Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

работа СЕА сегодня

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 50 з 133    Сторінки: ПершаПопередні4546474849505152535455НаступнаОстання
Quote
medwezonok
я вчора також потрапила під роздачу з помилкою "в неопераційний час", хоча відправляла в 18 годин... так тепер будь яку податкову можна відфудболити і не докажеш, що ти не верблюд! а якщо це буде в останній день?
і так, кабінет не працює, а в медку ні слуху ні духу... а я навіть не уявляю, як формувати деку з такою ситуацією по кредитним ПН.. це дійсно просто уточнюватися... ну ще й термін продовжили, хоча треба ще підпису президента дочекатися, а потім відправляти на реєстрацію прострочені ПН, що не нарватися на штраф в цей смутний час....
І в мене на частково відправлені не в 23 години пришло те саме sad smiley
Quote
Natka-Natka
У меня так же. В налоговой сказали, что Казначейство еще не открыло счета.

Quote
7019829
может кто сталкивался. Зарегистрированы с 01/07 платильщиками НДС юр лицо, а электронный счет казначейство не открыло, сегодня уже 13 число


[news.dtkt.ua]
Quote
AnnaMarya
Quote
Natka-Natka
У меня так же. В налоговой сказали, что Казначейство еще не открыло счета.

Quote
7019829
может кто сталкивался. Зарегистрированы с 01/07 платильщиками НДС юр лицо, а электронный счет казначейство не открыло, сегодня уже 13 число


[news.dtkt.ua]
спасибо за информацию. Как по мне, водички полили и все . На вчерашний день моей налоговой не известны были причины, по которым у нас нет этого счета. За два дня общения с ними, они меня уже по голосу узнают, только толку - НОЛЬ.


Коллеги! давайте поддержим петицию!!!! [petition.president.gov.ua]
Quote
Anele1701
Коллеги! давайте поддержим петицию!!!! [petition.president.gov.ua]
вы её читали ?
прекратите )
Как всегда к концу срока регистрации начинаются приколы. Вчера утром отправила на регистрацию РК, до сих пор регистрации нету. Сегодня отправила по другому контрагенту в обед РК - пришла квитанция о принятии спустя 3 часа. Хоть бы уже квитанцию присылали СРАЗУ о доставке в ДФС, а так сидишь и гадаешь дошел им или нет первый РК...
Quote
cat813
Как всегда к концу срока регистрации начинаются приколы. Вчера утром отправила на регистрацию РК, до сих пор регистрации нету. Сегодня отправила по другому контрагенту в обед РК - пришла квитанция о принятии спустя 3 часа. Хоть бы уже квитанцию присылали СРАЗУ о доставке в ДФС, а так сидишь и гадаешь дошел им или нет первый РК...

посмотрите в кабинете платника, может зарегино уже. у меня квитанции тоже нет, но в кабинете есть. вытяг пришел тоже есть. квитанции что то плохо ходят
Quote
Tanya_G
Quote
cat813
Как всегда к концу срока регистрации начинаются приколы. Вчера утром отправила на регистрацию РК, до сих пор регистрации нету. Сегодня отправила по другому контрагенту в обед РК - пришла квитанция о принятии спустя 3 часа. Хоть бы уже квитанцию присылали СРАЗУ о доставке в ДФС, а так сидишь и гадаешь дошел им или нет первый РК...

посмотрите в кабинете платника, может зарегино уже. у меня квитанции тоже нет, но в кабинете есть. вытяг пришел тоже есть. квитанции что то плохо ходят
Аналогично в кабинете зарегистрировано в 10:31 ,а квитанций нет.
Через какое время у вас сейчас подтягиваются НН под вытяги?
Обычно на след.день, если сегодня в витяге за вчерашний засветилась
Подскажите, пожалуйста, есть от поставщика пришла в медке квитанция просто Документ прийнято. Реєстрація зупинена. Это НЕ принята сама НН в СЕА ?? Очень жду кредита
Quote
Katrin0515
Подскажите, пожалуйста, есть от поставщика пришла в медке квитанция просто Документ прийнято. Реєстрація зупинена. Это НЕ принята сама НН в СЕА ?? Очень жду кредита
це не зареєстрована пн,не маєте права на пк поки вона не пройде реєстрацію
Quote
Katrin0515
Подскажите, пожалуйста, есть от поставщика пришла в медке квитанция просто Документ прийнято. Реєстрація зупинена. Это НЕ принята сама НН в СЕА ?? Очень жду кредита
Это заблокированная НН, можете кредита не ждать. Они-то обещают за 5 дней рассмотреть, но.. Дело новое, никто ничего не знает, ни бухгалтера, ни налоговики. Плюс проблемы с Медком, в кабинете что-то отправляется, что-то нет... В общем быстро не ждите. Вроде продлили регистрацию, но смысла нет...
Quote
Tanya_G
Quote
cat813
Как всегда к концу срока регистрации начинаются приколы. Вчера утром отправила на регистрацию РК, до сих пор регистрации нету. Сегодня отправила по другому контрагенту в обед РК - пришла квитанция о принятии спустя 3 часа. Хоть бы уже квитанцию присылали СРАЗУ о доставке в ДФС, а так сидишь и гадаешь дошел им или нет первый РК...

посмотрите в кабинете платника, может зарегино уже. у меня квитанции тоже нет, но в кабинете есть. вытяг пришел тоже есть. квитанции что то плохо ходят

В кабинете не было, отправила повторно на регистрацию и пришла квитанция датой повторной отправки на регистрацию. Видимо в первый раз им просто РК не пришел. Система высший класс! thumbs up
витяги ходять, як діти в школу, приходять вхідні ПН, АЛЕ при цьому сума ліміту не міняється і мої ПН не реєстуються... що там чутно?
Сьогодні витяги літають, від 10 до 30 хв. А з ПН, відпраленими вчора повторно, бо перед тим податкова їх відхилила через порушення регламенту роботи сервера (хоча скидались вони за декілька годин до 23.00) хоч плач. Тиша.
Колеги, допоможіть, будь ласка!!!
Хочу віправити ПН через електронний кабінет (бо очікувати їх з Медка третій день - мука). Вже й знайшла інструкцію як то робити. Але дійшовши до пункту Створити, програма посилає мене на "Використовуйте режим Введення звітності", а там тільки декларації формуються. Я вже всяку логічність втратила. Що я роблю не так???
Quote
danirinka
Колеги, допоможіть, будь ласка!!!
Хочу віправити ПН через електронний кабінет (бо очікувати їх з Медка третій день - мука). Вже й знайшла інструкцію як то робити. Але дійшовши до пункту Створити, програма посилає мене на "Використовуйте режим Введення звітності", а там тільки декларації формуються. Я вже всяку логічність втратила. Що я роблю не так???

Все вірно. Заходите у Введення звітності, зверху обираєте період і тип форми "Подактова накладна". У списку що з`явится обираєте ПН і готово.
Вчера утром отправляла НН на регистрацию, не было даже Повидомлення о доставке. Сегодня отправила повторно, квитанции о регистрации пришли в течении часа. Но в кабинете они не появились и лимит не изменился, наверно он ещё глючит
ПН зареєстровані! правда і відправляла сьогодні вночі)))) сума ліміту змінилася. бажаю всім успіху!
так продлили все таки регистрацию НН и Рк до 31 июля за июнь? или нет, Всех это касается?
це для всіх, але поки закон не підпише президент і його не опублікують - він не діє
Quote
danirinka
Колеги, допоможіть, будь ласка!!!
Хочу віправити ПН через електронний кабінет (бо очікувати їх з Медка третій день - мука). Вже й знайшла інструкцію як то робити. Але дійшовши до пункту Створити, програма посилає мене на "Використовуйте режим Введення звітності", а там тільки декларації формуються. Я вже всяку логічність втратила. Що я роблю не так???

а що з медком третій день не так?
з Медком все так, але третій день ПН в статусі "Відправлено в ДФС". Роблю повторну відправку, вибірково вони реєструються, але частина всеодно "вісить"
така ж ситуація... відправила ПН через Медок, статус -відправлено в ДФС... сьогодні останній день(
Витяги приходять, а от ПН не імпортуються з витягами ((( І для ПН, відправлених на реєстрацію, не приходить квитанція. Статус "Відправлено в ДФС".
Quote
konta
така ж ситуація... відправила ПН через Медок, статус -відправлено в ДФС... сьогодні останній день(
попробуйте еще раз ее-же отправить
Я вчера вечером повторно отправил - зарегистрировалось за 10 мин, лимит уменьшился. Желаю удачи
Подскажите, ничего не пойму, регистрировала вчера 30 налоговых, 28 зарегистрированы, а 2 пишет обратитесь в ГФС для согласовани причины ошибки.....Что это может быть?
Всем добрый день. Коллеги, у Вас вытяги и запыты приходят? У меня с вечера вчерашнего дня - глухо... Отправила вчера налоговую накладную - нет даже уведомления о доставке..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 50 з 133    Сторінки: ПершаПопередні4546474849505152535455НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00062199999999996