Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Добові

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: Добові
Як може бути написано те, чого нема?
Re: Добові
Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, а дополнительные расходы в загран. командировке по какому курсу считать?
По какому курсу считать заправку авто в командировке? по курсу, на день авансового отчета? а выплату командировочных или все на условный курс?
Если, для командировочных взяли условный курс 27грн.*80 евро = 2160 грн. плюс, заграницей заправлялся автомобиль на 57 евро, авансовый отчет 10.03.17, а выплачивали компенсацию команд. 14.03.17
Re: Добові
Директор п описьму- приглашению посетил компанию-партнера в Польше. Проезд и жилье ему компенсировала компания-партнер.Могу ли я, согласно приказа, выплатить только суточные???


Re: Добові
добрый день, подскажите пож. сотрудник едет в командировку, выезжает на поезде 08.06 в 23.00, сама командировка будет 09.06 - встреча с клиентом, суточные за 08.06 нужно платить? я так понимаю что 08.06 будет считаться днем командировки?
Re: Добові
да, суточные надо платить


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Добові
Re: Добові
Колеги , підкажіть будь ласка, так як у відрядженнях я плаваю, директор і менеджер зі збуту, у відрядженні харчуються, хочуть оплатити їжу корпоративною картою, чи можна харчування в повній мірі списати на витрати і провести авансовий звіт, чи обмеження по харчуванню працівників, чи потрібно відраховувати відсоток від суми добових ??
Буду дуже вдячна хто роз"яснить.
Re: Добові
Харчування у відрядженнях не можна відшкодовувати, навіть списати не представницькі витрати не вийде. Ви їм платите добові - на харчування.
Re: Добові
Quote
rainy_days
Колеги , підкажіть будь ласка, так як у відрядженнях я плаваю, директор і менеджер зі збуту, у відрядженні харчуються, хочуть оплатити їжу корпоративною картою, чи можна харчування в повній мірі списати на витрати і провести авансовий звіт, чи обмеження по харчуванню працівників, чи потрібно відраховувати відсоток від суми добових ??
Буду дуже вдячна хто роз"яснить.

Підприємство самостійно встановлює суми добових для відряджених працівників.
Бухгалтеру потрібно враховувати, що є, встановлені законодавчо, граничні норми добових, що не оподатковуються.
Re: Добові
тобто все що понад добові, буде обкладатись ПДФО ?
Re: Добові
я маю наувазі харчування , вартість якого не включено Наказом по підприємству в добові
Re: Добові
Quote
rainy_days
я маю наувазі харчування , вартість якого не включено Наказом по підприємству в добові
Витрати на харчування входять у добові. Якщо ви відшкодуєте додаткові витрати на харчування (понад встановлені добові) - це будуть надміру витрачені кошти, що оподатковуються.
[lv.sfs.gov.ua]
Re: Добові
ясно, дякую дівчатка. Допомогли розібратись.
Re: Добові
ПДФО + ВЗ + ЄСВ
Re: Добові
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, як бути. Працівник поїхав у закордонне відрядження до Польщі із гривневою КПК, на три календарних дня з 01.10 по 03.10... 02.10 він зняв злоті як добові, але не всю суму, як йому доплатити добові, за яким курсом: на день погашення заборгованості? в наказі вказано "Встановити норму добових витрат у межах України у розмірі 320 грн за день, за кордон – 80 євро за кожен календарний день такого відрядження за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим НБУ, в розрахунку за кожен такий день."? і ще по якому курсу рахувати всі інші витрати, якщо на деяких чеках вказаний курс USD? дякую
Re: Добові
Якщо він зняв злоті, тоді варто закривати авансовий звіт у злотих і по крос-курсу доплачувати грн. на дату складання авансового звіту.
Якщо чеки в дол., тоді авансовий звіт в дол., компенсувати у грн. на дату складання авансового звіту.
Проводка Дт 3721 Кт 3722
Re: Добові
Re: Добові
Добрый день! Первый раз командировка за границу, подскажите, кто сталкивался. Директор едет в командировку в Европу на авто фирмы. В ДФС сказали, что при выезде на авто нужна или нотариально заверенная доверенность или временный техпаспорт на директора и Грин карта. Этого будет достаточно или еще какие-то документы нужны с собой? Приказы, командировки и т.д. Директор поедет с корпоративной картой. Наличка ему выдаваться авансом не будет. Он уже на месте снимет командировочные по 80 евро в сутки и оплатит гостинницу этой же картой. Заправлятся будет тоже по коркарте. По факту АО мне надо будет делать какие-то перерасчеты или АО закрыть в евро и все...
Re: Добові
Потрібно буде оформити страховку на автомобіль - Зелена картка, нотаріальна довіренність не потрібна, техпаспорт авто повинен бути, але він оформлений на фірму. Потрібно написати Наказ на відрядження і наказ про прийом на роботу і взяти їх з собою.
Авансовий звіт після відрядження, я закриваю в такому випадку в євро.
Re: Добові
+ після відрядження заповните Подорожній лист, щоб списати паливо.
Re: Добові
Quote
accountent
Потрібно буде оформити страховку на автомобіль - Зелена картка, нотаріальна довіренність не потрібна, техпаспорт авто повинен бути, але він оформлений на фірму. Потрібно написати Наказ на відрядження і наказ про прийом на роботу і взяти їх з собою.
Авансовий звіт після відрядження, я закриваю в такому випадку в євро.
Большое спасибо! А то обзвонила всех нотариусов все говорят, что не заверяют доверенность Директора самого на себя. Дозвонилась уже на пункт пропуска, инспектор подтвердил, что достаточно будет приказов...Единственное, что прочитала кучу документов и поняла, что суточные лучше делать не 80 евро а 70-75. У нас к/к гривневая. Так как суточные считаются по курсу НБУ а с гривневой карты списиваются по межбанку, что бы не привысить сумму лучше иметь запас пару евро. И прочитала вот что: "Якщо працівнику для закордонного відрядження видана гривнєва к/к, рух коштів по ній буде відбуватися у гривні. Тому в такому випадку перераховувати понесені витрати за курсом НБУ непотрібно- розрахункі з підзвітною особою здійснюються у сумі гривень, що витрачена на купівлю валюти для сплати витрат. Могли бы подсказать, никогда не снимали деньги с к/к или со счета, сейчас же Директор приедет в Европу и снимет суточные на 5 дней. Тем днем я должна буду сделать в программе ПКО и РКО с провадками 301 313 и 377 301 или сразу 377 313?
Никогда раннее не делала ПКО и РКО...С кк всегда рвсчитывались в терминалах.
Re: Добові
Не обов"язково виплачувати 70-75 євро, можна і 80, у вас спишеться 80 євро і грн.еквівалент, буде рахуватись видача валюти, а не грн. Якщо видаєте гроші через касу, вони теж будуть не по курсу НБУ зніматись в касу.
Дт 333 Кт 311 - корпоративна картка
Дт Кт 312 Кт 333 - купівля валюти
Дт 945 Кт 333 - курсова різниця або Дт 333 Кт 714
Дт 3722 Кт 312 - видача коштів під звіт
Дт 92 Кт 3722 - авансовий звіт на витрати
Re: Добові
Quote
accountent
Не обов"язково виплачувати 70-75 євро, можна і 80, у вас спишеться 80 євро і грн.еквівалент, буде рахуватись видача валюти, а не грн. Якщо видаєте гроші через касу, вони теж будуть не по курсу НБУ зніматись в касу.
Дт 333 Кт 311 - корпоративна картка
Дт Кт 312 Кт 333 - купівля валюти
Дт 945 Кт 333 - курсова різниця або Дт 333 Кт 714
Дт 3722 Кт 312 - видача коштів під звіт
Дт 92 Кт 3722 - авансовий звіт на витрати

На мою думку, все ж краще встановити добові менше ніж 80 євро. Тому що потім вони перераховуються по курсу за кожен день відрядження, і в разі зменшення курсу порівняно з днем видачі, може виникнути доход.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038300000000002