СС (Львівськмй) перевели на керівництво, послухали, записали листи на які я спиралася, сказали передзвонити через 2 дні, і таки сказали так ви праві. АЛЕ і далі людей вони консультують по срарому, бо ходила знайома в якої такаж ситуація їй сказали недотягувати, вона особо не упиралася.
В мене не така велика сума доплати вийшла , просто діло принципу.
Ну звичайно діло принципу! По-перше, неправильно людей консультують, по-друге, на тих консультаціях хамлять відкрито - бач, яка?! їй допомоги мало! може тобі із кармана дістати? Мені, вагітній, не дуже хочеться це слухати, при тому, що я права.
Щоб мій "місцевий" ФСС не робив із мене якусь дурнувату і голодну до тих 300 грн. (реально, в усних консультаціях стільки негативу, могли б певно очі вицарапили), я знайшла пару документів і написала запит, щоб дали письмове пояснення. На словах вони такі борзі, нехай ще й підпишуться під ними! Через 30 днів дізнаюсь, а гроші отримаю на днях.
Кому цікаво, ось:
• п. 2 ч. 4 ст. 19 та ч. 2 ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999р. №1105 із змінами та доповненнями, внесеним Законом України №1774 від 06.12.2016р.;
• абз. 3 п. 2 та абз. 3 п. 29 Порядку нарахування середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат по загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, затвердженому Постановою КМУ від 26.09.2001р. №1266 із змінами та доповненнями, внесеними Постановою КМУ від 26.06.2015р. №439;
• лист Мінсоцполітики «Про обчислення допомоги по вагітності та пологах» від 23.06.2016р. №215/18/99-16;
• лист Мінсоцполітики «Про застосування норми частини другої статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.05.2015р. №6811/0/14-15/18;
• лист ФСС ТВП «Щодо нарахування матеріального забезпечення» від 06.10.2015р. №5.2-32-1577.

А найцікавіше те, що, знову ж таки усно, кажуть, що листи Мінсоцполітики для них інформативного характеру. Так от останній в списку лист - від їхнього Фонду - каже: "Не знаєте, як роботи? Читайте закони і розяснення (вгадайте кого?) Мінсоцполітики."
А в Київ на гарячу лінію СС Ви не пробували дзвонити, може щось порадили б як поступити.
Дзвонила в видавництво Фактор сказали код категорії 42, бо це декретчиця, тип нарахування 13 (колонка 10) , показати суму зарплати на яку донараховється ЄСВ (колонка 19), колонка 21 відповідно суса донарахованого ЄСВ.те що програма свариться що немає таблиці 5 ігнорувати.
Quote
nata2707
те що програма свариться що немає таблиці 5 ігнорувати.

А хіба в звіті не треба табл. 5 (відомості про трудові відносини) і там, де декретчиця:
(колонка "Категорія") ознака - 5 - особи, яким надано відпустку по вагітності та пологах
(колонка "Дата початку") - дата, як в ЛН.

Чи я не вловила суть відповіді?
Quote
Yuliya_kitty
Quote
nata2707
те що програма свариться що немає таблиці 5 ігнорувати.

А хіба в звіті не треба табл. 5 (відомості про трудові відносини) і там, де декретчиця:
(колонка "Категорія") ознака - 5 - особи, яким надано відпустку по вагітності та пологах
(колонка "Дата початку") - дата, як в ЛН.

Чи я не вловила суть відповіді?
Не до кінця вловили суть відповіді. Коли людина йде у декрет в тому місяці має бути таблиця 5 з датою початку декрету. Ми тут дискусію вели про про інше, про доплати до мінімального розміру в розрізі місяців, наприклад людина пішла в декрет в листопаді є таблиця 5, мін з/п 1450. а в грудні мін з/пл 1600, і доплату єсв 22% з цих 150 грн треба показувати по декретчиці, а таблиці 5 вже не буде, тут програма буде видавати попередження.
Дівчата, це для мене якась вища математика...
Доброго дня)
Підкажіть, будь-ласка:
працівник в декреті з 2 лютого. Виплата 13245,12.
Я (ФОП) сплачую ЄСВ 22% - 2913,22 (але в консультації пишуть, що ЄСВ буде за рахунок бюджету, то може його колись повернуть).
І крім цього я ще повинна щось доплачувати??? Це якось на голову не налазить...

Наприклад, в лютому 1 робочий день і 27 - декретна відпустка. Виходить (160,00+2838,24)*22%=659,61 ЄСВ. Я повинна доплатити ЗП до 3200 і ЄСВ до 704? Але ж тоді в березні декретні будуть 3258,72 і ЄСВ 716,91. Це ж більше мінімалки. Чи я сама себе плутаю і нічого не доначисляти, бо декретні пораховані з діючої мінімалки?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040499999999999