Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Распределение НДС за 2016 год

Відправлено користувачем Lina_Lina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
"...дельта (сума збільшення або зменшення) ПЗ визначається окремо за кожною зі зведених ПН, складених протягом 2016 року відповідно до 199.1 ПКУ. Тобто всю суму дельти ПЗ за 2016 р. має бути розподілено між усіма зведеними ПН, сформованими саме за п. 199.1 ПКУ. Для цього для кожної такої зведеної ПН формується окремий РК, датований не пізніше 31.12.2016 р. та зареєстрований в ЄРПН у загальному порядку. Сумарний результат такого коригування зазначається з відповідним знаком у ряд. 7 декларації за грудень 2016 року (окремого рядка, який би відповідав суті такого коригування, у чинній формі декларації з ПДВ наразі немає*).

Оскільки коригування ПЗ супроводжується складанням РК до зведених ПН, то такі РК мають знайти своє відображення і в таблиці 1 Д1 до декларації за грудень 2016 року."

Из статьи
аналітика від Дт-Кт: Річний перерахунок ПДВ: проводимо правильноhttps://news.dtkt.ua/taxation/pdv/41744
https://news.dtkt.ua/ua/taxation/pdv/41971?utm_source=news&utm_campaign=oldmain
ой спасибо ,
а в додатке 7-таблица 2 дублировать просто для информации все РК которые отражаем в додатке1?
согласна с Аленка, уже сдала деку и получила 2 квитанцию.


спасибо ВМ дочиталась smiling smiley
Добрый день, а если у меня ставка ндс 0% по ст195,13,, я не делаю распределение ндс?Да?
Дівчатка , хелп, явже 3 день не можу зареєструвати ці довбані РК!!!
Хто робив їх в Арт-Звіті Плюс ???
В мене є ПН за 02 міс., коли проставляю ІПН 4000000000 - програма свариться, що тип 09 не підходить, хоча в лютому я реєструвала саме з цим типом та ІПНом.

Ще питання по заповненню таблиці - коли заповнюю кол. 13 - програма свариться що графа 13 = графа 7*графа 8+ графа 9* графа 10
Здравствуйте! Девочки, графа 3.1 туда попадает оборот за весь 2016 год, или только когда начали пропорционально распределять ндс?
Quote
rainy_days
Дівчатка , хелп, явже 3 день не можу зареєструвати ці довбані РК!!!
Хто робив їх в Арт-Звіті Плюс ???
В мене є ПН за 02 міс., коли проставляю ІПН 4000000000 - програма свариться, що тип 09 не підходить, хоча в лютому я реєструвала саме з цим типом та ІПНом.

Ще питання по заповненню таблиці - коли заповнюю кол. 13 - програма свариться що графа 13 = графа 7*графа 8+ графа 9* графа 10
Пытайтесь игнорировать предупреждение и регистрировать. Медку тоже 4000000000 не нравится, но регистрацию проходит, при типе 08 и 09 не предусмотрено заполнять гр.7,8,9.
коллеги, а если неправильно по условной продаже (тип причины 09) за декабрь выписала нн, и соответственно неправильно по перерасчету выписана и зарегистрирована РК, как можно исправить РК?
коллеги, нет идей как можно исправить РК в нн?
Quote
Rita_yar
коллеги, нет идей как можно исправить РК в нн?
РК к НН.
неправильну позицію з мінусом, а правильну з плюсом
бабоньки всеодно щось не так.
якщо сума колонки 13 переноситься в 4 рядок, то сума коригування буде 20% від загальної суми кол. 13, але мені потрібно щоб в І і ІІ рядку була сума кол. 13
арифметика тоді з декларацією не сходиться
Quote
rainy_days
бабоньки всеодно щось не так.
якщо сума колонки 13 переноситься в 4 рядок, то сума коригування буде 20% від загальної суми кол. 13, але мені потрібно щоб в І і ІІ рядку була сума кол. 13
арифметика тоді з декларацією не сходиться
Так в графе 13 и должна была быть база, посмотрите на название графы. Когда мы делали сводные НН, построчно в них ведь база, а не НДС. Соответственно в РК построчно изменение базы, в разделе А в строке 4 итог по базе, в 1й и 2й - 20% от 4й строки.
вибачте, але я вже геть тупа...
короче якщо мені 1с зробила РК в яких сума корекції зазначена в колонці " Зміна суми ПДВ", то мені не цю цифру в 13 колонку переносити ??? а її ще треба додавати і порівнювати з ПН, яка коригується ?
Quote
rainy_days
вибачте, але я вже геть тупа...
короче якщо мені 1с зробила РК в яких сума корекції зазначена в колонці " Зміна суми ПДВ", то мені не цю цифру в 13 колонку переносити ??? а її ще треба додавати і порівнювати з ПН, яка коригується ?
Та то дурной 1С angry smiley Нам не нужна по сути инфа про изменение НДС построчно. Нужно изменение базы построчно вручную считать в 13.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042500000000001