Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЗП сумісника

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЗП сумісника
Доброго дня!!! Може вже й обговорювалася ця тема, але я щось зовсім заплуталася. Працівник працює по сумісництву. З 1 січня 2017 піднімаю оклад до 3200 грн. Він працює на 0,5 ставки і отримує ЗП в місяць 1600 грн. ЄСВ і інші податки я йому вираховую з 1600. Базовим місяцем для індексації буде місяць підвищення ЗП, тобто січень. Чи вірно я думаю ????
Re: ЗП сумісника
И льгота не применяется, правильно?


Re: ЗП сумісника
ЄСВ з 1600 буде 352,00, і я донарахувань не роблю. Вірно???
Re: ЗП сумісника
якщо без трудової - то вірно smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Re: ЗП сумісника
Він же ж по сумісництву, трудова за основним місцем роботи
Re: ЗП сумісника
По поводу льготы - неверно. Работник может сам выбирать где ему получать льготу. Т.е. он может подать вам заявление о применении льготы по месту совместительства и вы обязаны ее применять. Единственно - он не должен получать ее в другом месте и об этом нужно предупредить.
Re: ЗП сумісника
Quote
crizis
Доброго дня!!! Може вже й обговорювалася ця тема, але я щось зовсім заплуталася. Працівник працює по сумісництву. З 1 січня 2017 піднімаю оклад до 3200 грн. Він працює на 0,5 ставки і отримує ЗП в місяць 1600 грн. ЄСВ і інші податки я йому вираховую з 1600. Базовим місяцем для індексації буде місяць підвищення ЗП, тобто січень. Чи вірно я думаю ????
Для расчета индексации по совместительству нужно, чтобы ЗП по основному месту была меньше прож. мин, и справку тогда с основного места работы нужно брать, иначе по совместительству индексация не проводится. (ИМХО)
Re: ЗП сумісника
Quote
meg
И льгота не применяется, правильно?
Я не пойму, это я одна не применяю льготу? Уже не первая тема,где о ней вспоминают
Re: ЗП сумісника
я тоже совместителям не применяю
льгота может применяться к ЗП совместителя при наличии заявления.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ЗП сумісника
Quote
sldaemon
я тоже совместителям не применяю
да я давно никому не применяю. Думала,это кануло в лету лет 5 назад
Re: ЗП сумісника
А в нього за основним місцем ЗП більша за прожитковий мінімум. І на скільки я знаю там йому ЗП індексують. А як мені тепер бути, я за грудень нарахувала йому індексацію, і звіти всі поздавала. Як мені це виправити??? В січні відняти суму індексації з ЗП за січень ?? А як бути з ЄСВ??
Re: ЗП сумісника
Quote
crizis
А в нього за основним місцем ЗП більша за прожитковий мінімум. І на скільки я знаю там йому ЗП індексують. А як мені тепер бути, я за грудень нарахувала йому індексацію, і звіти всі поздавала. Як мені це виправити??? В січні відняти суму індексації з ЗП за січень ?? А як бути з ЄСВ??
А что там такая большая сумма что нужно все менять?
Quote
crizis
А в нього за основним місцем ЗП більша за прожитковий мінімум. І на скільки я знаю там йому ЗП індексують. А як мені тепер бути, я за грудень нарахувала йому індексацію, і звіти всі поздавала. Як мені це виправити??? В січні відняти суму індексації з ЗП за січень ?? А як бути з ЄСВ??
по правильному - нужно сделать перерасчет, удержать из следующей ЗП....

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ЗП сумісника
Сума там не велика - 64,50 грн. То що можна залишити так чи краще внести зміни??
Quote
crizis
Сума там не велика - 64,50 грн. То що можна залишити так чи краще внести зміни??
це рішення приймати Вам.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ЗП сумісника
Я вираховую з наступної зп цю суму. ЄСВ я плачу, те що в мене виходить по факту. Вірно??
Re: ЗП сумісника
Есть еще непонятка:
приходит чел, пишет заяву "по совместительству" на 0,5 ставки, з.п. меньше мин, трудовую не дает

как проверить, а может он нигде не работает ?
тогда мы у него основная работа - и все доначисления ? ? ?
Якшо це "новий" працівник - то у вас в руках
його власноручна заява і він "розуміє" на шо
"підписуєцця" drinking smiley
А якшо ви чітко знаєте його - то краще не ризикувать,
дорого стоїтиме tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ЗП сумісника
А як бути, якщо людина виконує роботу за договором ЦПХ (зовнішній сумісник) і написала заяву на податкову пільгу, запевняючи, що більше ніде її не отримує?
Re: ЗП сумісника
Quote
Sanio
А як бути, якщо людина виконує роботу за договором ЦПХ (зовнішній сумісник) і написала заяву на податкову пільгу, запевняючи, що більше ніде її не отримує?
Не може бути такого в природі.
Або договір ЦПХ, або сумісник з пільгою. Щось одне.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ЗП сумісника
Quote
sim
Quote
sldaemon
я тоже совместителям не применяю
да я давно никому не применяю. Думала,это кануло в лету лет 5 назад

Да я тоже по совместителям не применяю) По основному месту работы-да, если укладывались в сумму ограничения. То я просто недавно на другом форуме прочитала в обсуждении новаций по зп-2017, что ,мол, к совместителям тоже надо применять льготу. Меня это так удивило,что не могла успокоиться)) Дай, думаю, спрошу умных людей, может, я что пропустила.
Re: ЗП сумісника
К совместителям можно было всегда применять льготу при наличии заявления

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: ЗП сумісника
Quote
FyDD
Есть еще непонятка:
приходит чел, пишет заяву "по совместительству" на 0,5 ставки, з.п. меньше мин, трудовую не дает

как проверить, а может он нигде не работает ?
тогда мы у него основная работа - и все доначисления ? ? ?
и все же: есть ЧЕТКИЕ критерии совместителя ?
какими доками то оговорено ?
Re: ЗП сумісника
Quote
FyDD
Quote
FyDD
Есть еще непонятка:
приходит чел, пишет заяву "по совместительству" на 0,5 ставки, з.п. меньше мин, трудовую не дает

как проверить, а может он нигде не работает ?
тогда мы у него основная работа - и все доначисления ? ? ?
и все же: есть ЧЕТКИЕ критерии совместителя ?
какими доками то оговорено ?

я прошу завереную копию трудовой с основного места работы
Re: ЗП сумісника
Quote
Lin@
Quote
FyDD
Quote
FyDD
Есть еще непонятка:
приходит чел, пишет заяву "по совместительству" на 0,5 ставки, з.п. меньше мин, трудовую не дает

как проверить, а может он нигде не работает ?
тогда мы у него основная работа - и все доначисления ? ? ?
и все же: есть ЧЕТКИЕ критерии совместителя ?
какими доками то оговорено ?

я прошу завереную копию трудовой с основного места работы
Я тоже прошу (хотя и не должна), чтобы быть уверенной, что по крайней мере на момент приема у меня есть основание его считать совместителем
Re: ЗП сумісника
Доброго дня!!! Знову прошу вашоі допомоги. Вибачте, соже я задаю дурні запитання, але я не впевнена чи вірно думаю. Я у вас тут питала, стосовно директора на 0,5 ставки. З 1 січня я підвищую йому ЗП до мін. 3200 грн, але він хоче щоб з 1.01. його перевели на 0,2 це виходить 640 грн, ЄСВ- 140,80. Я можу використовувати податвову соціальну пільгу, і ЄСВ я плачу 140,80 і нічого не доначисляю до цієї суми. Вірно???
А якщо людина ФОП можна це вважати основним місцем роботи , а роботу на підприємстві сумісництвом?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00075899999999998