Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Списання дизпалива 2016-2017рр

Відправлено користувачем OLENKA120909 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
А що , дозволяється виписувати 1 шляховий на тиждень? Якщо так,то скиньте і мені будь-ласка зразок цього шляхового листа. 0970161733@mail.ru Буду дуже вдячна.
И никто ничего не сбрасываетsad smileysad smiley
Quote
вип
Я на кожний автомобыль роблю місячний ДЛ.Потім дані з усіх ДЛ вношу в один акт списання теж раз у місяць.
Форму ДЛ і процедуру списання затвердила наказом.
Если не сложно, то и мне, пожалуйста, за компанию. Пишу по дням и вручную ((((
ua.viktoriya@gmail.com


Ой. Спасибо. Уже получила !!!
буду очень благодарна,если и мне кто-от скинет на kulik_2004@i.ua
Добрый день! И мне, пожалуйста, ПЛ и акт списания daviduktanya@mail.ru Заранее благодарю!
Ну кто нибудь, пож, сбросьте и мне skorik-ludmila@mail.ru. СПАСИБО ЗАРАНЕЕ
БОЛЬШУЩЕЕ СПАСИБО, ПОЛУЧИЛА
Подскажите, фоп на 2 группе нада добавить квед (не основной), какие документы нада, и куда подавать?
і мені скиньте будь-ласка хтось sv7197958@ukr.net Дякую
і мені будь-ласка olya.telep@yandex.ua Дякую
Quote
Elenapod
Подскажите, фоп на 2 группе нада добавить квед (не основной), какие документы нада, и куда подавать?

Держреєстратору форму і в податкову заяву на новий квед
sadvin17@mail.ru І мені, будьласка, попрошайці скиньтеeye rolling smiley
Добрый день!Буду очень благодарна,если и мне кто-от скинет на buh@dormashgroup.com. Пишу по дням. Спасибо.
Добрый день!Скиньте и мне пожалуйста на buh@dormashgroup.com. Пишу по дням. Спасибо.
Сбросьте и мне пожалуйста buh@dormashgroup.com
Добрый день! Буду очень-очень благодарна, если сбросите и мне zirka2kiev@ukr.net
Допоможіть новачку! ФОП на загальній системі, вантажний автомобіль, перерахували кошти на заправку і отримали смарт-картки 20.03. Наприклад, машину заправили на 30 літрів карткою 21.03. а ТТН виписана 22.03 і сума витрати подорожньому листу 25 літрів.
1. Якою датою виписувати подорожній, коли відображати списання у книзі обліку витрат і скільки літрів?
2. У книзі підстава для списання фіскальний чек на суму заправки чи подорожній лист на суму витрати?
3. Чи можна виписувати один раз/тиждень(місяць) подорожній лист вантажного авто?
4. Чи можна списувати пальне актом в кінці місяця?
Дякую за швидку відповідь.
У ФОПов кассовый метод, т.е. доходы и расходы по оплате. Но если для доходов достаточно одного события - оплаты, то в расходы включать можно только при наличии приходных документов, а себестоимость товара еще и при наличии расходных документов.
Проще всего списывать топливо актом в конце месяца и датой акта в книгу записывать.
Доброго дня! Будь ласка, скиньте мені на електронку bugrin.dobrobut@ukr.net зразок подорожнього листа та акту на списання палива, (можливо у когось є на трактор, якщо ні то я відкорегую).Буду дуже вдячна! Допоможіть бухгалтеру - початківцю.
і мені, будь-ласка tanjushka77@ukr.net Дякую
Скажіть, будь ласка - автомобіль орендований, водій їздить як по роботі ( розвезення товару ) так і по інших своїх справах ( ми заправляємо) -як списувати паливо? Як відображати все у подорожніх листах - нехай показник спідометра буде відрізнятися (на початок поточноко і кінець попереднього) і спишу на витрати тільки використане у госп. діяльності паливо -як з рештою і з ПДВ? ПДВ нехай зроблю податкові накладні як компенсуючі і негосподарська діяльність . А як з паливом на залишку?
Поделитесь пож. формой путевого на неделю или месяц smiling smiley Lkova@mail.ru Буду оч. благодарна))))
можна і мені зразок місячного подорожнього листа та акту на списання палива?
xvostik20@mail.ru
можна і мені зразок місячного подорожнього листа та акту на списання палива? буду дуже вдячна за інфу
v.gre@mail.ru
Добрий день! хто-небудь,будь ласка, скиньте і мені зразочок місячного ПЛ та акту на списання палива. Дуже дякую!
olena.vitab@gmail.com
Доброго дня! І я дуже хочу зразок місячного ПЛ та акту на списання палива. Скиньте будь ласка, mnikonova@ukr.net
Ніхто не скидає((( Будь ласка, в кого є зразок ПЛ та акту, поділяться olena.vitab@gmail.com
Доброго дня , дуже потрібна ваша допомога ,будь ласка, якщо можна, скиньте мені на електронний адрес oksana.koshonko@gmail.com зразок місячного подорожнього листа та акту на списання палива!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039700000000004