Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Орицательный финансовый результат...Подскажите

Відправлено користувачем yulia_klubn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Quote
Шустрик
Нє, єслі плюс і мінус сжирає не весь плюс, тоді
вони щітають шо льгота smoking smiley
а єслі у тебе остався мінус - то нікаких льгот drinking smiley


СПАСИБО, Таня!smileys with beer
Гость [ Відповісти приватно ]
Re: Минусовая прибыль 07 February, 2017 13:00

Який алгоритм визначення сум пільг з податку на прибуток у т.ч., якщо переноситься від’ємне значення з попереднього року у звітний, але звітний період збитковий без врахування збитків попереднього року?


Коротка:
У Звіті про суми податкових пільг відображається сума податку на прибуток підприємства, яку платник податку не сплатив у зв’язку із застосуванням податкових пільг.
Сума пільги, передбаченої п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), розраховується таким чином:
сума від’ємного значення попереднього звітного року в межах суми прибутку звітного періоду х розмір базової ставки податку :100.
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток у звітному періоді має від’ємне значення або дорівнює нулю, без врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування попереднього звітного року, то втрати до бюджету не виникають та сума пільги не визначається.
Повна:
Відповідно до п. 30.1 ст. 30 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова пільга - передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов’язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених п. 30.2 ст.30 ПКУ.
Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 (далі – Порядок № 1233).
Суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає Звіт про суми податкових пільг (далі - Звіт) за формою згідно з додатком (п. 2 Порядку № 1233).
Таким чином, у Звіті відображається сума податку на прибуток, яка не сплачена до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг.
Згідно з п. 140.4 ст. 140 ПКУ фінансовий результат до оподаткування зменшується, зокрема на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років. Положення п. 140.4 ст. 140 ПКУ застосовуються з урахуванням п. 3 підрозд. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ (п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ).
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток має позитивне значення, сума пільги передбаченої п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ, розраховується таким чином:
сума від’ємного значення попереднього звітного року в межах суми прибутку звітного періоду х розмір базової ставки податку :100.
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток у звітному періоді має від’ємне значення або дорівнює нулю, без врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування попереднього звітного року, то втрати до бюджету не виникають та сума пільги не визначається.
Quote
Клотильда
Гость [ Відповісти приватно ]
Re: Минусовая прибыль 07 February, 2017 13:00

Який алгоритм визначення сум пільг з податку на прибуток у т.ч., якщо переноситься від’ємне значення з попереднього року у звітний, але звітний період збитковий без врахування збитків попереднього року?


Коротка:
У Звіті про суми податкових пільг відображається сума податку на прибуток підприємства, яку платник податку не сплатив у зв’язку із застосуванням податкових пільг.
Сума пільги, передбаченої п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), розраховується таким чином:
сума від’ємного значення попереднього звітного року в межах суми прибутку звітного періоду х розмір базової ставки податку :100.
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток у звітному періоді має від’ємне значення або дорівнює нулю, без врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування попереднього звітного року, то втрати до бюджету не виникають та сума пільги не визначається.
Повна:
Відповідно до п. 30.1 ст. 30 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова пільга - передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов’язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених п. 30.2 ст.30 ПКУ.
Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 (далі – Порядок № 1233).
Суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає Звіт про суми податкових пільг (далі - Звіт) за формою згідно з додатком (п. 2 Порядку № 1233).
Таким чином, у Звіті відображається сума податку на прибуток, яка не сплачена до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг.
Згідно з п. 140.4 ст. 140 ПКУ фінансовий результат до оподаткування зменшується, зокрема на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років. Положення п. 140.4 ст. 140 ПКУ застосовуються з урахуванням п. 3 підрозд. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ (п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ).
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток має позитивне значення, сума пільги передбаченої п.п. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 ПКУ, розраховується таким чином:
сума від’ємного значення попереднього звітного року в межах суми прибутку звітного періоду х розмір базової ставки податку :100.
У випадку якщо об’єкт оподаткування з податку на прибуток у звітному періоді має від’ємне значення або дорівнює нулю, без врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування попереднього звітного року, то втрати до бюджету не виникають та сума пільги не визначається.

т.е. таки отчет по льготам подавать, но без додатка ПЗ.
получается что "+" фин. рез. этого года нужно умножить на ставку податку= сумма льготы?


Клотильда, спасибо еще раз,
дочитала до конца вашу ссылку в личке с примером расчета.

аж прям как приятно то..... льготы из бюджета у нас то какие....ух...
сорри, не удержалась
за не подачу отчёта только админ штраф ?
Quote
Виктор и я
История этого года 2016г. Получился у нас убыток 15.7тыс.
Директор говорит плюнь поставь к уплате хоть 100грн. У нас все равно переплата висит.
Отправила, а в прошлый понедельник звонок с налоговой.
Говорит убирай , должно соответствовать фин.резу. Я по привычкеeye popping smileyeye popping smiley КАК
Сами напишем объяснение. Убрала . Отправила как есть
бугага ну а как же? Должно соответствовать финоезу
Quote
Людмилка
Quote
Шустрик
Нє, єслі плюс і мінус сжирає не весь плюс, тоді
вони щітають шо льгота smoking smiley
а єслі у тебе остався мінус - то нікаких льгот drinking smiley


СПАСИБО, Таня!smileys with beer
нету тут льготы, это правила такие доя всех
Quote
Котег :-)
Quote
Людмилка
Quote
Шустрик
Нє, єслі плюс і мінус сжирає не весь плюс, тоді
вони щітають шо льгота smoking smiley
а єслі у тебе остався мінус - то нікаких льгот drinking smiley


СПАСИБО, Таня!smileys with beer
нету тут льготы, это правила такие доя всех

Котічок но у налоговой іная логіка в цьом вАпросе winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А чому тоді кожна витрата невважається пільгою, і кожна сума податкового кредиту? Податку ж менше сплачується
Quote
Котег :-)
А чому тоді кожна витрата невважається пільгою, і кожна сума податкового кредиту? Податку ж менше сплачується

Ну це у них нада спрашувать откудова вони свою логіку беруць winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ВМ
Подскажите, пожалуйста, срок сдачи отчета по льготам (убыток 2015 г.) Это квартальный отчет- 40 дней. Но в БЗ 102.23.01 прочитала относительно льгот, которые отображаются в приложении ПЗ, отчет следует подавать как и годовую декларацию (60 дней). Позвонила на 007- уверенно указали что отчет квартальный(? даже не посмотрели в свою базу). Поделитесь опытом. Если 60 дн., успею подать...
Quote
Отже, враховуючи те, що сума пільги з податку на прибуток розраховується платником податку на прибуток на підставі даних додатка ПЗ до Декларації, яка подається до контролюючого органу згідно з п. 137.5 ст. 137 ПКУ один раз за підсумками року, Звіт таким суб’єктом господарювання подається у строки подання річної Декларації.

Обратите внимание еще на одну деталь. Речь идет о льготе по налогу на прибыль. В Порядке № 1233 ничего не сказано о связи подачи Отчета с периодичностью предоставления декларации по прибыли. А ведь определить сумму льготы по налогу на прибыль можно только по итогам отчетного периода, когда будет составлено приложение ПЗ к декларации по прибыли. До этого момента у такого плательщика нет льготы в понимании ст. 30 НКУ и Порядка № 1233. Таким образом,

если субъект хозяйствования является годовым плательщиком налога на прибыль и пользуется исключительно льготами по прибыли, ежеквартально подавать Отчет о льготах у него необходимости нет

Такой же позиции придерживаются налоговики, причем предоставлять «льготный» Отчет нужно в сроки подачи годовой декларации по прибыли (60 календарных дней согласно п.п. 49.18.3 НКУ) (см. подкатегорию 102.23.01 БЗ).

Однако в случае пользования льготами по другим налогам, где отчетный период — месяц и/или квартал (допустим, льготами по НДС), от ежеквартального предоставления Отчета по льготам не уйти. В то же время отражать льготу по налогу на прибыль в нем не нужно. Все данные будут отражены в Отчете, поданном за год.


Кроме того, в перечень налоговых льгот включаются не только операции, связанные с льготными видами деятельности. Как было сказано ранее, в уменьшение налогооблагаемой прибыли учитываем «старые» убытки ( п.п. 140.4.2 НКУ), которые отражаем через общее приложение РІ к декларации по прибыли, а не через ПЗ (код льготы 11020301 в Справочнике № 80/2).



Редаговано разів: 1. Востаннє 21/02/2017 10:43 користувачем МарГГо.
но не уверен, что 1пп примут в срок 60 дней, вроде эл. отчетность гни настроена на 40
У мене прийнято, в 2-ій квитанції ніяких зауважень, а в 1-ій - "Виявлені помилки: Попередження - порушення вимог ст.49 п.49.18 ПКУ. Граничний термін подання звітності за звітний період - 09.02.2017."
FyDD, спасибо за ответ. Вчера опять созвонилась с 007. Уже прочитали ответ с базы (60 дней) и добавили....(!). что отчет квартальный и подается в срок 40 дней(?). Задаю вопрос "как определить сумму льготы, если баланс еще не составлен?" Ответ "така відповідь у базі, може зможете скористатись." Думаю четкий ответ дадут, как всегда, где-то в апреле))
знаю что не вовремя ) у всех горит )
подскажите - а если я не хочу в этом году использовать убыток прошлого года. смогу я его использовать в след отчетном периоде? спасибо
Думаю, только через уточненку 2016 года потом сможете использовать.
Quote
Шустрик
Нє, єслі плюс і мінус сжирає не весь плюс, тоді
вони щітають шо льгота smoking smiley
а єслі у тебе остався мінус - то нікаких льгот drinking smiley

капец...еще и такую льготу показывать людямeye popping smiley
Quote
Tanx
знаю что не вовремя ) у всех горит )
подскажите - а если я не хочу в этом году использовать убыток прошлого года. смогу я его использовать в след отчетном периоде? спасибо
вот что значит "не хочу использовать" ??? ну что за ...
заплатите налог авансом от большой щедрости.... зачем отчетность искажать???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля

вот что значит "не хочу использовать" ??? ну что за ...
заплатите налог авансом от большой щедрости.... зачем отчетность искажать???

да затем, что минус маленький ( я даже и забыла о нем ) , а отчет поехал не только в налоговую ( баланс и фин рез) - не хочу переделывать и бегать с языком на плечах.
Quote
Tanx
Quote
Ляля - Оля

вот что значит "не хочу использовать" ??? ну что за ...
заплатите налог авансом от большой щедрости.... зачем отчетность искажать???

да затем, что минус маленький ( я даже и забыла о нем ) , а отчет поехал не только в налоговую ( баланс и фин рез) - не хочу переделывать и бегать с языком на плечах.
возможный вариант развития событий - деку не признают, т.к. неверно заполнена. Устроит? РАзве законодательством предусмотрено "хочу-не хочу"?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
та все вони признають, якщо в на їхню користь
теж по одному "забула" минулорічний мінус, в кабінеті вже нарахування є на 11.03.2017
Quote
Oxi
та все вони признають, якщо в на їхню користь
теж по одному "забула" минулорічний мінус, в кабінеті вже нарахування є на 11.03.2017
это не значит, что не смогут по камералке акт выписать...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Oxi
та все вони признають, якщо в на їхню користь
теж по одному "забула" минулорічний мінус, в кабінеті вже нарахування є на 11.03.2017
это не значит, что не смогут по камералке акт выписать...
та понятно, але що буде?
Quote
Tanx
знаю что не вовремя ) у всех горит )
подскажите - а если я не хочу в этом году использовать убыток прошлого года. смогу я его использовать в след отчетном периоде? спасибо
лучше покажите убыток 2015 в отчете за 2016. А убытки 2016 заначьте
Иначе в случае уточненки вы еще больше продлеваете срок проверки 2015
скажите, пожалуйста, а что-то нужно ставить в графах "7", "8", ...."10"- там прочерки?
Quote
Val_V
скажите, пожалуйста, а что-то нужно ставить в графах "7", "8", ...."10"- там прочерки?

Вы про какой отчет ?
Мы микро, убыток 607 тысяч. Что делать, страшно показывать.
а чого страшно?
може якраз пригодяться у наступному році
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050700000000004