Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Списання дизпалива 2016-2017рр

Відправлено користувачем OLENKA120909 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 6    Сторінки: 123456Наступна
Добрий день! Прочитала, что подорожні листи вже не потрібні для легкового автомобіля для списання гсм на підприємстві. Підкажіть будь-ласка, які тоді документи доречні для підтвердження затрат та списання гсм. Дякую!
а что пишут там, где Вы это прочитали?
smoking smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Для списання ПММ легкового службового авто й обліку роботи водія і надалі доречно використовувати подорожній лист. Щоправда, можна відійти від його типової форми, яку скасовано, зокрема не заповнювати графи, передбачені для лікаря та механіка. Головне, щоб у документі були всі обов’язкові реквізити первинного документа. Інакше для цілей обліку він не підійде.


Пишуть що доречно все ж використовувати подорожні листи..
Я на кожний автомобыль роблю місячний ДЛ.Потім дані з усіх ДЛ вношу в один акт списання теж раз у місяць.
Форму ДЛ і процедуру списання затвердила наказом.
Можете мені скинути зразок будь-ласка на емейл : kostejchuk.elena@ukr.net.
Буду Вам дуже вдячна!!!
А я вот раньше (до отмены ПЛ при перевозке) делала понедельные листы, после отмены так и продолжила вести по-недельно. Напрягают эти листы страшно, хоть и максимально автоматизирована их выписка. И меня вот заинтересовала, что выписываете помесячно. Наверное, тоже перейду составление раз в месяц, ведь если разобраться правильно - это раз в день, а так какая разница раз в месяц или раз в неделю.
Якщо робити раз в неділю лист, то ставити спідометр наприклад на понеділок ранок і тоді на пятницю вечір і паливо теж ставити за 5 днів використано? але ж там потрібно розписати куди водій іздив? то як бути з цим?
Може мені хтось скинути цей лист подорожній зрозок, чи недільний чи місячний.? kostejchuk.elena@ukr.net.
Буду дуже вдячна!!!!! Бо ніде не можу знайти
Я никогда не писала. Пишу - Киев, Кивская обл., в розпорядження - название своего предприятия.
Принимал водитель авто в 9-00 понедельника, сдавал в 17-00 в пятницу, пробег за неделю, заправка тоже.
Дякую Вам дуже. Ви мені дуже допомогли))
Доброго дня , дуже потрібна ваша допомога ,будь ласка, якщо можна. скиньте мені на електронку kamillamondok@gmail.com зразок місячного подорожнього листа та акту на списання палива
Доброго дня. Списання палива на підприємстві в мене завжди займає купу часу (і паперу). Ідея з помісячними дорожніми листами значно спрощує цю процедуру. Велике прохання надіслати на мою електронку irina.ignatova@ukr.net зразок такого помісячного ДЛ. Дякую!
Доброго дня , ,будь ласка, скиньте мені на електронку panaval84@mail.ru зразок місячного подорожнього листа та акту на списання палива. Дякую!
А можна і мені зразок місячного подорожнього листа та акту на списання палива? nasene@meta.ua
Доброго дня, скиньте і мені будласка місячний подорожній лист та акт списання. Дякую. elenapod@meta.ua
Доброго дня, скиньте і мені будласка місячний подорожній лист та акт списання. Дякую! vaprijmak@yandex.ru
А можна і мені зразок місячного подорожнього листа та акту на списання палива? Дякую! lyal1965@gmail.com
Если не сложно, то и мне, пожалуйста, за компанию vvv1275@ukr.net smiling smiley
присоединяюсь к прошениям, если не затруднит sashok3306@mail.ru
заранее благодарен
Если не сложно, то и мне, пожалуйста, за компанию. Пишу по дням и вручную ((((
ua.viktoriya@gmail.com
можна і мені зразок місячного подорожнього листа та акту на списання палива? Дякую!
irina-gorbunova-93@mail.ru
Приєднаюсь до компанії - скиньте, будь ласка, на od07@ukr.net . наперед вдячна!
І мені також, якщо можна. Буду дуже вдячна! alinabtl@gmail.com
Скиньте і мені будь-ласка sv7197958@ukr.net Дякую
Пожалуйста, очень прошу, а можна и мне skorik-ludmila@mail.ru. CПАСИБО.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 6    Сторінки: 123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00075999999999998