Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

работа СЕА сегодня

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 133    Сторінки: ПершаПопередні2425262728293031323334НаступнаОстання
У меня с пятницы нет ни одного Вытяга.... не понимаю как делать декларациюangry smiley
Re: работа СЕА сегодня
Ого, даже "повидомлення" не приходят на декларации(((
Re: работа СЕА сегодня
Quote
А що це за новина? ДФС повідомляє, що з 16.06.2017 року підписання електронних документів для сервісу обміну розрахунками коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних в електронному вигляді між контрагентами здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису: Шлюз ДФС (Сервіс обміну документами 2017)-5792906.cer зашифрування електронних документів для сервісу обміну розрахунками коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних в електронному вигляді між контрагентами здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування: Шлюз ДФС (Сервіс обміну документами 2017)-5792907.cer



Кто дозвонился в Медок или знает что с этим делать?
Ошибка при приеме входной корреспонденции???


Телефонувала щойно у організацію, що займається підтримкою Медок -
1. Ніяких дій зі сторони клієнтів, у зв'язку з новими сертифікатами, робити не треба
2. Проблема зі запитами є -перше - погана робота шлюзу, друге - СЕА не бачить і не зчитує у запитах від Медок відмітки "Імпортувати документ з квитанцією". На моє питання чи тільки зі запитами від Медок такі проблеми чи з запитами інших програм теж - відповів шо не володіє такою інформацією.
А мне пришли накладные, вытяги по ним были еще в пятницу, накладные сегодня пришли.
Позвонила в налоговую с проблемой, что ничего не приходят ни витяги, ни квитанции, сказали, что я уже 105я звоню, это на уровне Киева проблема...
Можливо в когось була така проблема:
з травня місяця не можу зареєструвати накладні, помилка - звернутись до ДПІ. В місцевій ДПІ нічим допомогти не можуть, на їхньому рівні у мене проблем немає (договір діючий). Написала лист до ДФС, але ще чекаю на відповідь. А за травень потрібно здавати декларацію і включати навіть ні пн, які не зареєстровані. Тобто, по результатам місяця ліміт для реєстрації зменшиться, так як я здала деку, а накладні мені потім всерівно потрібно буде реєструвати.
Якщо в когось була така ситуація - дуже прошу якоїсь підказки.
Re: работа СЕА сегодня
Дека отправленная из кабинета принята.
Из Медка ничего((((
У меня была такая проблема перед новым годом. Везде всё хорошо, а электронка не работает.
Позвоните на гарячую линию ДФС. Они проверят кто заблокировал Вам регистрацию . Нам такую пакость сделала наша налоговая милиция, инспектор который отслеживает ндс.
Потом писали жалобы на имя начальника налоговой. И через две недели они включили нам электронку.
Гаряча лінія мені може або повторно надіслати квитанції, або направляють до ДФС. Як вони можуть перевірити хто заблокував реєстрацію?
Уоли відправляли деку? в мене по всіх приблизно через добу 2 квитанція приходить
Quote
Alina
Ого, даже "повидомлення" не приходят на декларации(((

Вот-вот. и что теперь?
Quote
a_sviridova
Можливо в когось була така проблема:
з травня місяця не можу зареєструвати накладні, помилка - звернутись до ДПІ. В місцевій ДПІ нічим допомогти не можуть, на їхньому рівні у мене проблем немає (договір діючий). Написала лист до ДФС, але ще чекаю на відповідь. А за травень потрібно здавати декларацію і включати навіть ні пн, які не зареєстровані. Тобто, по результатам місяця ліміт для реєстрації зменшиться, так як я здала деку, а накладні мені потім всерівно потрібно буде реєструвати.
Якщо в когось була така ситуація - дуже прошу якоїсь підказки.

У меня было точно так же. Я очень долго писала в районную Киевскую и Головную ДФС. Ни ответа ни привета. Контрагенты стали роптать и уходить от нас. Тогда мы подали в суд. И вот вчера получили решение суда. Мы полностью выграли дело. Нам вернули весь кредит Контрагентам тоже вернули. И еще обязали налоговиков оплатить все судебные издержки
Если Вас заинтересует могу дать юристов, которые выграли нам это дело
Я всетаки хочу дочекатись письмової відповіді від районної ДПІ і від ДФС. Але запитую можливі варіанти вирішення цієї проблеми.
Re: работа СЕА сегодня
Как раз заработало и за пятницу пришли квитанции на деку и на НН. Но что интересно, сразу после полуночи сегодня квитанции на деку приходили в течение часа.
у меня квитанции пришли , отчет принят, но нет кв. 1 на саму декларацию, дозвониться в налоговую не могу с пятницы
я вот запит отправила 1301206 уже 2 часа квитанций нет
У меня запрос 1301302 не приходит с 9 утра, кошмар, раньше пару минут, а теперьangry smiley
Re: работа СЕА сегодня
У меня дека принята еще 02.06 через медок (сдавала одновременно и ЕСВ в этот день)-но в кабинете ее нет до сих пор. Квитанции прилетели сразу на оба отчета 02.06. ЕСВ сразу появилась в кабинете, а декларации нет. Вызвонила инспектора по камералке, она отчет видит и замечаний нет. Вызвонила еще отдел электронной отчетности нашей налоговой (Киев, Днепровская) перепроверили и сказали, что отчет принят без замечаний. А на то, что я не вижу отчета в кабинете был ответ-не обращайте внимания на кабинет, он плохо работает...
мне в налоговой не захотели смотреть отчет, сказали звонить на 0800 и все
может кто знает куда еще позвонить голосеевский район
Re: работа СЕА сегодня
по Киеву всех инспекторов по камералке НДС перевели на ул. Баггаутовскую. Своего инспектора вычислила так-позвонила в приемную налоговой попросила телефон на Баггаутовской, а там уже спрашиваете отдел камералки и называете своего инспектора
уже и в приемную не дозвониться, напишите пож. тел. на Баггаутовской попробую сразу туда позвонить
Quote
lypusty
У меня запрос 1301302 не приходит с 9 утра, кошмар, раньше пару минут, а теперьangry smiley

Аналогично с 1301302. А так же с утра не могу получить входящие НН с ЕРПН, пол дня только витяг ждала о количестве НН, зарегистрированных за пятницу. Из-за этого деку не могу делать.

НН за июнь регистрировала в пятницу, а квитанции только сегодня к обеду дошли.
Quote
inna60
Мы полностью выграли дело. Нам вернули весь кредит Контрагентам тоже вернули. И еще обязали налоговиков оплатить все судебные издержки

Яка інстанція? Всі пройшли?
Вернули лише рішенням суду? Як на практиці податкова реалізує рішення суду? Тому що знаю точно випадки що після виграшу таких справ - потім знову тупік з реалізацією цього рішення в ДФС.
Ну наприклад, в рішенні суду пише: "вважати податкові зареєстрованими", контрагент включає їх в деку, а реєстраційна сума контрагента на цю суму не збільшується і кому тоді потрібен такий кредит?
Когда вышло решение суда. Вдруг(мы еще его не видели) у нас вернулся весь лимит., по налоговым, которые небыли зарегистрированы. Потом нам позвонили с налогвовой и сказали, что мы можем заслать не зарегистрированные НН ( а это на минуточку 250000,00 НДС) на регистрацию. Мы заслали НН зарегились - контрагенты получили кредит. Все
Все это удовольствие обошлось нам в 20000,00 грн.
Quote
inna60
Все это удовольствие обошлось нам в 20000,00 грн.

8% - не мало smiling smiley
Нажаль не все залежить від адвокатів. Є такі ДПІ, для яких рішення суду - черговий папірець... А не те рішення ще 2 позови про бездіялдьність посадових осіб ДПІ - і все рівно пофіг...
До 2017 навіть в ДФС не знали як реалізовувати рішення судів про реєстрацію і реєстраційні суми на практиці. Можливо за ці півроку таки "прописали" як це робити і таки роблять (хоча дивно що без паперового рішення суду - хоч це і формальність, але це улюблена "відмазка": нічого не робимо бо не отримали рішення суду ).
Напишіть ще будь ласка яка інстанція суду: 1,2,3 чи ВСУ? Зареєстрували ПН поточним періодом чи минулим (по даті виникнення спору)?- право на ПК також поточним періодом?
Quote
inna60
Когда вышло решение суда. Вдруг(мы еще его не видели) у нас вернулся весь лимит., по налоговым, которые небыли зарегистрированы. ...

І ще, як це у Вас вернувся ліміт по ПН які не зареєстровані? У Вас же він і не знімався? Ви ж не змогли зареєструвати в свій час ці ПН. Щось не сходиться...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 133    Сторінки: ПершаПопередні2425262728293031323334НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045800000000001