Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

работа СЕА сегодня

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 128 з 133    Сторінки: ПершаПопередні123124125126127128129130131132133Наступна
Re: работа СЕА сегодня
Я бы не переживала. Если в транзакциях списано, значит все в порядке, глюки в расчетах с бюджетом позже исправят.
Подскажите, отобразилась у вас оплата?
Re: работа СЕА сегодня
Я даже не переживала, когда в декабре НДС оплатили в последний день, из-за чего минус перенесся на начало нового года и с полмесяца там висел. В реестре транзакций списание есть - все в порядке. А в расчетах с бюджетом и не такие глюки бывают.


Да, и у меня бывало не отображалось подолгу, особенно часто с ЕСВ, хотя всегда заранее платим. Но каждый раз с опаской смотрю на такие "недоимки"
Re: работа СЕА сегодня
Вчера отправили НН на регистрацию за 31.08. Висят в статусе "очікується доставка" Обічно на второй день все регистрировалось У кого как?
Re: работа СЕА сегодня
Quote
buh51
Вчера отправили НН на регистрацию за 31.08. Висят в статусе "очікується доставка" Обічно на второй день все регистрировалось У кого как?
вчера отправила сентябрьские, все приняты.
Re: работа СЕА сегодня
Добрый день, у меня та же история. Вчера отправили в 10:17 и тишина, квитанций нет. Даже не знаю стоил ли отправлять повторно
Re: работа СЕА сегодня
Судя по мониторингу [gatemon.com.ua], отправленные вчера утром НН до сих пор не зарегистрированы, хотя НН после 11:28 зарегистрировались давно. Думаю, нужно отправлять заново.
Re: работа СЕА сегодня
Quote
buh51
Вчера отправили НН на регистрацию за 31.08. Висят в статусе "очікується доставка" Обічно на второй день все регистрировалось У кого как?
Відправила вчора вночі серпневу, повторно - пару годин тому - статус Очікується доставка. Переживаю, бо сума велика ((
Re: работа СЕА сегодня
Заработало! Хух!
Re: работа СЕА сегодня
У меня до сих пор нет. Отправлять что-ли повторно? Не задвоится?
30 вересня сплатила ПДВ. В Ел.Кабінеті в Реєстрі транзакцій цю суму бачу, а от в Реєстрі операцій її немає . Вона ж повинна там бути, збільшити ліміт, чи я щось "новеньке" пропустила ?
Дякую !


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Если с поточного счета оплатили, тогда лимит должен увеличиться. Если с любого другого счета, то нет.
Дякую ! smiling smiley
Платив директор власними коштами через банк.
А чому так ? Всі реквізити вказані правильно ... Яка різниця податковій звідки прийшли гроші ?!
Я точно щось проспала sad smiley(
Значить, мій податковий ліміт не збільшиться і кошти пропали ?... Добре, що сума не така страшна і не горить .... Але чогось ну дуже хочеться матюкнутися ...


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Я тоже на этом споткулась однажды. В платежке, при оплате с поточного счета, должно быть написано : "Перераховано з власного поточного рахунку". Деньги не пропали, они погасят налоговое обязательство, а лимит не увеличат. Такая вот "замануха"...confused smiley
Re: работа СЕА сегодня
Все дело в формуле лимита. Там четко прописано, что

ΣПопРах - загальна сума поповнення з поточного рахунку платника податку рахунка в системі електронного адміністрування податку...
Re: работа СЕА сегодня
В платежке ничего такого не пишу, видимо они сами знают какой рахунок у меня поточний.
Добрый день! Кто знает, что случилось с электронным кабинетом? И зачем это обновление интерфейса было? Невозможно указать дату документа, только текущий месяц можно задать. Пожалуйста, подскажите.
Уже заработало.
Подскажите, кто знает, будут ли регистрироваться налоговые накладные 31 декабря?
в прошлом году вроде не регистрировались.
Вчора відправила через ел. кабінет декларацію з прибутку і баланс, квитанція 1 прийшла одразу, повідомлення і 2 квитанцію так і не дочекалася. Сьогодні відправила звіти повторно і знову тишина. Це якесь масове явище чи тільки у мене така проблема? Чи може бути причина в нових ключах ел. підпису (перший раз ними підписала звіти)?
Сегодня без проблем сдала баланс и декларацию, квитанции пришли быстро
Quote
kris18
Вчора відправила через ел. кабінет декларацію з прибутку і баланс, квитанція 1 прийшла одразу, повідомлення і 2 квитанцію так і не дочекалася. Сьогодні відправила звіти повторно і знову тишина. Це якесь масове явище чи тільки у мене така проблема? Чи може бути причина в нових ключах ел. підпису (перший раз ними підписала звіти)?

А як ви через кабінет відправляєте повторно?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Вчора відправила через ел. кабінет декларацію з прибутку і баланс, квитанція 1 прийшла одразу, повідомлення і 2 квитанцію так і не дочекалася. Сьогодні відправила звіти повторно і знову тишина. Це якесь масове явище чи тільки у мене така проблема? Чи може бути причина в нових ключах ел. підпису (перший раз ними підписала звіти)?

А як ви через кабінет відправляєте повторно?!?!?!


Скопіювала і відправила. А тепер маю іншу халепу, на всі 4 відправлені звіти прийшли 2 квитанції.. І виходить, що 2 задубльовані.. Треба тепер писати в податкову, щоб анулювали чи що робити?confused smiley
Quote
kris18


Вчора відправила через ел. кабінет декларацію з прибутку і баланс, квитанція 1 прийшла одразу, повідомлення і 2 квитанцію так і не дочекалася. Сьогодні відправила звіти повторно і знову тишина. Це якесь масове явище чи тільки у мене така проблема? Чи може бути причина в нових ключах ел. підпису (перший раз ними підписала звіти)?

А як ви через кабінет відправляєте повторно?!?!?!


Скопіювала і відправила. А тепер маю іншу халепу, на всі 4 відправлені звіти прийшли 2 квитанції.. І виходить, що 2 задубльовані.. Треба тепер писати в податкову, щоб анулювали чи що робити?confused smiley

У них повинен працювати алгоритм "по зрізу останньої" - тобто зараховуватись повинен останній документ в межах періоду подачі даного звіту. . .отже теоретично дублю не повинно виникати
Quote
faeton-2000



Вчора відправила через ел. кабінет декларацію з прибутку і баланс, квитанція 1 прийшла одразу, повідомлення і 2 квитанцію так і не дочекалася. Сьогодні відправила звіти повторно і знову тишина. Це якесь масове явище чи тільки у мене така проблема? Чи може бути причина в нових ключах ел. підпису (перший раз ними підписала звіти)?

А як ви через кабінет відправляєте повторно?!?!?!


Скопіювала і відправила. А тепер маю іншу халепу, на всі 4 відправлені звіти прийшли 2 квитанції.. І виходить, що 2 задубльовані.. Треба тепер писати в податкову, щоб анулювали чи що робити?confused smiley

У них повинен працювати алгоритм "по зрізу останньої" - тобто зараховуватись повинен останній документ в межах періоду подачі даного звіту. . .отже теоретично дублю не повинно виникати

То по ЄСВ так працювало - в новому звіті поки непонятно як буде...
А в балансі і деках потрібно було виставляти ознаку новий звітний,
тоді воно рахуватиме останній.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
kris18


Вчора відправила через ел. кабінет декларацію з прибутку і баланс, квитанція 1 прийшла одразу, повідомлення і 2 квитанцію так і не дочекалася. Сьогодні відправила звіти повторно і знову тишина. Це якесь масове явище чи тільки у мене така проблема? Чи може бути причина в нових ключах ел. підпису (перший раз ними підписала звіти)?

А як ви через кабінет відправляєте повторно?!?!?!


Скопіювала і відправила. А тепер маю іншу халепу, на всі 4 відправлені звіти прийшли 2 квитанції.. І виходить, що 2 задубльовані.. Треба тепер писати в податкову, щоб анулювали чи що робити?confused smiley

Пишіть листа на фірмовому бланку про відміну (розпишіть РN, дату).
Зберігаєте в форматі pdf - і через листування надсилаєте в свою ДПІ.
Потім отримаєте від них номер по якому канцелярія зареєструвала
вашого листа - значить прийняли в роботу. Чи обробили чи ні - можна
дивитись в перегляді звітності - там напроти цих звітів в кінці рядка
має стать статус до відома - значить відмінили і мона не переймацця winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В балансе ознаки "новый звитный" нет, его можно несколько раз сдавать. А прибыль вторая не должна была приниматься.
На самому бланку нема - но в кабінеті перед створити - є вибір - стан документа.
Там по балансу є і уточнюючий і новий звітний... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик



Вчора відправила через ел. кабінет декларацію з прибутку і баланс, квитанція 1 прийшла одразу, повідомлення і 2 квитанцію так і не дочекалася. Сьогодні відправила звіти повторно і знову тишина. Це якесь масове явище чи тільки у мене така проблема? Чи може бути причина в нових ключах ел. підпису (перший раз ними підписала звіти)?

А як ви через кабінет відправляєте повторно?!?!?!


Скопіювала і відправила. А тепер маю іншу халепу, на всі 4 відправлені звіти прийшли 2 квитанції.. І виходить, що 2 задубльовані.. Треба тепер писати в податкову, щоб анулювали чи що робити?confused smiley

Пишіть листа на фірмовому бланку про відміну (розпишіть РN, дату).
Зберігаєте в форматі pdf - і через листування надсилаєте в свою ДПІ.
Потім отримаєте від них номер по якому канцелярія зареєструвала
вашого листа - значить прийняли в роботу. Чи обробили чи ні - можна
дивитись в перегляді звітності - там напроти цих звітів в кінці рядка
має стать статус до відома - значить відмінили і мона не переймацця winking smiley

Так само порадили і в податковій. Заяву написала, чекаю відповідь.( Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 128 з 133    Сторінки: ПершаПопередні123124125126127128129130131132133Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039800000000001