Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

работа СЕА сегодня

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 124 з 133    Сторінки: ПершаПопередні119120121122123124125126127128129НаступнаОстання
з 13 шт. , які відправляла 24.12 11 шт.ПН зареєструвались.
Процес рееєстрації ПН пішов! ))
Quote
faeton-2000
Процес рееєстрації ПН пішов! ))

в усякому випадку, те, що відправлялося сьогодні вже проходить реєстрацію. . . )


ПН, отправленные на регистрацию 24.12. зарегистрированы пришли кв.1 в 13:26
Quote
faeton-2000

Процес рееєстрації ПН пішов! ))

в усякому випадку, те, що відправлялося сьогодні вже проходить реєстрацію. . . )

І ті ПН, що були відправлені на реєстрацію 21, а потім продубльовані 23 грудня всі пройшли реєстрацію! )
Quote
faeton-2000


Процес рееєстрації ПН пішов! ))

в усякому випадку, те, що відправлялося сьогодні вже проходить реєстрацію. . . )

І ті ПН, що були відправлені на реєстрацію 21, а потім продубльовані 23 грудня всі пройшли реєстрацію! )


0_о задвоїлись податкові?
Quote
Ledi63



Процес рееєстрації ПН пішов! ))

в усякому випадку, те, що відправлялося сьогодні вже проходить реєстрацію. . . )

І ті ПН, що були відправлені на реєстрацію 21, а потім продубльовані 23 грудня всі пройшли реєстрацію! )


0_о задвоїлись податкові?

ні, все коректно. . . відпрацювало по зрізу останього актуального запису. . .
Re: работа СЕА сегодня
Quote
olex

... але..................... проходить 2 роки і 10 місяців і приходить штраф за несвоєчасну реєстрацію і ДФС вже 100раз забула, що обіцяла не штрафувати за таких обставин
ЖАХ, А НЕ СЕА!!!!
Є конкретні приклади?
звичайно є
Re: работа СЕА сегодня
аааааааа.....шо делается, кабинет самопроизвольно перешел на английский язык, от страха выкинул ошибку 404 и спрятался....я
от увиденного подсталом....
теж таке побачила , але вирішала , що у мене глюк і ...подумала про пенсію smiling smiley)


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Re: работа СЕА сегодня
[cabinet.tax.gov.ua] завтра последний день регистрации ННsad smiley
Re: работа СЕА сегодня
Quote
Alina
[cabinet.tax.gov.ua] завтра последний день регистрации ННsad smiley
отправила рк еще в 8,59утра уже 13,10 и ничего
переживаю, потому что еще одну рк нада отправить, а они взаимоувязаны
Re: работа СЕА сегодня
ура, зарегистрировано, пока писала и регистрация пришла
Re: работа СЕА сегодня
Quote
Alina
[cabinet.tax.gov.ua] завтра последний день регистрации ННsad smiley
eye popping smiley а я блин жду почему нет регистрации на все отправленные 29-30 числа НН
вот это я попала sad smiley
ВСІХ З НОВИМ РОКОМ!

Це тільки в мене ТАКЕ? при запиті в МЕДКУ


Виявлені помилки/зауваження:

Документ не може бути прийнятий - станом на 03012020 в Системі
електронного адміністрування ПДВ для платника податків
відсутній відкритий та взятий на облік рахунок.
Меняются расчетные счета, наверное из-за этого такая проблема: [buhgalter911.com]
Там пишут, что счета СЭА тоже меняются.
У меня аналогично.
У меня по одной компании ответы на запыты пришли сразу без проблем, а по второй компании та же ошибка "Документ не може бути прийнятий - станом на 03012020 в Системі електронного адміністрування ПДВ для платника податків відсутній відкритий та взятий на облік рахунок." При этом в эл.каб. в Облікових даних платника реквизиты счета вижу
Отправил
31/12 7.56 получил квитанцию 03.01 получается 3 дня просрочки?
Виявлені помилки/зауваження:

Документ не може бути прийнятий - станом на 03012020 в Системі
електронного адміністрування ПДВ для платника податків
відсутній відкритий та взятий на облік рахунок.


В МЕНЕ ТАКОЖ ТАКЕ
Quote
kleo

[cabinet.tax.gov.ua] завтра последний день регистрации ННsad smiley
eye popping smiley а я блин жду почему нет регистрации на все отправленные 29-30 числа НН
вот это я попала sad smiley

31.12 было перенесено на 28.12, все что отправили после 28го в пролёте

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Quote
D_Oksa
ВСІХ З НОВИМ РОКОМ!

Це тільки в мене ТАКЕ? при запиті в МЕДКУ


Виявлені помилки/зауваження:

Документ не може бути прийнятий - станом на 03012020 в Системі
електронного адміністрування ПДВ для платника податків
відсутній відкритий та взятий на облік рахунок.

У сейчас меня так-же. Утром отправляла запыты по другим фирмам, приходили нормальные ответы

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Да, у компьютеров ДПС тоже есть выходные...
Quote
olex
Да, у компьютеров ДПС тоже есть выходные...

чёт у них выходных многова-то smiling smiley
с 29.12.19 по 03.01.20
с 04.01.20 по 08.01.20......

и когда все успеть..... ненавижу новый год

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Да не в компьютерах дело. Счета СЭА с сегодняшнего дня меняются. Видимо они старые счета уже заблокировали, а данные по новым счетам еще не внесли. Все как всегда, это мы должны все успевать, а они не могут...
Всім привіт!

Станом на 11.30 в ЕК по ЄСВ та ВЗ ще старі рахунки!!! Як мінімум по Дарницькому району м. Києва. . . (
Старі рахунки не тільки по Києву. Львіська області таке саме диво ) І по СЕА ПДВ не можу зробити витяг по реєстраційному ліміту.
В облікових даних у кабінеті вже є нові рахунки СЕА ПДВ.
хотела в своем ЕК в разделе "стан розрахунків з бюджетом" проверить зачисления по пдфо, вз, есв, которые отправила на новые счета 03.01.2020, пока ничего не вижу, у всех так?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 124 з 133    Сторінки: ПершаПопередні119120121122123124125126127128129НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057700000000005