Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Використання особистих готівкових коштів на на цілі підприємства (авансовий звіт)

Відправлено користувачем Kanev75 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Монна Нонна
Quote
nazarec303
Та я розумію, що в декларації доходи...Тоді виникає питання, як могли взятися витрати,якщо немає ніяких поступлень, або не показали поступлень....
Є кредиторка

Підкажіть як мені тоді провести ті його особисті кошти? Авансовим звітом чи як? Я не знаю як йому будуть вони повертатись і чи взагалі будуть..


Quote
Михаил
Вам же написали smiling smiley

Ой, перепрошую) я вже побачила))))дуже дякую всімsmiling bouncing smiley
Quote
TamiA
ыыы... Котег седня добрый....

наверно ему тоже 2 накладные разблокировали smoking smiley
Quote
Михаил
Quote
TamiA
ыыы... Котег седня добрый....

наверно ему тоже 2 накладные разблокировали smoking smiley

а может даже три !!!
Quote
TamiA
Quote
Михаил
Quote
TamiA
ыыы... Котег седня добрый....

наверно ему тоже 2 накладные разблокировали smoking smiley

а может даже три !!!

тогда б его здесь уже не было скорее всего drinking smiley
Доброго дня. Керівник купив матеріали за свої кошти, на форумі десь читала що можна заборгованість по а/з перерахувати на особисту картку працівника.
Запитання;
1) керівник має дати наказ в якому зазначити, що у разі виникнення заборгованості підприємства перед підзвітною особою, то таку забогованість перераховувати на карточку.......мфо банку...
2) перераховуємо кошти на картку "універсальна", на зарплатну не можна;
3) кошти перераховуємо з поточного рахунку чи з рахунку корпоративної картки;
4) в призначенні платежу пишемо: "виплата заборгованості по авансовому звіту №... "
Раніше керівник купував за свої кошти, раз в місяць ходив в банк і знімав в касі банку необхідну суму з корпоративної карточки і цим же числом закривали а/з, підкладаючи туди і чек з банку.
ну вот, взял и подсказал.... мне так было интересно почему же нельзя....
У нас раньше банк запрещал на зарплатную карту не зарплату переводить.
Quote
Михаил
там что-то связано с налогом на проценты
Банки не разрешают, бо им так проще налоги считать - это их самодеятельность
А законом не запрещено.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
В банке сказали, что на зарплатную можно зарплату, больничные, пенсия (вроде ещё выплаты на детей), а остальное - на универсальную. Если кто-то из физ.лиц перечислит сумму на з/п карточку, то снимется % за "нецелевое поступление", а с предприятия вообще нельзя перечислять.
Остался открытым вопрос: перечисление я делаю с расчетного счета предприятия? Счет корпоративной карточки не трогаю?
Чтобы авансовый отчет был красивым делаю так: 1. Получаю от работника чек, он составляет авансовый отчет днем приобретения ТМЦ, где указывает, что деньги в кассе получил в размере стоимости покупки ( округлив до целой десятки), разницу внес в кассу. 2. Но... где взять деньги, если на тот день в кассе их не было? Оформляю беспроцентную позыку(займ) и выдаю в подотчет. 3. Потом снимаем деньги со счета или выручка, возвращаю позыку (фактически отдаю работнику, который потратил свои)..4. Никто не придерется.
Quote
Айрини
В банке сказали, что на зарплатную можно зарплату, больничные, пенсия (вроде ещё выплаты на детей), а остальное - на универсальную. Если кто-то из физ.лиц перечислит сумму на з/п карточку, то снимется % за "нецелевое поступление", а с предприятия вообще нельзя перечислять.
Остался открытым вопрос: перечисление я делаю с расчетного счета предприятия? Счет корпоративной карточки не трогаю?
если перечислят то сразу расстреляютsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036700000000001