Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звільнення,компенсація,мін.зарплата

Відправлено користувачем вип 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, допоможіть розібратись.
Звільняю робітника.
В січні з/п 1440 грн.(9 днів),компенсація за невикористану відпустку1000 грн.
Як тут бути з соціальною пільгою.Один раз для загальної суми примінити, чи для кожної суми окремо.
Щось такий сумнів з"явився...
І до мінімальної зарплати нічого не донараховуємо...
Щось мені вже здається, що треба брати суму зарплати і компенсації і ніякої соціальної пільги не враховувати...
Quote
вип
Щось мені вже здається, що треба брати суму зарплати і компенсації і ніякої соціальної пільги не враховувати...
так


Дякую...
то щось було перемкнуло...буває...)))
Доброго дня, працівниця у відпустці по догляду за дитиною до 3х років, вона відбула її лише половину, зараз за згодою сторін має звільнятися, чи буде враховуватися день звільнення як робочий, і компенсацію за невикористану відпустку яка ще залишилася до вагідності потрібно розраховувати.Яка має бути заява працівниці про те що вона хоче вийти з відпустки і звільнитися. З таким вперше стикаюся.
Quote
tavrosr
Доброго дня, працівниця у відпустці по догляду за дитиною до 3х років, вона відбула її лише половину, зараз за згодою сторін має звільнятися, чи буде враховуватися день звільнення як робочий, і компенсацію за невикористану відпустку яка ще залишилася до вагідності потрібно розраховувати.Яка має бути заява працівниці про те що вона хоче вийти з відпустки і звільнитися. З таким вперше стикаюся.

Нехай одразу пише заяву на звільненя- та і все.

Компенсація за не використану відпустку за час відпустки по догдяду до 3-х років - не нараховується,
а от за час декретних - обов'язково, тобто порахуйте, чи залишилися в неї не відгуляних днів щорічної відпустки по останній день декрету (останній день лікарняного - включно), якщо залишились - нарахуйте за них.
при звільненні працівника 03.07.2017, яка перебувала в декретній відпусці, ми виплачуємо компенсацію за невикористану відпустку, але який брати період, якщо вона пішла у відпустку по доголяду за дитиною ще 15.01.2016 року. Првильно прати з 01.07.2016 по 01.07.2017 з посадовим окладом, тобто посадовий оклад*12/355*кількість днів невикористаної відпустки? Я правильно роблю, з неї також обовязково сплачуємо ЄСВ, Військовий і ПДФО?
Нужно брать период июль 2016 - июнь 2017, только у меня выходит, что нужно делить на 354, у нас же уже 11 праздников, но перепроверьте. Остальное правильно.
Quote
Blick
Нужно брать период июль 2016 - июнь 2017, только у меня выходит, что нужно делить на 354, у нас же уже 11 праздников, но перепроверьте. Остальное правильно.

Простите, не подскажите, где написано, что для расчета компенсации за не использованный отпуск, при увольнении, надо брать период за время отпуска по уходу за ребенком до 3-х лет?
отпуск по уходу не идет в стаж для отпуска, и исключается из расчетного периода
Quote
Котег :-)
отпуск по уходу не идет в стаж для отпуска, и исключается из расчетного периода

Ну да, вот и я это же писала выше.
тепер я заплуталась, то требе брати период липень 2016 - червень 2017, чи переіод 12 місяців перед відпусткою по догляду за дитиною до 3 років
Quote
tavrosr
тепер я заплуталась, то требе брати период липень 2016 - червень 2017, чи переіод 12 місяців перед відпусткою по догляду за дитиною до 3 років

дні відпустки нараховуєте по останній день декретного лікарняного, а суму з 12 попередніх місяців, тобто з (оклад х 12 / 354)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033400000000006