Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перевірка Держпраці

Відправлено користувачем Aniram93 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Добрий день! Підскажіть хто знає...Стоїмо в плані перевірок на вересень, перевірятиме Головне управління держпраці Дніпропетровської області. Директор десь взяв інформацію, що перевірятимуть інспектори з Київа 6 чоловік. Таке може бути? Щоб з Київа приїхали в Дніпропетровську область?
до сентября еще дожить надо....
А я уже волнуюсь по этому поводу(


за что волнуетесь ? за шесть человек из Киева ?
Штрафов боюсь. они же все равно найдут за что оштрафовать. А еще и такие размеры штрафов сумасшедшие!
Что значит все равно найдут? Не нарушайте
Тем более есть куча времени все огрехи исправить
Нові штрафи застосовуються лише за погрішності 2017 року
Вообщето штрафы с 15го
За що зараз штрафують?
Quote
Котег :-)
Вообщето штрафы с 15го


я писала саме про нові штрафи

Нові трудові штрафи застосовуються за правопорушення, які вчинені з 2017 року або якщо є триваючими
Какие еще новые штрафы? Новый только штраф за недопуск
мінімальна зарплата зросла з 1 січня тому й написала штрафи нові, вони ж збільшились, чи я не права?
Не морочьте голову. Штрафы новые с 2015 года. До 2015 года статьи 265 кзот вообще не было, а потом введи
Quote
Котег :-)
Не морочьте голову. Штрафы новые с 2015 года. До 2015 года статьи 265 кзот вообще не было, а потом введи


я не хотіла нікому морочити голову, я написала те що прочитала.

Нові трудові штрафи застосовуються за правопорушення, які вчинені з 2017 року або якщо є триваючими
[news.dtkt.ua]

нові штрафи я мала на увазі що з 2017 року вони більші тому що штрафи по держпрці обчислюються у мінімальних зарплатах, а зарплата зросла.
Я ніде не написала що штрафи ввели в 2017р.



Редаговано разів: 1. Востаннє 17/02/2017 15:14 користувачем МарГГо.
Вы просто выразились немного некорректно. Штрафы те же) Суммы другие)
Re: Перевірка Держпраці
На планові перевірки малих підприємств існує мораторій чи ні?
Re: Перевірка Держпраці
Закончилась у меня проверка, штраф минимальный 3200. По акту такие замечания:
"Із кожним записом, що вноситься до до трудової книжки, на підставі наказу, переведення і звільнення, прицівники повинні бути ознайомлені під розписку в особовій картці"
Этот момент я упустила, как-то думала что подписи сотрудника в приказе достаточно
"Відсутність колективного договору"
"Відсутність причин звільнення за власним бажанням"
Это меня вообще удивило.
Проверяли: приказы, табеля и начисления, кассовую книгу, книгу движ.труд.книжек, штатные расписания, графики отпусков и наличие заявлений, личные карты
Re: Перевірка Держпраці
Mir, спасибо Вам за информацию. Практика - наиболее ценные комментарии на этом форуме.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Re: Перевірка Держпраці
"Відсутність причин звільнення за власним бажанням"
а как они себе это представляют ?
Re: Перевірка Держпраці
В акте "в заяві відсутні причини, які свідчать про неможливість продовжувати роботу (довідки, медичні висновки тощо)"
Уволили сотрудника по 38 ст. и не выдержали 2 недели, уволили через 7 дней.
єто не нарушение. колдоговор не обязателен, особова картка не обязательна, причина в заявлении не обязательна.
Re: Перевірка Держпраці
Тю. Ну так 2 недели это право работодателя, а не обязанность. Во дают! В ст. 38 есть просто 2 подпункта: по уважительным причинам и "просто захотел". Может вы указывали тот пункт где по уважительным причинам, типа переезд, болезнь и т.д?

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
а оно в одном пункте ж
Re: Перевірка Держпраці
Оно все в одном пункте, статья 38. Только в отчете по ЕСВ в таблице 5 выбирается из справочника: ст.38 (поважна причина) и ст.38 (неповажна причина).
Я так понимаю, им надо было просто хоть к чему-то придраться, вот и понаписывали ерунды всякой.
Re: Перевірка Держпраці
Что кол.договор не обязателен знала,директор был на заседании и не стал защищаться, сказал что очень просили. "Без лоха и жизнь плоха"
При увольнении просто писали "уволить меня по собственному желанию", в приказе ст.38 без пп.
Re: Перевірка Держпраці
Да, да. В ст. 38 нет подпунктов. Просто варианты расписаны. Ну притянули за уши причину, конечно. А проверка плановая или внеплановая была?

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Ну очень просили, знач отдались самиsmiling smiley молодцы! Все равно неплохой результат. smiling smiley
Re: Перевірка Держпраці
Проверка плановая.
Ну блин, аж обидно, что личные карточки не обязательно. А можно чде-то увидель, что они носят рекомендательный характер?
А то у меня ещё 3 ТОВ и в будущем могут проверить confused smiley
Ну это ж типовая форма. А где написано что она обязательна?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046500000000005