Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

работа СЕА сегодня

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 87 з 133    Сторінки: ПершаПопередні8283848586878889909192НаступнаОстання
Re: работа СЕА сегодня
Була поставка 10 шт. Одну повернули. Без ПДВ - пільга.


Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Повернення товару або авансових платежів. Значення поля "зміна кількості, об'єму, обсягу" розрахунку коригування (-1.00) повинно дорівнювати значенню поля "Кількість (об'єм, обсяг)" податкової накладної (10.00) із знаком "-"
Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Повернення товару або авансових платежів. Значення поля "Обсяги постачання" розрахунку коригування (-113.75) повинно дорівнювати значенню поля "Обсяги постачання" податкової накладної (1137.50) із знаком "-".

Були вказані причини:
1 раз "Повернення товару або авансових платежів"
2 раз "Зміна кількості"

Хтось зрозумів як коригувати?
Re: работа СЕА сегодня
Скорше всього, що потрібно в рядку 2 зняти всю кількість і обсяг і додати новий рядок, якого не було в податковій накладній, за мінусом повернутого товару, тобто зняти 10 шт в рядку 2 і в новому рядку додати 9 шт. Звичайно, це повний маразм, якщо вони не виправлять даний механізм. Получається, якщо цю податкову накладну потрібно буде в майбутньому знову коригувати, то потрібно буде шукати всі коригування до неї, щоб коригувати потрібний рядок. Оце вони "полегшили" роботу бухгалтерам!
Re: работа СЕА сегодня


Вчера зарегистрировали РК на частичный возвра. Одну строчку поставили с минусом все количество, а в дргуой (с номером строки, которой нет в налоговой накладной) с плюсом количество за минусом возврата (если с примера выше, то 10 шт с минусом, а 9 шт. с плюсом). Правда причину выбрали "зміна кількости". А вот сегодня пытаемся еще зарегитрировать РК, в которой был возврат всей строки (тип причин Повернення товару або авансових платежів).
Quote
AEK10
Стаття в ДтКт [news.dtkt.ua]

спасибо за ссылку,
хотя я уже нарисовала штук по 10 по возвратам/скидкам, и методом проб таки дошла до их извращенной логики,
пока не зарегистрировали, но вроде нарисовала так, как в статье
Quote
gorbatoval
...Да, дата регистрации 28.03.2018 между 8 и 9 часами утра. . .
Разве это справедливо? почему все молчат? потому что не последний день сроков регистрации?! это беспредел
А кому говорити?
От у Вас є конкретний "показовий" випадок. Напишіть скаргу в ДФС. Чим більше буде таких скарг - ти більш ймовірно що буде якась реакція. А не буде ніхто нічого писати, то потім Продан знову скаже, ніхто не скаржиться, всіх все влаштовує.

Суть така:
Згідно абз.13 пп.201.10 ст.201 ПКУ:
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
{Абзац тринадцятий пункту 201.10 статті 201 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1797-VIII від 21.12.2016}

Тобто, якщо вони самі пишуть що тепер операційний день триває з 8 до 20, то логічно що якщо я відправляю документ на реєстрацію о 16:00, то таки до 20:00 я маю отримати квитанцію. І дата в ній має стояти того ж операційного дня.
Re: работа СЕА сегодня
Так тепер відхиляє ще якщо не вказано код УКТЗЕД в РК (в ПН їх не було 2016) що з цим робити?
Re: работа СЕА сегодня
А хто знає, куда писати скаргу, я вже сама хочу це зробити.
У мене ще досі з 18 ПН, відправлених 27 березня є незареєстровані 3 ПН, на щастя дві з них виписані на неплатника... Вже третій день чекаю їх реєстрації....
Руки опускаються... важко уявити як зараз бухгалтерам, у яких рахунок ПН йде в сотнях і тисячах...
Quote
YuliyaP
А хто знає, куда писати скаргу, я вже сама хочу це зробити.
Державна фіскальна служба України, 04053, м. Київ, Львівська пл., 8. [sfs.gov.ua]
В копіях можна ще й цих людей повідомити [sfs.gov.ua]
[boi.org.ua]
Quote
natalka_l

...Да, дата регистрации 28.03.2018 между 8 и 9 часами утра. . .
Разве это справедливо? почему все молчат? потому что не последний день сроков регистрации?! это беспредел
А кому говорити?
От у Вас є конкретний "показовий" випадок. Напишіть скаргу в ДФС. Чим більше буде таких скарг - ти більш ймовірно що буде якась реакція. А не буде ніхто нічого писати, то потім Продан знову скаже, ніхто не скаржиться, всіх все влаштовує.

Суть така:
Згідно абз.13 пп.201.10 ст.201 ПКУ:
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
{Абзац тринадцятий пункту 201.10 статті 201 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1797-VIII від 21.12.2016}
Тобто, якщо вони самі пишуть що тепер операційний день триває з 8 до 20, то логічно що якщо я відправляю документ на реєстрацію о 16:00, то таки до 20:00 я маю отримати квитанцію. І дата в ній має стояти того ж операційного дня.

Це буде працювати якщо ви отримали Повідомлення про доставку, тобто у вас є документальне підтвердження, що відправлений вами документ доставлений на сервер ФСУ!
Quote
YuliyaP
А хто знає, куда писати скаргу, я вже сама хочу це зробити.

Можливо сюди: подзвоніть 044 2840007 подайте скаргу (звернення) - Антикорупційний відділ ДФСУ
можна створити петицію на сайт президента України, здається потрібно набрати 25 тис. підписів за три місці... якщо швидше назбирати, то можливо теж буде швидший результат confused smiley
Re: работа СЕА сегодня
И при чем тут президент?
Blick, тоді до КМУ або до ВР smiling smiley
Quote
Blick
И при чем тут президент?

Президент як раз до всього!!! Саме він несе пряму відповідальніст за весь той безлад, що відбувається в державі!!!
Re: работа СЕА сегодня
Я вообще в эти петиции не верю. К тому же, сколько пытались создавать петиций об отмене блокировки, ни одна необходимых голосов не набрала. Да и кажется мне, петиции можно на что-то глобальное подавать, но никак ни на вопрос - почему у фискалов СЭА медленно работает.
Re: работа СЕА сегодня
Quote
faeton-2000

И при чем тут президент?

Президент як раз до всього!!! Саме він несе пряму відповідальніст за весь той безлад, що відбувається в державі!!!
Простите, но мне это больше напоминает запрос директору завода почему уборщица не убрала кабинет. Директор ведь за все, что на заводе происходит, отвечает.
Quote
Blick


И при чем тут президент?

Президент як раз до всього!!! Саме він несе пряму відповідальніст за весь той безлад, що відбувається в державі!!!
Простите, но мне это больше напоминает запрос директору завода почему уборщица не убрала кабинет. Директор ведь за все, что на заводе происходит, отвечает.

Все вірно Ви розумієте! Якщо уповноважені паном директором особи не здатні виконувати покладені на них повноваження ми з вами повинні ставити такі питання пану директору!!! І от тоді, або пан диреткор наведе порядок в осередку уповноважених осіб, або на біса нам такий директор!!!
Re: работа СЕА сегодня
А я так понимаю, у уборщицы и другие вышестоящие руководители есть, рангом пониже, им и жаловаться надо.
Re: работа СЕА сегодня
Quote
natalka_l

...Да, дата регистрации 28.03.2018 между 8 и 9 часами утра. . .
Разве это справедливо? почему все молчат? потому что не последний день сроков регистрации?! это беспредел
А кому говорити?
От у Вас є конкретний "показовий" випадок. Напишіть скаргу в ДФС. Чим більше буде таких скарг - ти більш ймовірно що буде якась реакція. А не буде ніхто нічого писати, то потім Продан знову скаже, ніхто не скаржиться, всіх все влаштовує.

Суть така:
Згідно абз.13 пп.201.10 ст.201 ПКУ:
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
{Абзац тринадцятий пункту 201.10 статті 201 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1797-VIII від 21.12.2016}
Тобто, якщо вони самі пишуть що тепер операційний день триває з 8 до 20, то логічно що якщо я відправляю документ на реєстрацію о 16:00, то таки до 20:00 я маю отримати квитанцію. І дата в ній має стояти того ж операційного дня.
А я то думаю, ну где мне такая инфа попадалась. Спасиба Наталка, что тыкнули носом. я выше, что-то подобное писала, но от своего имениgrinning smiley. про "вважається зареєстрованою" очень сомнительно, это тоже выше обсуждали. чем доказать? никакого уведомления не приходит, вообще ничего. Ехать с компьютером в налоговую? я уже ездила в Деснянскую, так почти послили, сказали, что нет уведомления, допобачення
Re: работа СЕА сегодня
Quote
Blick
И при чем тут президент?
хай, гад, знає, що в країні робиться і не тільки на рівні свого оточення, а й на рівні нашого оточення
а то вони там сидять наверху і навіть не підозрюють, як нам тут живеться
Re: работа СЕА сегодня
Quote
buh!

И при чем тут президент?
хай, гад, знає, що в країні робиться і не тільки на рівні свого оточення, а й на рівні нашого оточення
а то вони там сидять наверху і навіть не підозрюють, як нам тут живеться
ви вже зателефонували тому гаду?
Re: работа СЕА сегодня
а кто-то пополнял НДС -счет? Сутра отправили, а пополнения НДС в ЭК нету! Как работать нам всем?!!
Re: работа СЕА сегодня
Quote
tiger1
а кто-то пополнял НДС -счет? Сутра отправили, а пополнения НДС в ЭК нету! Как работать нам всем?!!
странно, в соседней теме пишут, что за 15-20 минут капали деньги...
Re: работа СЕА сегодня
неспеша заползло!
Re: работа СЕА сегодня
Я написала скаргу на ел. адресу zvernennya@sfs.gov.ua. Не знаю чи розглянуть, але буду сподіватись хоч на якусь відповідь.
Доброго дня!
Скаргу в "студію", будь-ласка", будемо всі писати!
Re: работа СЕА сегодня
Доброго дня. Я хочу подати скаргу щодо реєстрації розрахунків коригувань. Від 28.03.18р. неможливо зареєструвати коригування, тому що податківці зробили свій перелік причин коригувань, хоча таких причин коригування ані Порядком №1307, ані ст. 192 ПКУ не встановлено. Тепер в разі часткового повернення товару чи зміни ціни потрібно повністю коригувати даний рядок згідно податкової накладної і додавати новий рядок, якого не було в податковій накладній з новою кількістю чи ціною. Якщо до однієї податкової накладної було кілька коригувань, потрібно кожного разу під час наступного коригування даної податкової, піднімати всі ці коригування і шукати рядок, який потрібно відкоригувати. Це дуже ускладнює роботу і займає багато часу. Прошу розглянути дану скаргу для можливого виправлення в роботі ЄРПН.
Дякую.
Re: работа СЕА сегодня
Добрый день! Хочу узнать остаток на спецсчете НДС, через запрос (вытяг) о реквизитах и остатке денег , в вытяге стоит прочерк, хотя там должны быть деньги. По нескольких предприятиям такие же прочерки приходят.

Может еще какие-то способы есть узнать остаток денег?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 87 з 133    Сторінки: ПершаПопередні8283848586878889909192НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054299999999999